Şimdi Ara

MEBS. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI MAMAK ANKARA (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
10
Favori
185.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    promedyumx İSİM ALINDI
    yoket İSİM ALINDI
    enriqueee İSİM ALINDI
    buğrahaktan İSİM ALINDI
    mysterio7 İSİM ALINDI
    kadir41_07 İSİM ALINDI
    bafican
    faraoni İSİM ALINDI
    Svartroyk İSİM ALINDI
    kirmizibeyaz55 İSİM ALINDI
    wdaf İSİM ALINDI
    alpER102 İSİM ALINDI
    aslanhasan68 İSİM ALINDI
    ersuns İSİM ALINDI
    Victory7 İSİM ALINDI
    Crystal Maiden
    duncan_fb İSİM ALINDI
    Aragonit. İSİM ALINDI
    tms54 İSİM ALINDI
    112233a İSİM ALINDI
    olefini İSİM ALINDI
    semavi7 İSİM ALINDI
    jamiro İSİM ALINDI
    waspsich
    hades67
    blacksea_2828 İSİM ALINDI
    murat_ata İSİM ALINDI
    Mc_ScRubS İSİM ALINDI
    ErenSaka İSİM ALINDI
    ikista İSİM ALINDI
    cs_serdengecti İSİM ALINDI
    gurkangn İSİM ALINDI
    88serhat İSİM ALINDI
    casperxx İSİM ALINDI
    balkadam İSİM ALINDI

MEBS OKL. VE EĞİT.MRK.K.LIĞI KH. / ANKARA MAMAK / ANKARA gelecek arkadaşların kullanıcı isimleri yukarıdadır. Listede olmayanlar bana özelden mesaj göndererek gerçek isimlerini versin arkadaşlar, oraya geldiğimde hepinizi bulup biraraya getireceğim. Nick'i olup karşısında isim alındı yazmayanlar da Ad Soyad bilgilerini bana mesajla göndersin.

• Iyi bir acemilik gecirmek ve carsamba görüsmek üzere iyi geceler devreler :)
    Birde bu aarada konuda hala usta birligi 1.kr.hvclk.a.hiz.des.tb.kh.bl.mebs tk.ankara yenimahalle olan gormedim :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcuncavus -- 5 Kasım 2013; 0:48:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14:00 da esenboğada olcam. 4 yada 5 te inşallah teslim olmayı düşünüyorum.Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun..
  • orcuncavus O kullanıcısına yanıt
    selam devrem ikimizin aynı sanırım.

acemi - mebs mamak
    usta - 1 İNCİ KR.HVCL.A. HİZ.DES.TB.KH. VE KH.BL. / ANKARA YENİMAHALLE / ANKARA

Ustalık yeri ile ilgili bir bilgi bulabildin mi?
  • 10da teslim diolar biraz gec teslim olsan ne olurki acep :)

• Cnyt C kullanıcısına yanıt
    Aynen devrem ayni yerdeyiz
    Usta ile ilgili yenimahalle dedigine bakma guvercinlik askeri hava alaninda 1.kr.hvclk.a diyorlar tek bildigim o :)

• Beyler emin olmak için soruyorum: Esenboğadan Ulus'a giden Havatas araçları, ordan da Keçikıran minübüslerine biniyoruz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: casperxx

14:00 da esenboğada olcam. 4 yada 5 te inşallah teslim olmayı düşünüyorum.Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun..

mesai saati bitmeden önce gidin yatacak yer kılık kıyafet sivilleri koyacak yer ayarlarsınız yoksa yarına kalırsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

quote:

Orijinalden alıntı: cagriyagmur54

Beyler benin son teslim olmam gereken tarih 6'sı saat 10'a kadar. 1 günde yol verlidi. acaba ayın 5'inde teslim olsam 1 gün erken terhis olurmuyum?

1 gün erken giren 1 gün önce gider

Öyle bir şey yok. Sevk tarihin neyse şafak ondan itibaren sayılır. mesela 4 kasımsa 4 kasımdan itibaren. Yol iznini kullanıp kullanmamak senin elinde. Kullansanda kullanmasanda askerliğğinden sayılır. Bir de acemilik kısa dönem için 21 uzun dönem için ihtisassa 65 normalse 28 dir. Haftanın cumanın gelen günü yemin edilir. Yani kısalar 29 da yemin edecek.
  • sen öyle san.. herkes aynı anda yolcu olmaz yazarsın sonrada buraya..
  • Berbat bisey askerlik yemekleri berbat sabah kalkmak zor verin parayi kredi cekin gelmeyin gidince anlarsin derlerdi takmazdim geldim anladim gelince sizde anlarsiniz

• isa0606 İ kullanıcısına yanıt
    Mebs cennettir degerini usta birliginde anlarsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: isa0606

Berbat bisey askerlik yemekleri berbat sabah kalkmak zor verin parayi kredi cekin gelmeyin gidince anlarsin derlerdi takmazdim geldim anladim gelince sizde anlarsiniz

mebsi beğenmedi isen acil kuştüylü evine geri dön...
  • beyler 2.grupta yani aralıkta gidecekler 2.tabur 5.bölüğe düşenler için geçmiş olsun iyi sürünmeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragonit. -- 29 Kasım 2013; 16:59:03 >
  • 2. Tabur 3. Bölük kraldı. Ustalığı da bırakın burda yapayım ya dedirttirecek kadar iyiydi. Darısı ustalığa, yeni mekanımız Çankaya :)
  • 1.tabur 3.bölük, sosyete bölüğünden olanlar, nerdesiniz
  • cs_serdengecti C kullanıcısına yanıt
    aşlanlarr
    keplanlarr,
    şikici bunlarrr
  • 337 KD idim , acemiliğim burdaydı , ne günlerdi valla . bi soğan verilirdi yemekte , gazinoo mis gibi olurdu :) yemekleri güzeldi bana göre , kahvaltıda doymazdım ama . o saatte normalde yatıodum burda kalkıodum ama , koğuşlar hamam gibi oluordu sıcacık . Revirin ordaki pideci mis gibiydi . bölük binasından ziyaret edenleri gidip görmek için iyi mekik dokuyordum . Valla ne diğim güzel di , yazmadan geçemeyeceğim kahve otomatları on numaraydı valla machiota pek iyi değildi ama yinede guzeldı . hey gidi günler valla . mıntıka temizliğinde aynı yeri süpürürdük çok kalabalıktık o dönem . uzun donemler laf atarlardı bize aldırmazdık . banyo cok uzaktaydı hamama giderdik donerken donardık . ole bole ıyıdı arkadaslıklar guzeldı ama ınsanların ıyı olması lazım . hırsızlık olmadı cızme bot fılan .
  • cs_serdengecti tms54 kimsiniz olum siz hem 2 3 hem kho?
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Osman Kiraz Konya, emret gomutanım! :)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.