Şimdi Ara

mazda 323 astina gt 1999 almak üzereyim!!!!!!!!!!1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar. istanbulda kadıköyde bir tane mor renkli astina gt 1999 buldum. aracı tanıyanlar varmı. km çok düşük 73bin falan. çok acil bilgi lazım

• gittim baktım. gösterge 73 binde idi. fakat dış ve iç yıpranma sanki 300 bin km gibi gösteriyordu. hemen oradan uzaklaştım. hiç beğenmedim arabayı. uzak durun. benim 190 bindeki 323 astina GT bundan 10 kat temizdi.
  • merhabalar arkadaşım, nette gezerken mazda ile ilgili forumları gezerken gördüm siteyi ve hemen üye oldum, aranızda yeniyim yani:)
    Ben koyu bir mazda fanatiğiyim, şu an 93 model 323 sedan kullanıyorum(3,ncü mazdam) Ömrümün sonuna kadar da mazdadan vazgeçmeyeceğim de kesin:) Ben de model yükseltmeyi düşünüyorum biraz ilerde ve 99-2000 astina gt alıcam inşallah, bahsi geçen araba gerçekten mükemmel bir araba fakat malum ülkemizde çok temizini ve donanımlısını bulmak biraz sıkıntılı, yıpranmış görünüyorsa kaçmakta çok haklısın, fakat temizini bulunca almanı şiddetle tavsiye ederim,zaten sorunszluk bakımından ünümüz dünyaya yayıldı, asla pişman olmayacaksın, hayırlısı olsun..
  • ben fiat uno kullanıcısıydım. sattım hondaya yöneldim.honda alacam, şaşmam diyordum.baktım honda el yakıyor mazda ile tanıştık Elhamdulillah.,
    hem ucuz hem hondadan da kaliteli. en iyi japon markası herhalde... arap kardeşlerimiz çok biniyor mazdaya. adamların kafası çalışıyor... :)
  • Aldın mı mazda .Aldıysan kaça aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: entropy

Aldın mı mazda .Aldıysan kaça aldın

ben aldım. mazda tavsiyemdir. lantis 1.8 aldım. km'de 25 krş şehir içi, 20 krş şehir dışı. şaşırtıcı değil mi
  • Kaça alsın bide parça sıkıntısı var diyorlar doğrumu acaba.?
  • quote:

Kaça alsın bide parça sıkıntısı var diyorlar doğrumu acaba.?

SERVİSİNDE HER PARÇASI MEVCUT, TAKAS İLE ALDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayko1933 -- 29 Mayıs 2012; 22:22:16 >
  • quote:

Kaça alsın bide parça sıkıntısı var diyorlar doğrumu acaba.?

Mazda'yı kullanan kişilere sorun, şehir efsaneleri ile Mazda'yı yargılamayın... Bu gün internette Mazda yedek parça diye arama yaptığınızda envayi çeşit parça ve site önünüze çıkıyor...

Size düşen iyi bir mazda ustası bulmak... Alın binin keyfini yaşayın...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.