Şimdi Ara

meb 3 adım denemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu denemeler hakkında ne düşünüyorsunuz

• Up
  • Çözülmesi gerekir mi anlamında mı, yoksa çözenlerin sorular hakkındaki yorumlarını mı merak ettiniz?
  • ilk adımı bitirdim sayılır aytde, gayet güzel yok apotemi yok şu yok bu gibi zorlamamışlar. söylediklerim fen özelinde matematikte ne varsa çözün piyasadaki bununki zaman kaybı.
  • Kslfon K kullanıcısına yanıt

ikisi de aslında

• 3Rayy kullanıcısına yanıt

matematik kolay ortaymış sanırım doğru mudur

• kanka zorluk seviyesi yok bile o kadar
  • tyt türkçesini beğenmedim

• denayli D kullanıcısına yanıt
    Ben Ayt tarafını çözdüm. Matematik soruları çok temel. Fen tarafı da tekrar için baya iyi. Bence kesinlikle çözülmeli.
  • Kslfon K kullanıcısına yanıt

ben eayım ya

• Tyt kısmında sosyal ve fen cok kolayken matematik kısmını sevemedim turkce soruları eh işte denebilirdi ama ayt kısmını(say) kesinlikle çözün bence

• AYT kısmında fizik , bio , geometri işe yarar diye düşünüyorum saycılar için. Geri kalan kısımdan soru secılerek cozulurse ıyı sorular yakalanılabılır.

• yks icin tekrar testlerinde matematik bölümünde cok zor orjinal farklï tipte sorular var zamaniniz varsa cözebilirsiniz
  • sözel bölümler tam sınav ayarı olmuş. özellikle ayt sos-1 kısmına sınava girmeden bakılmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0ED7E5329

Bu mesaj silindi.

yani bilmiyorum ayt mat çok hoşuma gitmedi bende şimdi çözmeye devam etmeli miyim etmemeli miyim onu düşünüyorum sen başladın mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.