Şimdi Ara

McDonald’s 1 menü alana 1 menü bedava kampanyası!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
18
Favori
15.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • McDonald's'ta 1 tane McChicken menü veya Double Köfte Burger menü alana aynı menüden 1 tane daha bedava!

Kampanyadan faydalanmak için McDonald’s’ın mobil uygulamasına üyelik girişi yaparak fırsat kodu almanız gerekiyor. Üyelik girişi çok basit bu arada. QR kod ile 1 tane orta boy McChicken menü veya Double Köfte Burger menü alana 1 adet orta boy aynı menü bedava olacak. Her fişte bir fırsat kullanılabiliyor ve isterseniz her iki kampanyayı da aynı gün kullanabiliyorsunuz. Her gün kampanyadan yararlanabilmek de süper!

McDonald’s 1 menü alana 1 menü bedava kampanyası!

Kampanya 1 Eylül – 15 Ekim 2022 tarihleri arasında, yalnızca McDonald’s mobil uygulamasında yer alan fırsat kodu ile restoran içinde 1 adet orta boy McChicken menü veya Double Köfte Burger menü alımına 1 adet orta boy aynı menü bedava olacak şekilde geçerlidir. Paket serviste ve Havalimanı restoranlarında geçerli değildir. Menüler orta boy patates ve orta boy içecek ile servis edilir. Ürünlerin sunumuna servis takımı dahil değildir. Satın alınan menü boyu ek ücret ile büyütülebilir ancak promosyon menü sadece orta boy olarak verilir. Uygulamadaki diğer fırsatlarla, başka kampanya ve promosyonlarla birleştirilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witchking34 -- 4 Ekim 2022; 15:56:7 >

• Bu menülerin fiyatları ne kadar?

• paycelle ile burgerking almaya devam, McDonald’s 1 menü alana 1 menü bedava kampanyası! 

• 10021997 kullanıcısına yanıt

80 tl sanırım

• 75 civarında almıştım ben 1 ay önce. Double kofteburger.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10021997 kullanıcısına yanıt

McChicken 64 TL

Double Köfte burger 68 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyayı kullandım uygulamadaki qr kodla kolay bir şekilde alabiliyorsunuz iki menü yarı fiyatına geliyor 15ine kadarmış kaçırmayın

• Bedava gelen menü de büyütülebilse tadından yenmez yine de iyi kampanya McDonald’s 1 menü alana 1 menü bedava kampanyası! 

• Tostmania kullanıcısına yanıt

2 kere kullandım menuler buyutlebiliyor hocam McDonald’s 1 menü alana 1 menü bedava kampanyası! 

• 1 eylülden beri varmış kampanya ve hiç görmemişiz.

• Bigmac e indirim yok mu McDonald’s 1 menü alana 1 menü bedava kampanyası! 

• mmavcu kullanıcısına yanıt

En son 3 4 gün önce gittim normalde uygulamayı kontrol ederdik kaçırmışız şimdi baktım her gün alınabiliyormuş bide

• mcchicken ve double kofte burger menulerinde gecerliymis hocam. benim gibi double köfteciler için olmuş ama kampanya sevindirdi McDonald’s 1 menü alana 1 menü bedava kampanyası! 

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt
    Paycell de nasil oluyor. Bilgi verirsen sevinirim.

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt

burger king de geçerli 15 tl kampanyası mı ?

• panzer_ P kullanıcısına yanıt

akşam yemeği çıktı McDonald’s 1 menü alana 1 menü bedava kampanyası! 

• fagala kullanıcısına yanıt
    Paycell ile alırsan %20 iade var hala varsa tabi.

• maratbilgin kullanıcısına yanıt

Buyutulebiliyo derken, extra ucret mi, anket mi, nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman gitsem big mac alırdım double köfte burgere geçicez gibi duruyo bilgilendirme için teşekkürler McDonald’s 1 menü alana 1 menü bedava kampanyası! 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.