Şimdi Ara

Mazda 323 HB Nasıl Bir Araç ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandır uygun ve kullanışlı bir araba almak için uğraşıyorum bu konuda kendime birkaç kriter belirledim. Değerli vaktinizi çalmıyorsam bana vakit ayırabilirmisiniz?
    Öğrenci olduğum için arabayı hergün değilde hafta sonları ve akşamları ihtiyaç oldugunda kullanmak istiyorum. Çok fazla bütçem yok 8 bin lira gibi bir bütçem var. Mazda 323 hb 1.6 f olarak geçiyor ismi sanırım. Tipi gerçekten hoşuma gitti daha evvelden e34 520i bulmuştum fakat masraflarını servis faturalarını görünce vazgeçtim. Mazda hakkında görüşleriniz nelerdir bu bütçeyi aşmadan bana büyük masraflar çıkarmayacak her ay ufak çapta bir bütçeyle görünümünü ve mekaniğini iyileştirebileceğim bir araçmıdır? Garajımda boya bile atacak techizatlara sahibim renk değişikliği bile düşünüyorum. Bu aracı alırken noter masrafları sigortası muayene ücreti vs. ekstra masraflar hakkında bilgi sahibi değilim bunlar hakkında ne kadar bir bütçe ayırmalıyım?
    Kısaca özetlersek 7-8 bin lira gibi bir bütçeyle dediğim tüm kriterleri sağlayacak bir Mazda 323 hb alabilirmiyim?

• dostum facebook ta mazda 323f 1.6 hayranları dıye bır grubumuz var. Herturlu soruna cevap bulabılırsın. Bekleriz.
  • mete445 M kullanıcısına yanıt
    Dostum bende seninle aynı şartlarda sayılırım öğrenciyim ve senin kadar miktarım var araca karar verdikten sonra noter masrafı şuan 101tl sigorta masrafı yaşın, arabanın modeli vs değişebiliyor ben tanıdık sigortacıya sorduğumda ilk arabam olacağı ve yaşımdan dolayı 450tl civarında sigorta çıkacağını söyledi (1992) doğumluyum.
  • aliyilmaz5116 A kullanıcısına yanıt
    selam dostum teşekkürler üzerimize alacağız aracı tabi ilk araç olması bi avantaj bile sayılabilir. Peki düşündüğün yada aklına gelen başka araç var mı senin ?
  • mete445 M kullanıcısına yanıt
    usta ben bugün 98 model 1.4 şahin aldım :) sende bak araştır kafana yatan aracı al bu araç benim kafama yattı :)
  • aliyilmaz5116 A kullanıcısına yanıt
    Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun :)
  • sağol kardeşim darısı başına inşallah :)
  • Mazdayı seviyorsanız düşünmeden alın hayalimdi gerçek oldu Allah a şükür
    Geçen Hafta Bursadan getirdim orjinal 134 000 de bulunması zor bir araçtı buldum şükürler olsun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.