Şimdi Ara

mazda 6 ikinci ele düştü hadi hayırlısı..... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
4.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli aynı muhabbetler dönüyor, ama her ne hikmetse Türkiye'nin en çok ithal ettiği marka da değişmiyor.
  • iyi akşamlar mazda güzel araba üretiyor . Ülkemizde mazda çok pahalı . Türkiye'de Mazda distribütörü üstüne düşen görevi tam yapmıyor kanısındayım.bu araçlar bu kadar pahalı olmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

bu forum ne kadar tuhaf yaw...
    arabanın ikinci eli yok...
    yaygın servis ağı yok...
    yaygın yedek parça durumu yok...
    sanayide özel servisi bir elin parmakları kadar...
    fiyatı pahalı...
    yılda sattığı 1000 tane bile değil...
    diğer markalardan sıyrılacak extra bir özelliği yok...

ülkemiz için çöp değilde nedir...

piyasası olmayan saab, Rover, mazda gibi markaları ne kadar çok övüyorsunuz...

şurada övgüler yapan, mazdayı yerlere göklere sığdıramayan genç arkadaşlar, bu arabayı almaya gelince işler nasıl da değişiveriyor değilmi, eminim hepiniz Toyota vw ford opelden başka marka düşünmezsiniz...

önünüzde klavye sallayında sallayın... size göre herşey tasarım...
    95.000 tl verdikten sonra kusura bakmayın kimse bu arabanın yüzüne bakmaz, gider passat alır BMW alır c serisi alır...

ben çöp deyince hiç birşeyden anlamaz oluveriyorum, troll oluyorum... bu araba ülkemiz için çöp değilde nedir...

herşey ikinci el değil diyorsunuz çünkü para sizden çıkmıyor aklınız bir karış havada ... yarın büyüyüp para kazanıp kendi arabanızı aldığınızda görürüm sizi ikinci ele önem veriyormusunuz vermiyormusunuz...

@umutsirvan
    @shadowgeist
    @cihanair
    @..neyzen..
    @stand alone
    @arifomer
    @akifsarı

işi gücü araba olanlar daha hatalı davranır , etrafa bakma konusunda sıkıntı yaşarlar
    dedikleriniz de haklısınız
    C180 den daha az , tutmayan bir Altea kullanıcısı olarak katılıyorum

• quote:

yaygın servis ağı yok...
    fiyatı pahalı...

şurada övgüler yapan, mazdayı yerlere göklere sığdıramayan genç arkadaşlar, bu arabayı almaya gelince işler nasıl da değişiveriyor değilmi, eminim hepiniz Toyota vw ford opelden başka marka düşünmezsiniz...

95.000 tl verdikten sonra kusura bakmayın kimse bu arabanın yüzüne bakmaz, gider passat alır BMW alır c serisi alır...

ben çöp deyince hiç birşeyden anlamaz oluveriyorum, troll oluyorum... bu araba ülkemiz için çöp değilde nedir...

herşey ikinci el değil diyorsunuz çünkü para sizden çıkmıyor aklınız bir karış havada ... yarın büyüyüp para kazanıp kendi arabanızı aldığınızda görürüm sizi ikinci ele önem veriyormusunuz vermiyormusunuz...

@umutsirvan
    @shadowgeist
    @cihanair
    @..neyzen..
    @stand alone
    @arifomer
    @akifsarı

adam içindekileri kusmuş resmen

sonuna kadar da haklı , mezara girmeyeceğiz bu araçlarla eninde sonunda satacağız

• Araç alırken insanların beklentileri değişkendir.

Ülkemizde fakir insan çok, dar gelirliler daha da çok. Dar gelirli ile fakir adam satarken 2. eli tabi ki düşünecek, o adama Mazda da Mazda diye tutturursanız çöp muamelesi yapması da doğaldır elbette.

Forumdaki Mazda fanatiklerinin anlamadığı nokta burası işte; maddi olarak aracı zararla satmaktan endişeli adama; sürüş karakteristiğini, yol tutuşunu, donanımını, rafine zevki söyleyemezsiniz. Söyleseniz de dalga geçerler.

Mazda, Alfa Romeo gibi araçlar birazda geliri olan, keyfine düşkün, arabayı sadece araba olduğu için alan adamların işidir. Şu ana dek çevremde alınıp satıldığı gördüğüm pek çok Mazda'da zarar ettiklerine şahit oldum. O yüzden almayı düşünmeyen adamda haklıdır...
  • 2 önceki kasası çok şık ve fiyatları uygun.Vectradan sonra masraf etmeden değiştirebileceğim bir araç...
  • avensis42 kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın
    Ben vw aldım
    Araba alırken servis yaygınlığına baktım malum senede 3 defa memlekete falan gidiyor araba
    Örnek gittim tatile giresun'a araba arıza yaptı servis nerede bana Karadeniz'de nerede servisi var bir söyleyin en ufak cam açma düğmesi bozuldu iş yerimin arabası picap servise gittim 10 gün sonraya gün verdi ya cam hep düşmüş olsa kapanmasa ne yapacaktık 10 gün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamin konudan haberi oldu heralde, ilanı kaldırdı. Eğer böyle bişey olduysa adam aracı aldığına pişman olmuştur şimdiden.

• quote:

yaygın servis ağı yok...
    fiyatı pahalı...

@umutsirvan
    @shadowgeist
    @cihanair
    @..neyzen..
    @stand alone
    @arifomer
    @akifsarı

adam haklı forumun son durumu budur gazla babam gazla volvoyu gazlıyorlardı onda sıra bitti mazdaya geldi.

• Dış tasarımı ne kadar güzelse iç tasarımı o denli muntazamlıktan uzak.
    Mekanik el freninin artık D sınıfında işi olmamalı. Ki çoğu araçta yok.
    İkincisi sonradan takılma gibi görünen iç mekanla tasarım bütünlüğü olmayan ekran.
    Bunlar subjektif yönler.
    Bir de "avensis42"nin yazmış olduğu ve katılmamanın elde olmadığı taraflar mevcut.
  • Bunun kirmizi olani cok guzel insallah cok satilir seneye ikinci eli icin

70.000 tl'ye gider tahminim beyazi hic olmamis

• Adamı korkuttunuz aracı satmaktan vazgeçti galiba....satıştan çekti aracını
  • Şimdi ortalığı karıştıracağım ama 100 bin liram ve vergisini karşılayacak durumum olsa Passat yerine 6'yı tercih ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Sürekli aynı muhabbetler dönüyor, ama her ne hikmetse Türkiye'nin en çok ithal ettiği marka da değişmiyor.

Değişmez hocam daha cok uzun yıllar.

• İlan sahte gibi duruyor. Mazda 6 alacak adamın bu arabaya uzun süre binmeyi heseflemesi lazım. 2 senede bir maymun iştahıyla araba değiştiren kişilerin uzak durması gereken markaların başında mazda geliyor zaten...

Alıp 1 sene sonra aldığım fiyata satayım diyorsanız almanız gereken marka belli zaten ülkemizde. Maalesef o bir (tok kapı sesi olan) über alles alman malı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zulu1616 -- 10 Kasım 2013; 23:23:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrenalin876

quote:

Orijinalden alıntı: -satana-

kesin bizim forumdan biri satiyodur o kadar gaza getirdiniz adam arabayi poh pohladiniz, simdide arbayi zararla sattiriyoruz :D

arkadaş 2000tl zararla açılışı yaptı bakalım....ne kadara gidecek ?? Telefonunu bir yere not edip sattıktan sonra arayacağım kaça sattın diye

O değil de aracın sıfır fiyatı 117.000 TL. 2.000 TL zarar olması için 115.000'den koyması gerekirdi ilanı değil mi?
  • Merhaba arkadaşlar ilan sahibi olarak birşeyler karalama ihtiyacı hissettim.. Öncelikle mazda hakkında cop diyenlere cevabim sudur: İngiltere de yapilan bir araştırmaya gore ikinci el otomobillerde motor ve sanziman konusunda en az ariza yapan araç mazdadir.
    Ayrıca mazdanin dünya capinda satis rakamlarına bakarsaniz en çok Almanyaya sattigini görürsünüz.
    Üstelik oradaki mercedes audi gibi araclarin bizdekinin üçte bir fiyatina iken mazda fiyatlarinin bizdekine yakin olduğunu gorursunuz.. Soruyorum size: salak mi bu Almanlar :)
    Bugün Toyota Turkiyede , Honda Avrupa da üretilirken Mazda hala israrla üretimini japonyada yapmaktadir. Japonlarin etik anlayisi ve kalite kontrolleri üst seviyede olduğu icin Mazda alanlar memnun..
    Bizde mazdanin tutmayisinin sorumlusu mermerlerdir.. Ama artik distribütörlük onlarda olmadigi için zamanla bu sorun da asilacaktir.. Eskiden parcalari yoktu pahaliydi.. Simdi her hafta bayilik aciliyor nerdeyse.. Yetkili serviste kampanya yapmislar 10binlik bakim 166 tl :)
    İlan daki resimler temsilidir.. Tespit eden arkadaşları tebrik ediyorum :)
    Gerçek resimleri yarin çekip yukleyecektimki bizim hanim farkedince satisi ertelemek durumunda kaldim..
    Kismetse gelecek ay..
    Cumleten iyi aksamlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

quote:

quote:

kesin bizim forumdan biri satiyodur o kadar gaza getirdiniz adam arabayi poh pohladiniz, simdide arbayi zararla sattiriyoruz :D

arkadaş 2000tl zararla açılışı yaptı bakalım....ne kadara gidecek ?? Telefonunu bir yere not edip sattıktan sonra arayacağım kaça sattın diye

O değil de aracın sıfır fiyatı 117.000 TL. 2.000 TL zarar olması için 115.000'den koyması gerekirdi ilanı değil mi?

edit 20k olacaktı....

• quote:

Orijinalden alıntı: emreakay83

Merhaba arkadaşlar ilan sahibi olarak birşeyler karalama ihtiyacı hissettim.. Öncelikle mazda hakkında cop diyenlere cevabim sudur: İngiltere de yapilan bir araştırmaya gore ikinci el otomobillerde motor ve sanziman konusunda en az ariza yapan araç mazdadir.
    Ayrıca mazdanin dünya capinda satis rakamlarına bakarsaniz en çok Almanyaya sattigini görürsünüz.
    Üstelik oradaki mercedes audi gibi araclarin bizdekinin üçte bir fiyatina iken mazda fiyatlarinin bizdekine yakin olduğunu gorursunuz.. Soruyorum size: salak mi bu Almanlar :)
    Bugün Toyota Turkiyede , Honda Avrupa da üretilirken Mazda hala israrla üretimini japonyada yapmaktadir. Japonlarin etik anlayisi ve kalite kontrolleri üst seviyede olduğu icin Mazda alanlar memnun..
    Bizde mazdanin tutmayisinin sorumlusu mermerlerdir.. Ama artik distribütörlük onlarda olmadigi için zamanla bu sorun da asilacaktir.. Eskiden parcalari yoktu pahaliydi.. Simdi her hafta bayilik aciliyor nerdeyse.. Yetkili serviste kampanya yapmislar 10binlik bakim 166 tl :)
    İlan daki resimler temsilidir.. Tespit eden arkadaşları tebrik ediyorum :)
    Gerçek resimleri yarin çekip yukleyecektimki bizim hanim farkedince satisi ertelemek durumunda kaldim..
    Kismetse gelecek ay..
    Cumleten iyi aksamlar..

hocam herşey güzelde...araçla ilgili bilgi verirmisin?? eksi ve artı yönleri nelerdir? yakıt durumu nedir??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

quote:

quote:

edit 20k olacaktı....

Şimdi anlaşıldı. selamlar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.