Şimdi Ara

Mazda3 sedan- Ford Focus ve Opel Astra sedan hangisini tercih etmeliyim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sadec bilgi olsun diye yazıyorum.Mazda 3'ün birçok yürür aksamı Focus'la aynı.
    Bu arada bende Mazda 3 diyorum.Bir Mazda forumunun üyesiyim.Ben dahil bir çok Mazda 3 kullanan arkadaşımız var.Öyle bariz Şanzuman Motor arızası yaşayan arkadaş hatırlamıyorum.
  • Ne kadarda çok bilmeden sallayan var burda ya.Herkesin malı kendine göre en iyisidir.Benim zamanında (1998 de) beyaz bi kartalım vardı michelin lastikten aşagı takmazdım sanki bmw yaçelik jant falan filan .Sonrada der dim kendime yok ne diye buna şu kadar para veriyim diye nasıl olsa en iyi araba benimki.O yüzden kimse şu daha iyi bu daha iyidir demesin.her aracın kendine göre artıları yada eksileri vardır.ama kesin olan şeyler var.bi kere hoşunuza hanğisi gidiyorsa en iyisi odur.sonuçta hepsi 4 teker
  • Mazda 3 ve focus sürdüm ve aralarından mazda 3 derim sürerken keyif veriyor.Alıcak olsam bende mazda 3 alırdım. astra sürmedim bilmiyorum.
  •  Mazda3 sedan- Ford Focus ve Opel Astra sedan hangisini tercih etmeliyim

Mazda 3 mazda 3

Edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utQ94 -- 14 Mart 2010; 16:21:12 >

• Bende 2010 Mazda 3 İmpressive Sedan var, otomatik. Ben memnunum arabadan. Görünüşü olsun, aksesuarları olsun, sürüş keyfi ve konforu olsun memnunum ve tavsiye ederim.
  • Dizel benzin kıyasını tekrar yapın bence yılda 15000 km az değil. Megane3'e de bir bakın derim. Mazda 3 almak üzereyken so anda fikir değiştirip megane 3 aldım. Tabi benim tercih sebebim dizel olmasıydı.
  • arkadaşın arabayı alıp almadığını bilmiyorum ama lütfen honda civic - city e ve düşünürse ikinci el audi a3- a4 lere baksın(sedan düşündüğünü söylemiş olsada).
  • Yok daha alamadım zaten tr de değilim 10 gün sonra dönecem. Zaten burda araç fiyatlarını gördükçe içim cız etmiyor değil hani... Ülkemizde fiyatlar çok yüksek ama napalım mecburuz :( Dönünce bu arabaların hepsini test edecem.. ozaman izlenimlerimi de yazarım.. ama mazda3 daha ön planda benim için ancak içi biraz darmış galiba... Bilemiyorum hala kararsızlık... felaket bişi,.....
  • arkadaşım 2006 yada 2007 a4 1.4 ü 40 bin liraya aldı ama üst donanımlısını.. gayet rahat atak bi araç. bakmakta fayda vardır diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

kendi görüşlerim:
    tasarım
    1- mazda
    diğerlerinin sırası çok önemli değil mazda açık ara farkla önde bu sınıfta sedan olarak.

donanım:
    1- mazda
    2- focus
    3- astra

frenler:
    1- mazda
    2- focus
    3- astra

yol tutuş:
    1- focus
    2- mazda
    3- astra

sorunsuzluk
    1- mazda
    2- focus
    3- astra

astra focustan daha iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 16 Kasım 2010; 17:53:39 >
  • mazda almanızı tavsiye ederim neden mi?

şuanda en iyi servis kendilerindedir.mükemmel ilgi ve harika işçilik.
    yol tutuş harikadır.virajlarda savrulma vs. yaşamazsınız.
    yeni kasa bu yüzden kasa değişiminden ötürü değerde düşme olmaz.
    yeni bir araç herkezin ilgisini çekiyor ve iyide sattı.artık tutuluyor mazdalar.(eskisi gibi)
    bakımı kolaydır.yağ değiştirip çıkarsınızı.
    sağlam araçlardır.
    o fiyata alınabilecek en donanımlı araçlardır.haa eksileri vardır ama artıları olması gerekenden fazla bence.
  • Başka durumlardan dolayı daha araba alamadım ama yarın bir araba alacağım... Artık almak zorundayım ve çıkıp bir araba sececeğim.. tabii indire indire 2 seceneğe indirdim bunlarda astra sedan 111.yıl 1.6 16 v easytronic (37.000 tl fiyat verdiler) yada mazda 3 olacak... artık hayırlısı...
    Bu gece sanırım biraz uzun olacak hangisine karar vermeliyim diye.... :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbcelik

Başka durumlardan dolayı daha araba alamadım ama yarın bir araba alacağım... Artık almak zorundayım ve çıkıp bir araba sececeğim.. tabii indire indire 2 seceneğe indirdim bunlarda astra sedan 111.yıl 1.6 16 v easytronic (37.000 tl fiyat verdiler) yada mazda 3 olacak... artık hayırlısı...
    Bu gece sanırım biraz uzun olacak hangisine karar vermeliyim diye.... :(

easytronicin tarihine bir bakın.mazdanın activematicinin yanında geçemez. :) otomatik vites alacaksanız mazda şüphesiz kat kat önde.
  • Benzinli düşündüğüne göre Cruze'u da seçeneklerinin arasına katabilirsin bence...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.