Şimdi Ara

MAZDA 323F LANTİS (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
357
Cevap
0
Favori
91.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: baymirza

Olsa da üstüne tanımam diyorsun yani :)

istanbulda en iyi usta demek istedi. ankarada benimde bir ustam var. bende onun üstüne tanımam mesela
  • quote:

Vardır illaki, akıl akıldan mutlaka üstündür ama ben tanımıyorum, duymadım... Anadolu yakasında da başka bir Mazda Pir'i biliyorum...
  • Ustanın ustalığına söyleyecek lafım yok. ancak daha 5-6 ay önce değiştirdiğim radyatör su hortumunu daha iki bin km bile yapmadan tekrar değiştirmek zorunda olmam canımı sıktı açıkcası. bence alternatiflerimiz de olsa iyi olur her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 19 Mart 2015; 22:39:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayko1933

quote:

istanbulda en iyi usta demek istedi. ankarada benimde bir ustam var. bende onun üstüne tanımam mesela

Ankara'da hangi usta acaba bilgi ve adres paylaşır mısınız ?
  • Arkadaşlar bu arabayı almayı planlıyorum. 14bin'e alınabilecek en iyi araçlardan. 98 clio'yu yada 93 civic i bu fiyata veriyorlar..

Sizce nasıl fiyatı vs? birde vade yapıyor onun için öncelikli düşünüyorum. (vade farkı yok)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-otomatik-sanrof-cok-temiz-lantis-vadeli-199125128/detay
  • hendesend H kullanıcısına yanıt
    otomatik mi arıyorsunuz? ayrıca 98 modellere baktınız mı?
  • arkadaşlar abiler reklama girmesin ama bilgilendirme amaçlı söylüyorum ... sosyal paylaşım sitesinde birçok lantiscimiz var aile gibi herkesin sorununa uğraşan değerli lantisciler var orayıda takip ediniz yaşadığınız ilden arkdaşlar ve ustalar konusunda sorunları yaşayanlar size tecrübelerinden aktaracaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cr4n1um

1.8 diye gittim V6 çıktı gözüm kapalı aldım kardeşim :) Aracımı görmek isteyenler 203254186 numaralı ilandan bakabilirler. Ülkemize yurtdışından giriş yapmış araçlar V6'lar direkt satış gerçekleşmemiş. Haliyle özel oldukları aşikar. Motor gerçekten güçlü, orta ölçekli bir revizyon ve bir kaç ekleme ile inanılmaz sonuçlar almak mümkün, lakin şu an bunun için maddi gücüm olmadığından çok istesem de yükleme yapamıyorum. Aracım ilanda ancak binecek gibi maddi gücüm elverdikçe revizyonuna devam ediyorum.

O fiyata sattığını hayal bile edemiyorum yada satın alanı,tamam 2.0 diyeceksin türkiyede yok diyeceksin de ee insaf be arkadaş 24bin nedir.Altı üstü berisi gerisi lantis bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ol-cay O kullanıcısına yanıt
    Olcay kardeşim senin düşüncen budur saygı duyarım. Fakat 6 silindir bir arabaya bin, yada güldür güldür çalışan bir amerikana bin, gaza bastığında direksiyonu hisset ondan sonra konuşalım bunları. Bunun dışında evet gerisi Lantis lakin bunun farkını anlamak içinde gelip görmen lazım, 2006 model mi bu diyenler oldu diyerek temizliğini az çok anlatmaya çalışayım. Fiyat konusu görecilidir, ben takılmam pek fiyata düzgün bir sahibi olacaksa, çünkü bu araba özel bir araba ve yazdığımdan daha fazlasına apaçilere vermem, mesele para değil.
    Biraz fikir vermesi açısından: Sese odaklan.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-goz-alici-cok-temiz-1998-model-mazda-lantis-221716597/detay Beyler ne diyorsunuz bu araç için.Kendimi tutuyorum almamak için ama km vazgeçiriyor beni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ol-cay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-goz-alici-cok-temiz-1998-model-mazda-lantis-221716597/detay Beyler ne diyorsunuz bu araç için.Kendimi tutuyorum almamak için ama km vazgeçiriyor beni...

hava yastığı abs si olmayan bu aracı almamak için neden bu kadar zorlandığını anlayamadım. ben lantislerin dolusunu öneririm kesinlikle.

• KALSIN BURDA MESAJIM
  • Far olayını çözemeyen var mı hala. ben çözdüm ama biraaz param gitti. 500 papel kadar.
    Hella bi xenon mercek ile hallettik. kısalar yaklaşık 50 metre. uzunlar da yaklaşık 80 metre.
  • Arkadaşlar bu aracın 1.8 olanının 0-100, son sürat ve yakıt tüketim değerleri nedir(Fabrika verileri)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cdmpf

Arkadaşlar bu aracın 1.8 olanının 0-100, son sürat ve yakıt tüketim değerleri nedir(Fabrika verileri)?

Aşağıdaki linkte 323 hakkında detaylı bilgiler ve amatör olarak çekilmiş test videosu var.

http://www.mazdagaraj.com/icerik/mazda-323-a/12-mazda-323-hakkinda-genel-bilgiler.html

Kapsam; bilgi ve doluluk olarak emek verilmiş Mazda forumu.
  • Kıymetini bilene çok farklı ve tarz bir otomobil. Bu vesileyle de başlık yukarı çıksın.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.