Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
3
Favori
75.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: F0rtress

quote:

Orijinalden alıntı: gt35

quote:

Arkadaşlar 2. yarış malesef aksilikler yüzünden istediğimiz gibi başlayamadı hepimiz gördük..
    Hepimiz heycanlı ve istekliydik ama olmadı malesef...2. Yarış Çarşamba akşamı aynı saate ertelenmiştir unutmayın...
    Yaşadığımız sorun büyük ihtimalle Eray'ın bağlantısının kötü olmasından kaynaklandı..Sanırım çarşamba günü ps3 ü başka bi yere taşıyıp yarışa katılıcakmış umarım bu sefer sorun yaşamayız..
    Eray çarşambaya kadar mutlaka bu problemi çözmeye çalış lütfen...Bu şekilde sürerse üzülerek devam edemiyceğimizi söylemem gerekiyo malesef

sorun benden kaynakanıyo olabilir. ben yarışı ertelemenize üzüldüm açıkçası, yapılsaydı keşke. herkes 1 haftadır yarışın olmasını bekliyo, benim yüzümden ertelenmesi üzücü benim açımdan. bu sene mezun oluyorum, şu anda trabzonda okuyorum ve 2 hafta içinde burdan ayrılıcam. izmirde oturuyorum normalde. orda böyle bir sorun olmaz bundan eminim. 2 hafta turnuvadan uzak kalabilirim. ( suzuka ve monza) sizde güzel güzel, rahat kafayla, bu hafta da birşeymi olucak acaba diye düşünmeden yarışları yaparsınız. gerçekten buna bişey demem aksine mutlu olurum yarış benim yüzümden ertelenmemiş olur. gerçekten arkadaşlar siz 2 yarış ben olmadan devam edin, gerekirse çekilebilirimde ama 2 hafta bu sorunu yaşıyacagım galiba. izmirdeki evimde bir sorun çıkmaz bundan eminim. bu sorunun tek benden kaynaklanması gerçekten beni üzdü.

Eray dostum sanırım yanlış anladın biraz alındın sölediklerime...Kimsenin seninle veya başka biriyle bir sorunu yok biliyosun gayet dosthane bir ortamda herkess abi-kardeş gibi...Senin böyle bi sorun yaşaman gerçekten şanssızlık, inan bana bu durumda en çok üzülenlerden biriyim çünkü bu organizasyon için emek veriyoruz ve hiçbir aksilik olsun istemiyorum...Yarışı ertelememizin sebebi belki senin çarşambaya kadar bu sorunu çözebileceğini düşünmemiz.. ve biliyosun bireyselden çok hepimiz takımımız için yarışıyoruz..Sen bensiz yarışsaydınız diyosun ama bu şekilde başlasaydık takım arkadaşlarına haksızlık etmiş olurduk..Çünkü o zaman takımının iddası pek kalmazdı ve onlarında moralleri bozulabilirdi..
    2 hafta bu sorunu yaşıyabileceğini söylemişsin...Zaten 2 hafta senin katılmaman demek takımının hiçbir iddası kalmadan devam etmesi demek..Biliyosun çok uzun bi yarış programımız yok gelmediğin haftaları telafi edemeden olay biticek...Takım arkadaşların ne düşünür bilmiiyorum doğrusu ama benim şahsi düşüncem geç olmadan bu organizasyon için yerine birisini almamız gerektiği..Madem birkaç haftaya evine dönüyorsun ve sorun kalmıycak bir sonraki turnuvamızda tekrar aramızda olursun..
    Yinede karar senin ve takımının...Ben sizlere yardımcı olmak adına yazıyorum bunları yoksa başlardık yarışa basar giderdik hiçbişeyi düşünmeden...Ama öyle tipler değiliz herkes yarışını sürdürsün istiyoruz...
    Eğer bu sornunu çözemem çıkıcam dersen sonraki planlarda olucağına emin olabilirsin.. katılım bedelini de geri gönderebilirim sıkıntı olmaz..
    Volkan abi yedek olabilirim demişti ve eğer çıkıyorum dersen onunla irtibata geçmeliyim hemen vakit kaybetmeden...

onur alındıgım falan yok gerçekten. evet2 hafta daha sürücek bu sıkıntım. ama evime döndüğümde bütün sıkıntılar çözülür. en başta takım arkadaşlarımdan, sonra sizlerden çok özür dilerim. dopru düşünüyosun yarış kaçırma hakkıında. zaten 2 yarış sonra nerdeyse 2. yarıya giriliyo turnuvada. ben ayrılıyorum o zaman. diğer turnuvada dahil olurum tekrar aranıza. yerime girecek olan volkan abiye başarılar. takip edicem turnuvayı sonuna kadar. takım arkadaşlarımdan tekrar özür diliyorum. yarış odasını 13 kişilik açarsanız sevinirim izleyici olarak katılırım herkese başarılar. umarım herşey istediğiniz gibi gider ve hiçbi sıkıntı çıkmadan turnuvayı tamamlarsınız. bu arada katılım ücreti falan geri gönderme işlerine girme lütfen bunu demen bile üzdü beni. sonuçta zevk aldık beraber turladık pistlerde ne kadar agresif olsamda volkan abi ücret göndermeyle uğraşmaz bidaha. volkan abinin yerine sayılır benim ücretim. herkese saygılar

• GT35 , Eray kardeşim , izninle ben senin yerine girmek için aday olmak istiyorum. Zira bir yarış ortamından uzak kaldım ve hiç GT5 oynamıyorum. böyle bi fırsat çıkarsa yarışmak isterim. He eğer çıkmıyorsan da dediğimi görmezden gelebilirsin.

Onur , eğer gelen yoksa beni düşünürseniz sevinirim. Daha önceden de yedek yazılayım dedim ama cevap yazmamıştın

edit : Volkan ustanın aday olduğunu görmemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 31 Mayıs 2011; 1:31:31 >
  • a
    quote:

Orijinalden alıntı: Zala

GT35 , Eray kardeşim , izninle ben senin yerine girmek için aday olmak istiyorum. Zira bir yarış ortamından uzak kaldım ve hiç GT5 oynamıyorum. böyle bi fırsat çıkarsa yarışmak isterim. He eğer çıkmıyorsan da dediğimi görmezden gelebilirsin.

Onur , eğer gelen yoksa beni düşünürseniz sevinirim. Daha önceden de yedek yazılayım dedim ama cevap yazmamıştın

abi benim açımdan hiçbir sorun yok. onur kimi uygun görürse odur. düzenleyen o sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt35 -- 31 Mayıs 2011; 1:53:18 >

• Orijinalden alıntı: gt35

onur alındıgım falan yok gerçekten. evet2 hafta daha sürücek bu sıkıntım. ama evime döndüğümde bütün sıkıntılar çözülür. en başta takım arkadaşlarımdan, sonra sizlerden çok özür dilerim. dopru düşünüyosun yarış kaçırma hakkıında. zaten 2 yarış sonra nerdeyse 2. yarıya giriliyo turnuvada. ben ayrılıyorum o zaman. diğer turnuvada dahil olurum tekrar aranıza. yerime girecek olan volkan abiye başarılar. takip edicem turnuvayı sonuna kadar. takım arkadaşlarımdan tekrar özür diliyorum. yarış odasını 13 kişilik açarsanız sevinirim izleyici olarak katılırım herkese başarılar. umarım herşey istediğiniz gibi gider ve hiçbi sıkıntı çıkmadan turnuvayı tamamlarsınız. bu arada katılım ücreti falan geri gönderme işlerine girme lütfen bunu demen bile üzdü beni. sonuçta zevk aldık beraber turladık pistlerde ne kadar agresif olsamda volkan abi ücret göndermeyle uğraşmaz bidaha. volkan abinin yerine sayılır benim ücretim. herkese saygılar

Tmm dostum gerçkten üzülerekte olsa yapıcak bişey yok biliyosun...Para konusunu dert etmiyeceğini biliyodum ama sonuçta üzerimde bir sorumluluk var ..Bunu söylemek zorundayım bi yerde...
    Gerçekten kolay gibi görünsede aslında zaman ve sorumluluk isteyen işlermiş bunlar..Beni anlıyacağını umut ediyorum zaten çok uzun bi organizasyon değil kısa zamanda birlikte yarışmaya devam ederiz işallah

• quote:

GT35 , Eray kardeşim , izninle ben senin yerine girmek için aday olmak istiyorum. Zira bir yarış ortamından uzak kaldım ve hiç GT5 oynamıyorum. böyle bi fırsat çıkarsa yarışmak isterim. He eğer çıkmıyorsan da dediğimi görmezden gelebilirsin.

Evet daha önceki mesajını gördüm Alaz abi...Elimden geldiğince herkese adaletli davranmaya çalışıyorum farkındasındır...Volkan abi senden birkaç mesaj daha önce yedek olarak katılabileceğini yazmış olduğu için önce ona bir sormak gerek..Sormazsak ayıp etmiş oluruz..Eğer gelmek istemezse o zaman seni haberdar ederim Bugün netleşir bu konu sanırım...

• quote:

a
    quote:

abi benim açımdan hiçbir sorun yok. onur kimi uygun görürse odur. düzenleyen o sonuçta

Bu arada bunu görmemişim..
    Arkadaşlar benim uygun görmem gibi bir durum yok..Ben bazı şeylerin hazırlığını üstlenmiş olabilirim ama hiçbişeyin sahibi değilim Sadece herkese adaletli davranmaya çalışıyoruz burda o kadar...Aralarda hatalarımızda oluyodur affola

• Arkadaşlar Günaydın,

Tabiki aranızda olmak isterim heleki yarış Çarşamba günleri olacaksa Ama Alaz kardeşimde çok isterse hiç sorun değil sizleri izlemek bile bana keyif verir. Dün şöyle bir döndüm rezillik diz boyu 1,52.900 attım ama zorla el olmuş buz gibi antremana ve zaman ayırmaya ihtiyacım var.. Neyse yarışta ısınırız diyelim .

Eveeet şimdi ne yapmam gerekiyor bana bilgi verebilirseniz gerekenleri yerine getireyim. Para nereye gönderilecek eğer çıkan arkadaşım hesabını söyleyebilirse hemen oraya gönderebilirim. Onur bu konuda telefonlaşalım lütfen onca motorsporlarıyla uğraştım bu yarış sanki sponsorum varmış gibi olmasın

Lütfen bilgi verin bu arada dediğim gibi Alaz'ın düşüncesine göre gidelim kimseyi kırmam üzmek istemem kardeşim çok istiyorsa ben bir dahaki organizasyonuda beklerim sorun yok.

Efkaaaaaaan yaktın beni dün akşam uyuyamadım senin yüzünden

• Volkan , benden once yazmi$sin ustad. Hic sorun degil buyur yari$ karde$im
    Ben de isterim ama aynen senin gibi bir dahakini beklerim. Ke$ke 5x3 (15) kisi olsaydi turnuva..

Inanin yari$ yoksa gt5 te yok benim icin. Kac zaman oldu yari$miyorum. Yari$ta iyi olabilmek icin idman yapmiyorum. Cok berbat.

Hatta pztesileri uygun degil diye ciktim ama artik gemileri yaktim valla. Yari$sizlik fena.

Onuuur duzelt $u turnuvayi bi ekle bi$eyler yap karde$$.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***GTO***

Efkaaaaaaan yaktın beni dün akşam uyuyamadım senin yüzünden

• onur bence Alazı da dahil etmek gerekir düşüncesindeyim,hiç olmazsa iddası olmadan dışardan hiçbir takıma mensup olmadan yarışır..Volkan erayın yerine geçer Alazda bağımsiz takılır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROCKTURK
    onur bence Alazı da dahil etmek gerekir düşüncesindeyim,hiç olmazsa iddası olmadan dışardan hiçbir takıma mensup olmadan yarışır..Volkan erayın yerine geçer Alazda bağımsiz takılır..

Abi sagolasin bu du$uncen icin. Aslinda ben de bunu diyecektim ama bir kazaya sebebiyet verirsem (bu kez iddiam olmamasina ragmen aranizdaki iddiali birinin daha az puan almasina veya puan alamamasina sebebiyet verirsem) uzulurum..
  • volkan kardeşim pm attım sana. cevaplarsan sevinirim..
  • alakası yok kazaya sebebiyeti herkez yapabilir o yüzden benim açımdan sıkıntı yok

quote:

quote:

onur bence Alazı da dahil etmek gerekir düşüncesindeyim,hiç olmazsa iddası olmadan dışardan hiçbir takıma mensup olmadan yarışır..Volkan erayın yerine geçer Alazda bağımsiz takılır..

Abi sagolasin bu du$uncen icin. Aslinda ben de bunu diyecektim ama bir kazaya sebebiyet verirsem (bu kez iddiam olmamasina ragmen aranizdaki iddiali birinin daha az puan almasina veya puan alamamasina sebebiyet verirsem) uzulurum..
  • quote:

arkadaşlar benim yerime alaz arkadaşım girebilir. fazladan oynamasına gerek yok. takım içinde iyi olacağını düşünüyorum. ters bir durum hissetteğimden
    değil, tamamiyle kendi düşüncem ve turnuvanın gidişatının daha iyi olacağını düşündüğümdendir. herkese başarılar diliyorum. yarışlarınızı takip etmeye
    devam edeceğim..

onur kardeşim para konusuna gelince sorun değil. şimdi ben yok diyecem sen olmaz diyecen
    en iyisi alazla aramızda hallederiz sonra, ilerde bana bi oyun satar 10 tl indirim yapar

hadi kalın sağlıcakla....

NOT: Yalnız fairplay ödülünü hala alamadıysam daha napıym

• Arkadaşlar bütün gün uzak kaldım dışarda işlerim vardı foruma ilgi gösteremedim pardon
    Önce Volkan abiye hoşgeldin diyelim..Gerekli düzeltmeleri ilk mesajda yapıcam son durumu görebilmeniz açısından..Eray kardeşim için üzgün olduğumu tekrar söylemek istiyorum..Başladığıımız gibi bitirmek isterdik ama hiç hesapta olmayan şeyler çıktı başımıza
    Katılmak için böyle ilgi olması çok güzel, başlarda sıkıntı çekmiştik kadroyu tamamlarken ama şimdi 12 kişiye sığmıyoruz bile...Sevdiğimiz insanlar malesef dışarda kaldı..
    Alaz abi sen böyle yazdıkça kendimi suçlu hissediyorum...Sen ilk yazılan listede vardın zaten beraber bişeyler yapıyoduk ama pazartesi olmaz dedin çıkmak istedin..
    İlk mesajımı okuyanlar hatırlıyacaktır..Demiştimki ; ''kişilere uyan bir organizasyon değil, kurallarına uyulan bir organizasyon yapıcaz '' .. bazı değişiklik istekleri geliyo çok normaldir, fakat bunlar için bir kişinin istediğini yapmaya başlarsak, arkasından devam ediceğini ve bu sefer kimseyi kıramayacağımızı biliyorum...Onun için herhangi bir değişiklik yapılması taraftarı değilim...Ne dediysek elimizden geldiğince dediklerimizi yerine getirmek için çabalıyoruz...Herhangi bir değişiklik yapılmasını lütfen istemeyin benden zor durumda kalıorum...
    Başladığımız bir turnuvayı şöyle anlımızın akıyla bi bitirelimde, ilgi bu şekilde oldukça organizasyonlar bitmez..
    Umarım artık bu kadroyla sonuna kadar gideriz başka çıkmak zorunda kalan olmaz...Burda bunları değil yaptığımız keyifli yarışları konuşmayı tercih ederdk hepimiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

quote:

arkadaşlar benim yerime alaz arkadaşım girebilir. fazladan oynamasına gerek yok. takım içinde iyi olacağını düşünüyorum. ters bir durum hissetteğimden
    değil, tamamiyle kendi düşüncem ve turnuvanın gidişatının daha iyi olacağını düşündüğümdendir. herkese başarılar diliyorum. yarışlarınızı takip etmeye
    devam edeceğim..

onur kardeşim para konusuna gelince sorun değil. şimdi ben yok diyecem sen olmaz diyecen
    en iyisi alazla aramızda hallederiz sonra, ilerde bana bi oyun satar 10 tl indirim yapar

hadi kalın sağlıcakla....

NOT: Yalnız fairplay ödülünü hala alamadıysam daha napıym

Haydaa
    Ben ne yazmıştım aynı anda sende eler yazmışsın abi ya...Nerden çıktı bu şimdi neden böyle bişey yapmak durumunda hissetdin kendini anlamadım?
    Kötü sürdüğünü düşündüğün içinse çok yanlış yapıyosun benden söylemesi...Başka özel sebeplerin varsa bilemem ama başladığın organizasyonu eğer bi memnuniyetsizliğin yoksa bitirmeni beklerdim...Yinede senin kararına karışamam,
    Sen de çıkarsan sıradaki isim zaten Alaz abi olur...Katılım bedelini sana yollar halledersiniz aranızda ama kararını tekrar düşünmeni tavsiye ederim

• kardeşim promlem değil gerçekten eski kadro oldu bak. daha güzel oldu. ya ben erayla konuşmuştum sürüşüm hakkında sorun değil değince katıldım ve devam ettim. şimdi o çıkıncada volkan abi katıldı ona mesaj attım gerçi cevap gelmedi daha ama ben yinede böyle düşündüm. zaten alaz olmasa tabiki bozmazdım turnuvayı var diye çıktım. yoksa kötü sürsemde en azından zorlardım. organizasyonu dağıtmazdım kesinlikle. ama alaz da var şimdi. oda yabancı değil zaten. beni gruba önerende oydu. kardeşimin canı sağolsun. benden daha çok hak ettiğini düşünüyorum. pazartesi uymaz demişti belki değişti ama kadro tam diye belkide bana ayıp olmasın diye söleyemedi. parada sorun değil gerçekten. dediğim gibi hallederiz ilerde alazla. sponsoru olurum. bir sonraki turnuvada belki kendimi biraz daha geliştiririm. ve kadroda eksik olursa alırsanız sevinirim. bu arada böylesi hayırlıymış niye derseniz dernekte yazdım şimdi tekrar bura yazmıym denk gelirsen bak bi onur..

• Sinan kardeşim , eğer benim için çıkıyorsan beni üzersin. Onur çok haklı .. Sürüşün önemi yok. Önemli olan yarışı bitirme arzundur. Lütfen benim için çıkma.. Dernekteki yazını da okudum. Sorun eğer makinadan değil de oyun CDsinden ise ben sana GT5 gönderirim. Ama makinadansa yapabilecek birşeyim olmaz.

Onur, haklısın .. Bir kişi için kurallardan ödün verme. Sıra gelmezse gelmesini beklerim .
  • Sınan abı kararına saygı duymaktan baska yapıcak bıseyım yok...
    O zaman Alaz abının de aramıza katıldıgını belırtelım...tekrar hosgeldın...
    Yarın aksam yarıs var..artık sadece yarıslara konsantre olalım lutfen, yanı en azından ben oyle yapmak ıstıyorum...
    Gırısı cıkıs ıslerı bıtmıs olur boylelıkle ısallah...yarın aksam herkes hazır olsun...
    Alaz abi ilk mesajdan takımını vee puanları kontrol edebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 31 Mayıs 2011; 23:59:53 >
  • quote:

Sinan kardeşim , eğer benim için çıkıyorsan beni üzersin. Onur çok haklı .. Sürüşün önemi yok. Önemli olan yarışı bitirme arzundur. Lütfen benim için çıkma.. Dernekteki yazını da okudum. Sorun eğer makinadan değil de oyun CDsinden ise ben sana GT5 gönderirim. Ama makinadansa yapabilecek birşeyim olmaz.

Onur, haklısın .. Bir kişi için kurallardan ödün verme. Sıra gelmezse gelmesini beklerim .

yok kardeşim zaten aklımda sen vardın gündüzde volkana bile yazdım yerime alaz girsin diye. evee gelincede bu sorunu görünce zaten dellendim. senin sırada olman daha iyi oldu. yani benim yerime biri girsecek seç deseler zaten sen olurdun. neyse sen şimdiden yarışa konsantre ol. işallah başarılı olursun

yarın makinayı sonye götürecem. cd değil sorun çünkü birkaç tane daha denedim olmadı. okuyucu arızalandı. bide naptın diyorum. ben bişey yapmadım diyo yiğen. sölese ne oldunu anlardım. halledilir işallah. tek sosyal aktivitem buydu. oda gitti. dernekteki arkadaşlara ayıp oldu. aralarına katılamıcam.

hadin bakalım kadro güzüel yarınki yarışı dört gözle bekliyom. herkese başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whiteangel206 -- 1 Haziran 2011; 8:48:23 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.