Şimdi Ara

Mean Streets of Gadgetzan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
0
Favori
6.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dr boom yüzünden wild oynamıyorum en büyük hatam onu craftlamamaktı old godda bu hataya düşmedim twin emperoru yaptm işimede yaradı fakat gözden çabuk düştü yeni dr boom u bekliyorum.......... nzot agroolara dayanmıyor bi türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [sizer]Mean Streets of Gadgetzan

1 Mana düşük, 2HP eksik Deathlord lakin summon efektin Deathrattle değil de Battlecry olması kartı cazip olmaktan çıkarıyor zira masaya +6-7 Mana bir Minion inmesini de geçtim kendi denginde, 2 Manalık bir kart bile inse, oradan alacağı hasarla birlikte 2/6 Stat doğrudan ortalama 2/3'e düşüyor.

Ek olarak Text'te "Put" ifadesi yerine "Summon" ifadesi kullanılmış yani Deathlord'un aksine, masaya inen kart rakibin kartlarından eksilmiyor, rakibin elinden kart çıkmıyor, ek olarak masaya iniyor.

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    Deatlord u tutmaz tabi ama yinede agroları 1 turn tutar diye düşünüyorum spellerini kullandırır ama dediğin gibi yere ragranor veya slvannas verirse consede yapmaktan başka çare yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Deatlord u tutmaz tabi ama yinede agroları 1 turn tutar diye düşünüyorum spellerini kullandırır ama dediğin gibi yere ragranor veya slvannas verirse consede yapmaktan başka çare yok

Agrolari bile tutamaz. Agro destesinde en kotu 1 mana gelse bile aninda indirdigi icin bu 2/6 minionun ortadan kaldirmasi kolay olur. Pek kullanilmayacak bir kart.

• stolen goods + dirty rat = 5/9 taunt
  • 2 mana 2/6 taunt priestin ihtiyacı olan 2 drop. başka classlarda oynanmaz.
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Güzel tespit. Fakat priestte dahi oynanmaz diye düşünüyorum. Zaten removalleri iradeli kullanmak gerekiyor bide ekstradan thunder bluff yada twin emperor gibi bir tehtidle uğraşmak bozgunla sonuçlanabilir. Bunun yanında rakibin destesini yada elini eksiltmemesi kartı daha bir zayıf yapıyor. Tabii denemeden konuşmayalım, belki güzel sinerjileri vardır. Çıkınca görürüz

• Turn 2 tirion inc
    Ağır çöp bir kart.ilk tur possessed villager oynayan renolocku zoo sanıp oynarsan ragnaros felan oynayabilir.Neresinden baksan çöp bir kart.

[sizer]Mean Streets of Gadgetzan
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Paladin agroya doğru dört nala gidiyor smuglers run kartıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarıkacı -- 10 Kasım 2016; 21:17:45 >
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Smugler's run tek başına da değil; Grimestreet Outfitter ve Grimestreet Enforcer'la birlikte inanılmaz bir kombinasyon mevcut ki zaten Divine Favor başta olmak üzere düşük manalı, All in destelerde açığa çıkan kart çekme problemini giderecek önemli kartlar da mevcut.

+1+1 konseptini destekleyecek Competitive Spirit gibi kartlara ek olarak zaten Paladin, Class kartlarıyla önde bir sınıftı ki çok efektif ve metayı vuracak Paladin desteleri bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

10400dust ve 1750 altın ile bu packi bekliyordum..:D

Şansızlığımla hava atayım azıcık

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isem -- 10 Kasım 2016; 22:46:37 >

• Gold a bak nazar değecek

Grimestreet Smuggler ile birlikte 2 kart/8 Mana için toplamda masada 4 minion'la 11/13 Stat değeri. (2/4 + 3/3 + 3/3 + 3/3)

Hunter için Shaky Zipgunner ile denk getirildiğinde 2 kart/8 Mana için toplamda masada 4 minion'la 15/15 Stat değeri.

Evvela Brann de epey iş yapacak bu expansion'la.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Expansion, çok sağlam geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

1 Mana düşük, 2HP eksik Deathlord lakin summon efektin Deathrattle değil de Battlecry olması kartı cazip olmaktan çıkarıyor zira masaya +6-7 Mana bir Minion inmesini de geçtim kendi denginde, 2 Manalık bir kart bile inse, oradan alacağı hasarla birlikte 2/6 Stat doğrudan ortalama 2/3'e düşüyor.

Ek olarak Text'te "Put" ifadesi yerine "Summon" ifadesi kullanılmış yani Deathlord'un aksine, masaya inen kart rakibin kartlarından eksilmiyor, rakibin elinden kart çıkmıyor, ek olarak masaya iniyor.

krippte bugün baya tartıştı ama öğrendiğim kadarıyla bu kart rakibin elinden kartı alıp boarda koyuyor copy yapmıyor yani

eğer copy yapmadan adamın elindeki kartı direk boarda atıyorsa deathrattle desteleri dışındaki bütün destelere karşı inanılmaz bi avantaj kazandırıyor

control warrior ve priestte zaten kolay removal çıkartabiliyorsun,aggroya karşı zaten 2/6 taunt çok iyi ama controle karşıda extra daha bi iyi çoğu yüksek manalı kartlar masaya koyduğun gibi iş yapan kartlar bu bildiğin battlecry ve end of the turn cardlarını silip atıyor

valla beni bile tekrar başlatır oyuna eğer paladin işgal etmesse metayı ama açıklanan kartlara göre konuşursak zooladin geri döncek gibi hele bide gvg filan gelirse standarda varya paladinden başka birşey görmeyiz

• iOS ya da Android üzerinden ön sipariş verebiliyor muyuz ??

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Expansion, çok sağlam geliyor.

Warioru devamli besliyorlar. Face warior yine paket başı cok oynanacak. Rakiplerin oyun keyfinin icine edicek. Paladin karti baya iyi. 2008de wowda paladin cok iyiydi o zamanlar patronun oglu paladin oynuyor muhabbeti donuyordu. Anlasilan wariora gecmis. Oyun basindan beri wariorun dustugunu gormedim.

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    inner fire destesinde kullanılabilir.
  • eldeki kartları bufflamaya kafayı çok takmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.