H

Çavuş
24 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar birbucuk ay once ben erken sevk icin askerlik subesine felan gittim orda kasim celbine gitmek istiyorum diye yazarak erken sevk istedim muayene felan oldum ama suan aciklananlar oluyo ben e devlete girince aciklanmamis suan kasimda kisa donem askerlik yapcak olupda aciklanan varmi yoksa sadece uzun donemlermi aciklanmis bilgisi olan acil yazabilirmi simdiden cok tesekkurler
Daha once gittigidiyordan pack felan alan oldumu yada bilgisi olan biri cevapliyabilirmi denemek icin biraz aldimda kod felanmi yolluyolar
Biliyorum yeni bi advanture geleli bir kac hafta oldu ama meraktan ve para biriktirmeye baslama olsun sizce yeni gelcek eklenti expansionmu olcak advanturemi ve tgt cikma zamani gibimi gelcek bilgisi olan varmi
Arkadaslar kasa toplamayo dusunuyorum grafik tasarim icin fiyat araligi 1500 2500 arasi oyun felanda oynancak yardim ederseniz sevinirim tessekkurler aklimda bisey yok oyuzden yazmadim hic anlamam bu isten
Boyle bisey varmi isim degistirme gibi random demistim oyuna baslarken 1 senedir o isim sacma bisey bide bilen varsa yardim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 59
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 862 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Diğer Free to Play Oyunlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.