Şimdi Ara

Mean Streets of Gadgetzan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
0
Favori
6.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aschil

inner fire destesinde kullanılabilir.

Rakibe aninda minion indirme okadar riskliki rakip agro bile olsa kurtarmaz. Bu kadar risk iceren bir kart uzerine deste yapilacagi pek sanmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Evet öyle hocam haklısınız tabikide, oyunda RNG faktörü yüksek olduğu içinde %50 oranında bu kartı daha değerli kılıyor. Eğer RNG daha az olsaydı bende sizin gibi ''abi bu tam çöp olmuş'' diyebilirdim. Tabi bir de oyuncuların deneyip görmesi var, bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

[sizer]Mean Streets of Gadgetzan

Grimestreet Smuggler ile birlikte 2 kart/8 Mana için toplamda masada 4 minion'la 11/13 Stat değeri. (2/4 + 3/3 + 3/3 + 3/3)

Hunter için Shaky Zipgunner ile denk getirildiğinde 2 kart/8 Mana için toplamda masada 4 minion'la 15/15 Stat değeri.

Evvela Brann de epey iş yapacak bu expansion'la.

En önemlisini unutmuşsun Evolve shaman

• [sizer]Mean Streets of Gadgetzan
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Sanırım agroo handlock tarzı birseyler çıkacak elde tonla kart olacakki bu kartlar buffun dibine vurursun bence oyun hızlanacak sanki kim önce indirirse minionları götürecek bnm en büyük beklentim dragon priest ysera çıkarttık piyasaya iş görsün bari chillimaw tarzı bi rare çıkmalı taunt olarak ama saldırıyı - 3 yapan kart tüm priest kartları ile combolanır slvannası bile 2saldırıya düşürür ve toplam 7 manada hem bir minion indirirsin hem slvannasın olur bi sürü combo var tabi sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarıkacı -- 11 Kasım 2016; 23:32:34 >
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Hem düşük manalı minionlar'la hızlı yayılmak suretiyle "Aggro" hem de buff'lardan +Value için elde bekletmek suretiye Mid ve hatta Late odaklı nasıl "karma" desteler çıkacak, kart çekme mekanizmaları nasıl şekillenecek ben de merak ediyorum.

Yeni Hunter Epic kartı;

[sizer]Mean Streets of Gadgetzan
  • Benim merak ettigim grimmson cetesi eldeki kartlari buffluyo hunter warrior paladin ama hic kabal ve lotus ailesinin mekanigini gormedik onlarda bi aciklansa ama metanin hizlanmadan ziyada value den dolayi biraz yavasliycak gibi tahmin ediyorum ama daha bilemeyiz tabi

• Şu expansion'ın hatırına Gadgetzan Auctioneer nerfini de geri alsalar da yeniden 5 mana olsa, daha fazla kart, değişiklik...vs beklemiyorum
    Demi 5. Turda at yere üstüne prepation ve oyunu bitir bnde edwin ve prepation olsaydı bnde isterdim

• hlcalican H kullanıcısına yanıt
    Her oynanışa gider yavaş veya hızlı bakalım control da kendine uyarlicak agroo hunter veya shaman kartları bi açıklansın bnm isteğim şu spelle oyunu bitirenlere (mage rogue) karşı bi önlem kartı mesela priest ile bi sürü removal tutuyoruz minionlar için ama gel görki spellere karşı zayıf çok

• [sizer]Mean Streets of Gadgetzan
  • hunter legi saçmalık olmuş. highmane rare ise bu kart nasıl legendary oluyor? 5 mana hunter kartında 3 attack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 13 Kasım 2016; 1:5:31 >
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Teorik olarak, "eldeki karta buff" konsepti düşünülerek yapılmış sanırım lakin pratikte mevcut Hunter mekanikleri dahilinde pek geçerli bir yanı yok. Charge bile olsa "şimdi tam olmuş, güzel kart" diyemem açıkçası.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • size tavsiyem herkes kartları denerken alın aggro bi deck duz tempoyla kazanın

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Teorik olarak, "eldeki karta buff" konsepti düşünülerek yapılmış sanırım lakin pratikte mevcut Hunter mekanikleri dahilinde pek geçerli bir yanı yok. Charge bile olsa "şimdi tam olmuş, güzel kart" diyemem açıkçası.

Şu an muhtemelen LoE,BRM ve TGT'nin gidişine yönelik olarak hazırlık yapıyorlar bence. Mesela şöyle bir bakınca warriora gelen taunt seçme ve bufflama kartları için yeterince iyi taunt yok şu an standartta. Eskiden Deathlord ve Belcher vardı en azından ama şu an o tipte iyi bir taunt yok.

Hocam oyunu yavaşlatma odaklı bir yol çizdikleri için getirmişler bu kartı. Aksi taktirde gelen o kadar taunt ve buff arasında boğulur giderdi hunter. Bu kart hunterin masa farkı yemeden rakibin üstünde baskı kurmasını sağlayacak. 5 manalık ve yüksek canlı olması rakibini removallerini harcamaya zorlayacak ve highmane için ortam oluşturacak. Ben mutlaka deneyeceğim umarım dediğiniz kadar kötü çıkmaz.

Ayrıca tauuntun arkasından surata vurabiliyor. Yani çok zeki hunter dostlarımız “suratına mı vursam minyonuna mı?” gibi bir çelişkiye düşmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuIminata -- 13 Kasım 2016; 17:23:18 >
  • Sırf huntera gıcık olduğum için cw oynayacağım nasıl olsa tgt kartları gidiyor onlar eksikti bnde yeni paketle tamamlarım condede çektirecem hepsine ☺

• Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    hem hunterden hem cw den gıcık alıyorum, adam execute armor, shield slam armor, shield block armor, brawl armor bide priest msin olunca 20 saat sürüyor oyun kanser oluyorum
  • Tercüman oldun düşüncelerime ☺☺

• Yeni kartlardan gordugum kadarıyla enrage metasi olabilir ileride. Özellikle Angry Chicken cok oynanacak gibi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.