Şimdi Ara

MAZDA HONDA TOYOTA SUBARU NISSAN MITSUBISHI SUZUKI DAIHATSU Sahipleri BURAYA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
39.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: zealous

teşekkür ederim kardeşim.. Ben çok beğendim aracı.. Özellikle bej ve galaksi gri renginin içinde olan kahverengi iç kaplaması mükemmel olmuş.. işçilik ve malzeme süper.. Tasarım zaten süper.. Motor desen 1.4 benzinli, sınıfının en az yakan aracı.. Benim gibi hızı sevmeyen adama süper!!

Desenize honda bayileri köşe olacak yakında...
  • Arkadaşlar cahilliliğimi bağışlayın NİSSAN larda Japon mu? Bu arabalar ikinci elde hesaplı görünüyorda. Sağlamlık ve kalite yönünden nissanlar nasıl?
  • Japoncuları buraya bekleriz.

MAZDA HONDA TOYOTA SUBARU NISSAN MITSUBISHI SUZUKI DAIHATSU Sahipleri BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasok -- 4 Ocak 2006 20:17:36 >

• Arkadaşlar
    99 model mazda 323 1.5 GLX Familia hakkında bilgisi deneyimi görüşü yorumu olan kimse yok mu buralarda???
    Arabam bu değil ama herşeyiyle aynı

• şimdiye kadar japonlarda dahil olmak üzere birçok arabaya bindim, şu an işim gereği nissan skystara da biniyorum japonların hakkını yiyemem. performans ve sağlamlık yönünden güzel arabalar. ama bakıyorum da bu forumda arkadaşların japon sevgisi gözlerini kör etmiş, almanlarla mukayeseye başlamışlar. tmm bi yerli arabayla, bi fransızla mukayese ederken bana japonu savunun ama almana gelince yapmayın etmeyin ayıp oluyor din kardeşiyiz. hadi mercoyu zaten konuşmuyorum tutuyosunuz audi diosunuz, bmw diosunuz çok ayıp ediyosunuz bana bi A6 ayarında japon gösterebiliyo musunuz? ya X5 desem yada bi 5.30d. ya da o kadar uzağa gitmeye gerek yok. A4 ayarında kendi segmentindeki japonların hangisine araba diyebiliriz? gidin bi civicin yada corollanın kapısını açıp kapatın, bide gelin bi A3 ün kapısını kapatın. naparsanız yapın almandaki tokluğu bulamazsınız. japonlarda mekanik sağlamlığı ve motor teknolojisi var tmm ama maalesef gerisi yok. arabaları teneke gibi resmen, ne bi güven veriyo ne de ağırbaşlı duruyo. mekanik sağlamlığı yönündende emin olun ki almanlar japonlardan sağlam. siz sadece istisna olan kötü örnekleri öne çıkartıyosunuz. 450 binde Audi 100 var daha anahtar değmedi, bakımları haricinde bi kere debriyaj yapıldı hepsi o, milyon kmleri çeviren mercoları duymuşsunuzdur. tmm bunları iyi japonlarda yapıyo ama onlar bunu başarsa da gerisini yapamıyo. bunu göz ardı etmeyin derim. almanlar japonlarla mukayese edilecek son arabalar...

• Bende Honda Civic ES var 2006 model bej (titanyum) (en yeni çıkan değil tabi, o daa gelmedi, 7.nci nesil)

Süper performans. Güvenlik konusunda zaten genel kabül görmüştür.

Alman otomobilleri bence de ayrı tutulmalı. Ama Fransız, İtalyan, İngiliz arabalarını filan dağıtır bazı Japon otolar.

Balkan/Rus/Çin gibi otoları da ayrı tutmak lazım tabi, ama diğer uçta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurBJK

Bende Honda Civic ES var 2006 model bej (titanyum) (en yeni çıkan değil tabi, o daa gelmedi, 7.nci nesil)

Süper performans. Güvenlik konusunda zaten genel kabül görmüştür.

Alman otomobilleri bence de ayrı tutulmalı. Ama Fransız, İtalyan, İngiliz arabalarını filan dağıtır bazı Japon otolar.

Balkan/Rus/Çin gibi otoları da ayrı tutmak lazım tabi, ama diğer uçta.

benimde demek istediğim zaten buydu +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: onur@

şimdiye kadar japonlarda dahil olmak üzere birçok arabaya bindim, şu an işim gereği nissan skystara da biniyorum japonların hakkını yiyemem. performans ve sağlamlık yönünden güzel arabalar. ama bakıyorum da bu forumda arkadaşların japon sevgisi gözlerini kör etmiş, almanlarla mukayeseye başlamışlar. tmm bi yerli arabayla, bi fransızla mukayese ederken bana japonu savunun ama almana gelince yapmayın etmeyin ayıp oluyor din kardeşiyiz. hadi mercoyu zaten konuşmuyorum tutuyosunuz audi diosunuz, bmw diosunuz çok ayıp ediyosunuz bana bi A6 ayarında japon gösterebiliyo musunuz? ya X5 desem yada bi 5.30d. ya da o kadar uzağa gitmeye gerek yok. A4 ayarında kendi segmentindeki japonların hangisine araba diyebiliriz? gidin bi civicin yada corollanın kapısını açıp kapatın, bide gelin bi A3 ün kapısını kapatın. naparsanız yapın almandaki tokluğu bulamazsınız. japonlarda mekanik sağlamlığı ve motor teknolojisi var tmm ama maalesef gerisi yok. arabaları teneke gibi resmen, ne bi güven veriyo ne de ağırbaşlı duruyo. mekanik sağlamlığı yönündende emin olun ki almanlar japonlardan sağlam. siz sadece istisna olan kötü örnekleri öne çıkartıyosunuz. 450 binde Audi 100 var daha anahtar değmedi, bakımları haricinde bi kere debriyaj yapıldı hepsi o, milyon kmleri çeviren mercoları duymuşsunuzdur. tmm bunları iyi japonlarda yapıyo ama onlar bunu başarsa da gerisini yapamıyo. bunu göz ardı etmeyin derim. almanlar japonlarla mukayese edilecek son arabalar...

uzun süredir bu forumu takip ediyorum,üşendiğimden üye olmadım şimdiye kadar.lakn bu yazıya cevap verme isteğim yüzünden hemen üye oldum.hocam senin lexus veya acura markalarından haberin var mı lexus toyota'nın acura da honda'nın. bu iki marka özellikle de lexus amerikan piyasasında mercedes bemw falan bırakmadı hepsine kök söktürdü.uzun lafın kısası japonlar otomobilin kralını yapıyor yalnız türkiye pazarını bu şekil lüks tüketime uygun görmedikleri için buraya bu araçları getirmiyorlar istersen siparişle alabilirsin. yakın fiyatlara satılan japon ve alman modellerine bakarsan japon araçlarının kesinlikle çok daha sağlam olduğunu görürsün misal astra ve civiv,mazda 3 veya corolla veya passat,vectra ile accordu karşılaştırırsan japonlaırn kesinlikle geri kalır olmadığını görürsün.jaondan ötesi yalan

• ya okdr msj okudum daihatsu kullanan bi ark rastlamadım merak ediorum onun hakkındaki görüşlerinizi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayathonda

quote:

şimdiye kadar japonlarda dahil olmak üzere birçok arabaya bindim, şu an işim gereği nissan skystara da biniyorum japonların hakkını yiyemem. performans ve sağlamlık yönünden güzel arabalar. ama bakıyorum da bu forumda arkadaşların japon sevgisi gözlerini kör etmiş, almanlarla mukayeseye başlamışlar. tmm bi yerli arabayla, bi fransızla mukayese ederken bana japonu savunun ama almana gelince yapmayın etmeyin ayıp oluyor din kardeşiyiz. hadi mercoyu zaten konuşmuyorum tutuyosunuz audi diosunuz, bmw diosunuz çok ayıp ediyosunuz bana bi A6 ayarında japon gösterebiliyo musunuz? ya X5 desem yada bi 5.30d. ya da o kadar uzağa gitmeye gerek yok. A4 ayarında kendi segmentindeki japonların hangisine araba diyebiliriz? gidin bi civicin yada corollanın kapısını açıp kapatın, bide gelin bi A3 ün kapısını kapatın. naparsanız yapın almandaki tokluğu bulamazsınız. japonlarda mekanik sağlamlığı ve motor teknolojisi var tmm ama maalesef gerisi yok. arabaları teneke gibi resmen, ne bi güven veriyo ne de ağırbaşlı duruyo. mekanik sağlamlığı yönündende emin olun ki almanlar japonlardan sağlam. siz sadece istisna olan kötü örnekleri öne çıkartıyosunuz. 450 binde Audi 100 var daha anahtar değmedi, bakımları haricinde bi kere debriyaj yapıldı hepsi o, milyon kmleri çeviren mercoları duymuşsunuzdur. tmm bunları iyi japonlarda yapıyo ama onlar bunu başarsa da gerisini yapamıyo. bunu göz ardı etmeyin derim. almanlar japonlarla mukayese edilecek son arabalar...

uzun süredir bu forumu takip ediyorum,üşendiğimden üye olmadım şimdiye kadar.lakn bu yazıya cevap verme isteğim yüzünden hemen üye oldum.hocam senin lexus veya acura markalarından haberin var mı lexus toyota'nın acura da honda'nın. bu iki marka özellikle de lexus amerikan piyasasında mercedes bemw falan bırakmadı hepsine kök söktürdü.uzun lafın kısası japonlar otomobilin kralını yapıyor yalnız türkiye pazarını bu şekil lüks tüketime uygun görmedikleri için buraya bu araçları getirmiyorlar istersen siparişle alabilirsin. yakın fiyatlara satılan japon ve alman modellerine bakarsan japon araçlarının kesinlikle çok daha sağlam olduğunu görürsün misal astra ve civiv,mazda 3 veya corolla veya passat,vectra ile accordu karşılaştırırsan japonlaırn kesinlikle geri kalır olmadığını görürsün.jaondan ötesi yalan

burada senin dediğin gibi yakın fiyatlara satılan araçları değil de kendi segmentinde ki en iyi araçları mukayese ediyorum ben. şimdi bi corolla veya civic 30 milyarken bi A3 50 milyar bile olsa alırım A3 ü geçer giderim en azından arabaya binerim. fiyat/sağlamlık oranına göre japonlar daha üstün olabilir ama para hesabı yapmadığım için pahalı da olsa araba işini en iyi bilen almanın arabasını alırım. sen burada corolla yada mazda 3 le passatı karşılaştırırken, passatın bu segmentte olmadığını hatırlatır ve bugun bi highline passatın, avensisin veya accordun araba olmadığı farkettirdiğini üzelerek söylemek isterim...

• arkadaşımın sonuna kadar yanındayım.(marka savunuculuğu değil ama yanlış bilgilendirme olmasın).Toyota , Honda ve nissan'nın Amerika pazarı için ürettikleri lexus , acura ve infinite araçları biliyom yanlış hatırlamıyorsam
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hayathonda

quote:

burada senin dediğin gibi yakın fiyatlara satılan araçları değil de kendi segmentinde ki en iyi araçları mukayese ediyorum ben. şimdi bi corolla veya civic 30 milyarken bi A3 50 milyar bile olsa alırım A3 ü geçer giderim en azından arabaya binerim. fiyat/sağlamlık oranına göre japonlar daha üstün olabilir ama para hesabı yapmadığım için pahalı da olsa araba işini en iyi bilen almanın arabasını alırım. sen burada corolla yada mazda 3 le passatı karşılaştırırken, passatın bu segmentte olmadığını hatırlatır ve bugun bi highline passatın, avensisin veya accordun araba olmadığı farkettirdiğini üzelerek söylemek isterim...

arkadaşım yazımı dikkatli oku ben mazda3,corolla civic ve astrayı karşılaştırmadım c segmentinden, d segmentinden passat vectra ve accordu,önce okuyup sonra yazmak lazım,yoksa neyin ne olduğunu ben de biliyorum.
    sen japon merso giib araba yapamıyo dedin ben de sana bastır parayı kralını yapsın dedim ki yapıyor adamlar ve amerika örneğini gösterdim .

• o cümlede veya bağlacını 2 yerde kullandığın için cümlen tam anlaşılmıyor ilk okuyuşta. sorun burdaydı tmm şimdi
  • Lexus nedir?

Mercedesin çok abi birer kopyası... Bu kadar taklit edilmez.... Ayıptır... Bence ayıptan ziyade terbiyesizlik, bir taklit nasıl Mercedesin kendisine kök söktürür bunu anlamış değilim...
  • quote:

ben japon arabası sahibi değilim ama haksızlık ediyosun japon arabalarına. tabiki mercedesin bmwnin audinin kalitesi tartışılmaz ama honda toyota vs. de artık kalite ile adından söz ettiriyor. Ör: Honda Accord, Hyundai Sonata. Yanlış mı düşünüyorum

• mercedes lüksünde konforunda kalitesinde ve bilimum herşeyinde bi arabaya mercedesten 20000 - 25000USD daha ucuza binmek isteyen, marka KOMPLEKSi olmayan insanlar gidiyo lexus alıyo özet budur..
  • ya beyler 2005 honda civic otomatik 18800 de arkadaş satıyo 26.000 ytl nası fiyat

araçta sunrof+full deri+xenon+17'jant+yay+egsoz+film cam var acaba almaya değer mi zarar eder miyim ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

ya beyler 2005 honda civic otomatik 18800 de arkadaş satıyo 26.000 ytl nası fiyat

araçta sunrof+full deri+xenon+17'jant+yay+egsoz+film cam var acaba almaya değer mi zarar eder miyim ???

Valla araba güzel gibi gözüküyor ama model değişecek sen bilirsin...
  • quote:

ya beyler 2005 honda civic otomatik 18800 de arkadaş satıyo 26.000 ytl nası fiyat

arabada aksesuar olmasaydı çok para istiyor derdim de,bunu görünce normal diyorum!
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

quote:

Valla araba güzel gibi gözüküyor ama model değişecek sen bilirsin...

15 gün içinde ben de civic alacağım kısmetse,piyasayı az çok biliyorum. sunrof olduğuna göre araç es,zaten arabanın aksesuarsızı 25 milyar cıvarına gidiyor,fiyat normal yani.sonuçta arkadaşın kullanmış aracın nasıl kullanıldığını da biliyorsundur.bence bütçeni zorlamıyorsa almalısın.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.