Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
5
Favori
63.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorulduysa kusura bakmayın patatesi kızartırken hangi yağı kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burger Kingte genellikle tişörtü pantolon içine sokuyor arka taraf meydanda kadınlar içinde bu durum var MC donalds öylemi saçma sistem koca koca yağlı şişman bölgeleri niye gorek göze çarpıyor

• Saatlik ücretin ne kadar ve herkesin saatlik ücreti aynı mı ?

• Gizli müşteri olayını anlatabilirsin mesela.

• Sipariş verdiğin de direk onların ekrana düşüyor ve hazırlama süresi max 5 dk hemen yapıp gonderiliyordur servis 10 numara

• OmerBahadir kullanıcısına yanıt
    kayisikent kullanıcısına yanıt
    Teras hocam

• Aynen öyle hocam burger ile rakibiz zaten .d düşman gibiyiz resmen

• Aynen buradaki burger da öyle bizde yoktur öyle sevmem zaten

• hernos2 kullanıcısına yanıt
    Saatlik ücret bilmiyorum ama 8 saat 50 TL olması lazım full timelar ile aynıyız

• cebocan kullanıcısına yanıt
    Kasiyer bağırdığında duydunuz heralde hocam arkaya :D genel merkezin gönderdiği müşteridır gm olasılığı yüksek dendi mi hemen bu siparişi göndermen gerekiyor hızlı mk yavaş mı falan test ediyor gm ona göre müdürler prim alıyor fiside en son götürüyor merkeze rapor için

• Adres ver arka kapıdan Big Mac soslarını tırlara yükleyelim

Edit : Big Mac Sos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 7 Şubat 2017; 8:43:59 >
  • Çalıştığın ve arkaplanını bildiğin için, kendin McDonaldstan yemeyi tercih eediyor musun, hani temizlik vs veya yapım sürecini bilip yemekten soguyan insanlar var ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçeceklerin toz olarak geldiği çalışanlar tarafından su ile yapıldığı duyumunu almıştım dogrulugu nedir yada hazır geliyorsa kapının önüne tanker mi yanaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakifdurdu38 -- 7 Şubat 2017; 9:45:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ticket kart geçiyormu? Burger da yeni yılla birlikte artık geçmiyor.

• hakifdurdu38 kullanıcısına yanıt
    Yok şurup olarak geliyor makineye takılıyor borular yoluyla kola vs çıkıyor suyla falan karıştırılıyor makine işi yapar sevkiyat her perşembe palet ile taşıyoruz

• Geçiyor hocam

• 2 sene çalıştım mc'de.
    Öyle at eti felan yok arkadaşlar saçmalamayın.
    Et ürünleri pınardan alınır.Bildiğiniz marketlerdeki pınar markasından.Ama yanlış hatırlamıyorsam kesilen hayvanları mc kendi denetliyor yemini suyunu vs.
    Tavuk burger ve tabuk ürünleri tavuk kıyması ile yapılır. Löp tavuk eti değildir.
    Saat başı her çalışan elini özel sıvı ile yıkamak zorundadır.En azından ben çalışırken öyleydi.
    Süt yoğurt ürünleri tikveyşliden geliyordu o zamanlar. Bu dediğim zamanlar 2008 2009 du.
    Patatesi Bolu'da üretilir.Kendi üretir.Ekmeğini kendi üretir.
    Yere düşen yenmeyecek durumda olan herşey ıskartaya ayrılır gün sonu sayımdan sonra atılır.Sayım her dükkan kapanışında yapılır. -24 derece dolapta az et patates saymadım tane ve koli olarak.satılan ve ıskartada olan ve depoda kalan eklenip gün sonuna işlenir.
    Günlük genelde 8saat çalışılır yarım saat mola vardır.Telefon kullanımı yasaktır.Eşyalarınızı aşağıda dolabınıza atarsınız.Personele özel ekip odası vardır.

Mcin kolası İÇİLMEZ. Çünkü şuruplarını kısıp su ve gazı basarlar.Kar yapmak için. Tabi bu restoran müdürüyle alakalı mcle değil.Her şubede bir oda büyüklüğünde CoCa cola makinası vardır. Suyu gazı şurubu karıştırıp size kola verir. Dünyanın en temiz suyu bu makinadan çıkar.Müthiş bir filitreleme sistemi vardır.Bu yüzden aç kalmazsınız kola şişirir. Kolasız yerseniz doymazsınız. Kolayla doyarsınız ancak.Mce giderken kutu kola alın bi ondan için birde mcin kolasından aradaki uçurumu anlarsınız.Sadece denetleme zamanınde gerçek şurup oranı koyarlar o zaman için tabi :D
    Orda çalışan personelde aynı satılan menüleri yer. 18 puan vardır. Bigmac 12 puan kola 4 puan vs gibi.
    Herşeyden güzeli çok kafa ortamı vardır. Çok iyi dostluk arkadaşlık kazanırsınız. Şamata gırgır kırıla gider ve sıkılmazsınız.sabrederseniz ve ünv mezunuysanız restoran müdürü bile olursunuz ki bu adamlar bi ton maaş ve restoran karından yüzde alan insanlardır. Tabi kurt olmanız disiplinli kurallara uyan ve 10 seneye yakın çalışma ister oda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~~hyperion -- 7 Şubat 2017; 17:29:34 >

• acbold kullanıcısına yanıt
    .d maalesef öyle olmuyor sayımda çıkar ve de böyle pakette değil sos

• Hocam istanbulda ne zaman mc donaldstan yesem pişman oluyorum. Ekmeği bimdeki şekerli ekmek. Tavuk burger diye ekmek arası nugget veriyorlar. Her şubede durum bu mu yoksa burdaki şube mi oyle?

• puppet_rivers kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kendim hazırlıyorum kendimi yiyorum öyle bir şey yok

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.