Şimdi Ara

MCDONALD'S SOSLAR ÜCRETLİ OLDU! GÖSTER TEPKİNİ DH! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
6.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mc Donalds yönetim kurulu üyesi olarak talebinizi anlayışla karşılayıp bir sonraki yönetim kurulu toplantımızın tek maddesi olarak görüşeceğimizi size saygılarımla bildiririm.

Mc Donalds A.Ş adına yönetim kurulu üyesi Don Quilote

Böyle bir şey yazılmasını mı bekliyorsun bu konuyu hangi kafayla açtın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Don Quilote -- 15 Şubat 2015; 19:06:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derdini öpeyim senin yav..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APOTHEON -- 15 Şubat 2015; 19:10:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

Mc Donalds yönetim kurulu üyesi olarak talebinizi anlayışla karşılayıp bir sonraki yönetim kurulu toplantımızın tek maddesi olarak görüşeceğimizi size saygılarımla bildiririm.

Mc Donalds A.Ş adına yönetim kurulu üyesi Don Quilote

Böyle bir şey yazılmasını mı bekliyorsun bu konuyu hangi kafayla açtın?

Arkadaş burger kingte çalışıyor inanmayın

• Sırf ranch sos bedava diye mc donalds a gidiyodum zamda gelmiş artık uğramam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

McDonald'sa gidenler zaten gerizekalıdır

Ağız tadı olmayan burgerci ergenin yaptığı yoruma bak

• Satın almayın olsun bitsin

• burger'ın izinden giden kahrolasıca kapitalist bir kuruluştan ne bekliyordunuz ki

onlar için sizin sağlığınız,refahınız önemli değildir.sadece paraya bakan kan emiciler onlar.her yere virüsler gibi yayıldılar

onların tekelini bitirmek için katiyen gitmeyin diğerlerini de gitmemeleri için uyarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harahetta -- 15 Şubat 2015; 19:17:13 >
  • Burada başlatacağın tepkiyi firmaya ulaştıramazsın, change.org gibi sitelerde imza kampanyası başlatsam daha düzgün sonuç alırsın.
  • burger king'de mcdonalds'da liseli ergenlerin yuvasıdır. dandik hamburgerlere o kadar para veriyorsunuz çok yazık sizlere. amerika'da mcdonalds gerçekten kalitelidir burada apaçi yuvası
  • Artık BK, McDonalds'dan yemiyorum, kafam rahat.

• Yemeyin,içinizden yeme isteği gelebilir.Kendimizi tutar yemezsek hem irademiz güçlenir hem de daha sağlıklı oluruz.
    Gidip baydönerde döner yiyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

Yurdışında zaten ücretli.İyi oldu okul cıkısı liseliler ugramaz

Sen çok elitsin liselilerle yersen elitliğin bozulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

Yurdışında zaten ücretli.İyi oldu okul cıkısı liseliler ugramaz

Uğrarlarsa uğrarlar onlar insan değil mi ?
  • zaten cogu restoranlarinda hamburgeri hazirlayan personelin eldiven giydigi yok les elleriyle hamburger hazirliyolar . soslarda ucretli oolursa benide kaybederler.. yasasin ohannes....

eklee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.İ.M -- 15 Şubat 2015; 19:43:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

McDonald'sa gidenler zaten gerizekalıdır

Sen ne anlarsın yemekten

• Ben de mc i burger a tercih ediyorum. Fakat sosların ücretsiz olması birçok kişi için tercih sebebi idi soslar ücretli olunca üstüne fiyatlar da artınca birçok kişi burger ı tercih edecek. Bana sorarsanız Arbys ezer geçer ikisini de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi yemek kültürlerimiz varken neden kapitalist yerlere yöneliyoruz? Fast food zararlı diye bağırılmasına rağmen neden bunu göze alıp,gidip kendinize yazık ediyorsunuz?

Kapitalizm kadar kötü bir şey yok.
  • Parası neyse veririz 50 kuruşun lafını mı yapıcaz.. Madem tepki koymaya meraklısınız, 2 bin 3 bin lira harç parası adı altında alınan paralara tepki gösterin.
  • benide ekle zaten yiyeceğin parasını fazlasıyla veriyoruz
  • Ciddi ciddi Burger King seven varos bi kitle mi var inanilmaz ya. Neyini seviyosunuz kola ice tea diye verdikleri sulari mi ucretli ama dandik soslarini mi yoksa les gibi mekanlarini mi? Beyler yapmayin lutfen

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.