Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
3
Favori
75.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper şimdi geldim haber vericektim bende. Geçikme için kusura bakma tekrardan. Bu arada ilk ptt den denedim hesap no yanlış dediler bilgilerinize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

Dün gece ilk antremanda Efkanla yarım saat fln takıldık..1.53.300 fln yaptım ama yinede 1.52.200 lere inen Efkan'a yetişmek için çok çabalamak lazım..

Bu arada Eren ve Sanırım Efkan'ın ( çukurovadan gelmiş isim yazmıyo ) katılım bedelleri gelmiş

Çukurova style! O benim param
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImOguz_

Süper şimdi geldim haber vericektim bende. Geçikme için kusura bakma tekrardan. Bu arada ilk ptt den denedim hesap no yanlış dediler bilgilerinize...

2 kişi aynı bilgilerle ptt den yolladı hangi ptt miş o yanlış diyen.. o salaklar becerememiştir var böyle dangalaklar...
  • Bu akşam kopalım Suzuka'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfkanBirkiye

Bu akşam kopalım Suzuka'da

kop kop
  • Pazartesi de gelemedi yahu, fazla antrenman can sıkıyor, yarış gibisi yok, mücadele gibisi yok
  • Dün akşam güzel antreman yarışı yaptık abi keşke sende olsaydın...Yavaş yavaş herkes hazır hale geliyo bu sferki yarış daha zevkli olucak gibi,süpriz bi sıralama olabilir bence..
  • http://www.youtube.com/watch?v=ewxrNSOKFow&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfkanBirkiye -- 28 Mayıs 2011; 13:09:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfkanBirkiye

http://www.youtube.com/watch?v=ewxrNSOKFow&feature=related

böyle bi drift muzipliği yok arkadaş şakalamış resmen..

• Değerli RedDevils takım arkadaşlarım
    Yarın akşam şöyle 1 saat kadar ayırabilirseniz takım olarak oda 3/3 olacak şekilde sağlam bir antrenman yapalım ve olası bazı durumlara karşı nasıl tedbir alırız ve nasıl hareket ederiz onu konuşalım, B planı falan şekillendirelim Bildiğiniz gibi son takım düzenlemesi ile rakiplerimiz güçlerine güç, yakıtlarına da uçak yakıtı kattı RedDevils'ın namını ve şanını yüceltelim, RedDevils Nismo rulez!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H-Shifter -- 28 Mayıs 2011; 21:42:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

Değerli RedDevils takım arkadaşlarım
    Yarın akşam şöyle 1 saat kadar ayırabilirseniz takım olarak oda 3/3 olacak şekilde sağlam bir antrenman yapalım ve olası bazı durumlara karşı nasıl tedbir alırız ve nasıl hareket ederiz onu konuşalım, B planı falan şekillendirelim Bildiğiniz gibi son takım düzenlemesi ile rakiplerimiz güçlerine güç, yakıtlarına da uçak yakıtı kattı RedDevils'ın namını ve şanını yüceltelim, RedDevils Nismo rulez!

Olur Bekir abi Pazar akşamı saat 21:00 gibi online olmaya çalışırım..Dışarda işim erken biterse daha erkende olabilir...Senin mühendisliğine başvurmam lazım ..Uzun zamandır suzukada aynı ayarları kullanıyorum belki değişiklikle daha iyi bişeyler ortaya çıkarabiliriz..
    Rakipleri görüyorum yoğun çalışıyolar valla kılık değiştirip aralarına sızıp taktiklerini ele geçirmeye çalışıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 28 Mayıs 2011; 22:47:07 >

• Yarın biz de takım olarak bir antrenman yapalım
  • katılmak istiyorum bnde psn berkkaan bnm
  • Orijinalden alıntı: H-Shifter

[/qu

Finallerim halen devam ettiği için saat 9 civarı yüzde seksenyedi gelmeye çalışırım bekir abi..

• Uzun antrenmanlar sonucu Yellowhat Tomica da karar kıldım.tur zamanlarımı 1,53 lere de sonunda düşürebildim. Çok çekişmeli bi yarış bizleri bekliyor arkadaslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

bi mesaj yazmayı beceremedim

Finallerim halen devam ettiği için saat 9 civarı yüzde seksenyedi ihtimalle gelmeye çalışırım bekir abi..

• 2. yarışın başlamasına saatler kala takımlar son hazırlıklarını yaptı ve yarışı beklemeye başladı..
    İlk yarıştan çok daha zevkli ve çekişmeli geçmesi beklenen Suzuka yarışı birçok süprize uygun yapısıyla tüm yarışçıları heycanlandırıyor
    Hafta boyunca en çok antreman yapan isim Memento Mori ( Fikret ) oldu..İyileştirdiği tur zamanlarıyla iddalı olucağını gösteren Fikret bu yarışta takımının en güvendiği isim ve önlerde hata kovalayıp yükselmeyi hedefliyor
    Şampiyonaya yeni katılan isim Umut Mutlu ise ön sıraları değiştirebilecek yetenek ve tecrübeye fazlasıyla sahip...Bakalım yarışta kendine nasıl bir yer bulacak...
    Eray,Oğuz ve Sinan dan oluşan takım ise bu kez takım olarak iyi puanlar toplamayı hedefliyor...Umarız Eray'ın cesur atakları başına iş açmaz
    RedDevils lar ise son yaptıkları antremanlarda önemli tecrübeler edindiler ve takımın Mekanik mühendisi Bekir araçlara yaptığı sihirli dokunuşla bi anda Takım arkadaşı Onur'un tur zamanına önemli bir katkıda bulundu...
    Gerçekten heycan dorukta sabırsızlıkla yarışın başlamasını bekliyoruz...Umarız kazasız sorunsuz ve herkes için zevkli bir mücadele olur...

Yarışa katılan arkadaşlardan, yarışı sonuna kadar sürdürmelerini ve ne olursa olsun odadan ayrılmadan ve aracını bir kenara çekmeden devam etmelerini rica ediyoruz..
    Yarış başlangıcında ilk viraja girerken kontrollü davranıp acele etmemeyi ve hem kendinize hemde başkalarına risk oluşturup hasara yol açabilecek hareketlerden kaçınmanızı öneriyorum...Unutmayalımki yarış çok uzun ve siz zaten iyiseniz bi yerlerde önünüzdekileri geçiçeksinizdir
    Arkanızdan hava koridoruna birnin girdiğini fark ettiğinizde yolun belli bir kısmından ve şerit değiştirmeden gitmeye çalışalımki arkadan gelene tehlike oluşturmayalım..
    Bakınız ilk yarış Eray ve Ben

Kısaca bunlardan bahsetmek istedim ve herkese başarılar diliyorum şimdiden..Sizde düşüncelerinizi paylaşın arkadaşlar biraz daha gaza gelellim
    Yarın görüşmek üzere..Saat 20:45 gibi odayı kurarım uzun sıralama atmak isteyenler gelsinler...Unutmayın yarış 21:15 te başlıyooo geç kalmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 30 Mayıs 2011; 0:38:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BERK*

katılmak istiyorum bnde psn berkkaan bnm

Arkadaşım yazdığım mesajdan konuyla ne kadar alakalı olduğun anlaşılıyo...Eğer konuyu okusaydın şuan katılımın olmadığını ve yer olmadığını anlardın...Gerçi yer olsaydıda şu ciddiyetsiz mesajdan sonra sana yer olmazdı...Burda ciddi bişeyler yaptığımızı farkedemedin sanırım,bilmem anlatabildimmi
  • günaydın arkadaşlar..

bende hafta sonu antreman yaptım. ilk yarıştaarabayı pistte tutamıyodum ama suzukada dikkatini dağıtmassan araba pistten çıkmıyo. sizler benim birkaç gömlek üstümdesiniz.
    allah var şimdi, doğruya doğru. zaten bi kişi geçtim ilk yarışta oda turnuvadan ayrıldı. umut ta girince sonunculuğum resmiyete bağlandı hayırlı uğurlu olsun diyorum..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.