Şimdi Ara

MBA USB Etkisizleştirildi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Henüz bugün Macbook Air aldım ve uzun vadeli kullanmak için yanında kaliteli bir soğutucu da aldım. Fakat soğutucuyu taktığımda çok fazla güç tükettiği için USB etkisizleştirildi hatası alıyorum.
    İlk başta ilk defa kullandığım için şimdi bulamamışımdır usb ayarlarından hallederim sandım ama bir iki saattir yabancı forumlarda dahil geziyorum aynı sorun pek çok kişinin başına gelmiş ama tam olarak kesin sonuç veren bir cevap yazmamış kimse.
    Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden çok sağolun.

Not: Ayrıca ilk başta sorunsuz kullandığım, hatta mba'e dizi attığım harici harddiskim de hiçbir yerde gözükmemeye başladı (ışığı yanıyor ama).
    Aynısı mp3 'üm için de geçerli. Ama Kingston flash bellek direkt gözüküyor.

NOOOT 2: Sorun hem hard diskimde (usb yuvası biraz sorunluydu, onu yenilettik) hem de soğutucumda (komiktir o da bozuk çıktı; mağaza değiştirdi) çıktı. Şansıma bu macbooku aldığım gece hem aldığım soğutucu bozuk çıktı hem eski bilgisayarım çöktü (evet bildiğin yenisini aldığım gün) hem de hard diskim sorun çıkardı. Neyse, şans işte :D

Sorun çözüldü yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robin_nightwing -- 29 Eylül 2016; 21:13:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.