Şimdi Ara

1997-1999 BMW 3.16 ALINIRMI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
6.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR 1997-1999 BMW 3.16 ALINIRMI? VE FİYAT OLARAK NE KADAR EDER?

• yokmu bir yorum yapacak vatandaş?
  • Alınmaz eski araçlar hurdaya çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru diyosunda buna bakarak piyasada çok eski araç var gücümüzde buna yetiyo napalım
  • O yasta ve 316 olduktan sonra değmez diye düşünüyorum.
  • Kardeşim resimdeki araç benim deyip değmeyeceğine sen karar ver ;)

Hurdaya çıkıyor diyen arkadaş ta yanlış yorum yapmış bu arada ;) belirli araçlar çıkacak onları isteyen hurdaya çıkarır benim aracın şuan ki piyasasa 25 30 arası hurdaya çıkar mı :)

Bu arada araç 320i coupe 1994 model ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 21 Aralık 2013; 13:47:48 >
  • :))) evet doğru isteyen aracını veriyor ama senin o 316 varya 25-30 ediyormuş yaa benim 70 model at arabasıda 50 yle 100 bin falan ediyor gördünmü fiyatı ben yazınca kendi malımı nasılda 10 katı üstü yazabiliyom sahibinden.com çıktı çıkalı bizim nerde beleş oraya yerleş ciler arabam boşta duracağına sahibindende dursun diye saçma sapan 20 yaşında 316-320 leri bide ci serisi diye sahibindene koyan arkadaşlar daha bindiği arabanın tam modelini bilmeyen arkadaşlara burdan sesleniyom tam bi senedir takip ediyom arabasını 1 tane ya 2 değil ha bi tane arabasını satan varsa 2 misli verip o şahıstan geri alcam konuyu açan arkadaş alacaksan 328i coupe al bak keyfine 95 model ve üstü aşağısı yok zaten 316i veya coupeye tekrar yazıyom 10 binlira bile vermem boşa paranı ziyan etme sahibinden.com dakikerin hepsi biliyorki araçların son sahipleri kendileri tamam bmw dir ama adam malım temiz diye arabanın ederini yazmıyor kendince giderini yazıyor satacağını zannediyor ama satamıyor arkadaş araban ne kadar temiz olursa olsun yaa sıfır bi malla aynı olurmu 2-3 senede kullanılmamış en az 10 sene benim babam kaportacı al sat yap satla uğraşıyor bu denli yaşında bi araba alıryorsan birileri varsa arkanda gözün kapalı al ama yok kimse diyorsan hiç girme yaşını başını almış arabaya bende 328i coupe var gayet temiz giderli komple sıfır gibi şu an yani anlıcan arabanın içi temiz dışı temiz aldanma işten anlayan için o işler çok basit bmw e36 içi komple sök e90 içi gene takan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy001 -- 25 Aralık 2013; 14:27:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shngzm

Kardeşim resimdeki araç benim deyip değmeyeceğine sen karar ver ;)

Hurdaya çıkıyor diyen arkadaş ta yanlış yorum yapmış bu arada ;) belirli araçlar çıkacak onları isteyen hurdaya çıkarır benim aracın şuan ki piyasasa 25 30 arası hurdaya çıkar mı :)

Bu arada araç 320i coupe 1994 model ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurius

ARKADAŞLAR 1997-1999 BMW 3.16 ALINIRMI? VE FİYAT OLARAK NE KADAR EDER?

18 taş patlasa 320i coupemi istiyon 4 kapımı 97 model

• ozy001 O kullanıcısına yanıt
    Mesajını okudum ama sadece bir yerde takılı kaldım :) benim için mi yazdın o mesajı tam anlamadım ama benim için ise cevap vereyim ...

Şimdi ilk önce dediğin gibi E36 kasalarda kesinlikle "ci" kasa yoktur "ci" kasalar e46 kasalarda başlamıştır.

Örnek resmini paylaştığım benim araç ta 320i coupe'dir. ama sahibinden.com üzerinde bu araçları ci olarak lanse ettiriyor bir çoğu ki onlarda bilmeyen kişiler

Şimdi gelelim bu araçların 25 veya 30 arası satılıp satılmadığına.

Normalde zaten herkes biliyor ki 20 yaşındaki araçların bu paralar etmeyeceğini mantık olarak ta etmez ama şunu unutmayalım ki araba işi hele hele özellikle "BMW" işi hastalıktır kardeşim piyasası her daim olan yıllardır satan ve sattıran bir modeldir. Şimdi şuan benim aracıma izmir 3.sanayi sitesinde isim vermeye gerek yok tam 30bin tl veren oldu daha vermedim aracımı neden verdiler peki bu parayı çünkü 20 yaşındaki araçta daha kaza yok kasası ip gibi bmw'nin en önemli özellikle kaporta üzerindeki çizgi hatlarıdır aracımın o çizgilerinde gram oynama yada doğrultma yok işte bunlar rakamı arttırır kardeşim ..

Şimdi bende 2011 model opel astra'da var hanımın ama her hafta sonu derki senin aracına binelim rahatlığı performansı ve gidişini hiç bir araba tutmaz kardeşim ;) emin ol ki bir çok e36 kasanın 25 ve 30 arasına bir çok cabrio nunda 35 satıldığını biliyorum ;) sen biraz daha araştır emin ol öyle sahibinden. com üzerinden hurda arabayı yüksek fiyattan koyulan araçları konuşmuyorum bunuda dikkate al hatta izmirde isen araca 30bin tl veren arkadaşa beraber gideriz :)

Bmw işi hastalıktır...

İnanır mısın geçenlerde arkadaşım izmir'de araba pazarına gitmiş kendine bakmaya orada bir kaç kişiye laf olsun diye sormuş bmw e36 kasalardan yok mu buralarda adamın cevabı şu emin ol abi onlar zaten bu pazara gelmeden satılıyor abi piyasası olan araç onlar :)))) sadece bir örnek verdim...

• quote:

Mesajını okudum ama sadece bir yerde takılı kaldım :) benim için mi yazdın o mesajı tam anlamadım ama benim için ise cevap vereyim ...

Şimdi ilk önce dediğin gibi E36 kasalarda kesinlikle "ci" kasa yoktur "ci" kasalar e46 kasalarda başlamıştır.

Örnek resmini paylaştığım benim araç ta 320i coupe'dir. ama sahibinden.com üzerinde bu araçları ci olarak lanse ettiriyor bir çoğu ki onlarda bilmeyen kişiler

Şimdi gelelim bu araçların 25 veya 30 arası satılıp satılmadığına.

Normalde zaten herkes biliyor ki 20 yaşındaki araçların bu paralar etmeyeceğini mantık olarak ta etmez ama şunu unutmayalım ki araba işi hele hele özellikle "BMW" işi hastalıktır kardeşim piyasası her daim olan yıllardır satan ve sattıran bir modeldir. Şimdi şuan benim aracıma izmir 3.sanayi sitesinde isim vermeye gerek yok tam 30bin tl veren oldu daha vermedim aracımı neden verdiler peki bu parayı çünkü 20 yaşındaki araçta daha kaza yok kasası ip gibi bmw'nin en önemli özellikle kaporta üzerindeki çizgi hatlarıdır aracımın o çizgilerinde gram oynama yada doğrultma yok işte bunlar rakamı arttırır kardeşim ..

Şimdi bende 2011 model opel astra'da var hanımın ama her hafta sonu derki senin aracına binelim rahatlığı performansı ve gidişini hiç bir araba tutmaz kardeşim ;) emin ol ki bir çok e36 kasanın 25 ve 30 arasına bir çok cabrio nunda 35 satıldığını biliyorum ;) sen biraz daha araştır emin ol öyle sahibinden. com üzerinden hurda arabayı yüksek fiyattan koyulan araçları konuşmuyorum bunuda dikkate al hatta izmirde isen araca 30bin tl veren arkadaşa beraber gideriz :)

Bmw işi hastalıktır...

İnanır mısın geçenlerde arkadaşım izmir'de araba pazarına gitmiş kendine bakmaya orada bir kaç kişiye laf olsun diye sormuş bmw e36 kasalardan yok mu buralarda adamın cevabı şu emin ol abi onlar zaten bu pazara gelmeden satılıyor abi piyasası olan araç onlar :)))) sadece bir örnek verdim...

Yok babacım senin 320i coupe diye belirttiğini gördüm resmin üstünde belli zaten sonracığıma gelirsek bmw bendede hastalık ama ve Allah a çok şükür sıfırınada alıp binecek gücüm var ama e36 kasa 328 Yada m3 vazgeçilmezim bi kere Abi'm kazasız veya kazalı araç bende fark etmiyor dediğim gibi ailem sülalem bu işin içinde zamanla coupeleri gençler heves edip dizip yapıp binip bi yere patlayıp toplanıp hiç bişeyi yokmuş gibi satılınca e temizinide bulmak zor olunca fiyatlar tavanda ama bu fiyat konusunda daha fazla tartışmıyak çünkü ne sen malı satıyon ne ben alıyom parası olan gider alır aklı olan araştırıp alır ben korkuyom yanlışlıkla Avrupa b. Falan girerik diye :)

AB'ye girersek yandık :D

Ama bizi almazlar :) emin ol başlarına belamı alacaklar :)

bu arada aynen dediğin gibi bizimde servisimiz var ayn işte olduğumuz için bende bişi demiyorum :)
  • quote:

AB'ye girersek yandık :D

Ama bizi almazlar :) emin ol başlarına belamı alacaklar :)

bu arada aynen dediğin gibi bizimde servisimiz var ayn işte olduğumuz için bende bişi demiyorum :)

Aynen bizim Türkler harlemde zencilerin başına geçer AB'yi yok eder :) kolay gelsin

• yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.Evet biliyorum araba eski ama yeni arabaların yanında daha yeni duruyo bmw be kardeşim:) arabada tip var bakınca gözümü alamıyorum yaş maş aklıma gelmiyo o an:9
    1.6 istiyorum 4 kapı çocuklu aileyim o yüzden 4 kapı olmalı
  • quote:

Araç eski değil tabiki sıfır araçlara bedel ama günümüzde gençler alıp ver yanı ver yanı bakım yok bişe yok sonra yarı fiyatına sat gitsin gene iyi dayanıyor o yüzden temizini bulmak zor oluyor sıfır başka araç olsa 1 seneye pert bence ustam size 318is veya 320i gider şöyle sunruflu-recaro koltuklar-digital klima 96-97-98 modelleri iyice araştıp alabilirsiniz 15 binede var 25 binede ama eğer 25 gibi bi bütçen var ise benden şöyle bi tavsiye abicim ailede var madem e39 520i 97-98-99 model tertemiz bi 520i alıp bak keyfine derim sunruflu full modelini araştırabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy001 -- 30 Aralık 2013; 22:38:58 >
  • quote:

1.6 istiyorum demişsin niye illa 1.6 ? Eğer yakıtsa aralarında pek bi fark yok ama gidişinde fark var hissedersin ki zaten tüple bu değerler normal kullanımda baya iyi bence misal
    316i
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=10034
    318is
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=10037
    320i
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=10039

• öncelikle cevapların için teşekkürler.bende palio var 2001 model onu satıp bişey alıyım diyorum ama BMW yi görünce eskide olsa onu almak istiyorum ama çevremdekiler eski araba napcan yeni yenidir git başka bişey bak modelli olarak.ama dediklerine inanırım BMW 20 yaşındada olsa hepsine 5 basar.araştırıp bulmak lazım temiz bişey.25 bin tl değilde en fazla 20 bin gibi çıkabilirim...
  • quote:

öncelikle cevapların için teşekkürler.bende palio var 2001 model onu satıp bişey alıyım diyorum ama BMW yi görünce eskide olsa onu almak istiyorum ama çevremdekiler eski araba napcan yeni yenidir git başka bişey bak modelli olarak.ama dediklerine inanırım BMW 20 yaşındada olsa hepsine 5 basar.araştırıp bulmak lazım temiz bişey.25 bin tl değilde en fazla 20 bin gibi çıkabilirim...

Rica ederim Abi'm şimdi şöyle bişe ben e36 96 328i coupe kullanıyorum gencik giden zevke harcanan paranın hesabını yapmıyoruk belki evli olsam olmazdı ben e36 m3 coupe hastasıydım ama günümüz şartlarında tutkularından vazgeçebiliyor insan bende m3 tutkumu 328 le idare ediyom m3 le bir olmasada yakın m3 e bide bakmaktan zevk alıyom sıkıntı yok kısaca ilerisini düşünürsen bence sana 2006 ve üstü araçlar gider sonuçta arıza çıksa eski bi araç ama bmw parça diğer araçlara göre fazla sonra tutturamassın çıkarda çıkar çorun çocuğun rıskını sanayiye harcama boşver

• 2006 üstü giderde illede BMW :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.