Şimdi Ara

mazda 3 impressive mi? Hyundai elentra prime plus mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

_mazda _______________________ ____ __ hyundai,

model yılı 2010 ______________________ ___ 2012

km 45 bin _ ____ _____________ 36 bin

kaza 1-2 parça boya ______________ __ 1-2 parça boya ve 1 kapı sacı değişik

donanım Kör nokta eng.-koltuk ısıtma-sunroof _______ ___ Geri görüş kamerası-Navigasyon-anahtarsız çalıştırma

motor 105 beygir ___________________ _ 132 BEYGİR

vites 4 İLERİ OTO. ___________________ 6 ileri oto.

LPG uyumu ???? ________________ ????

yakıt tüketimleri aynı gibi...

fiyat _________________ 52 bin ____________ 57 bin

sizce hangisi daha ağır basıyor?
    Yetkili servis -yedek parça olarak Hyundai öndedir;

sağlamlık-sorunsuzlukta mazda 3 ....

valla çıkamadım işin içinden...kasaların ikisi de gözüme hoş geliyor...mazda çok karizamtik ve her yerde olamayn bi model ; ama elentra da yakışıklı ve sportif...

• Anahtarsız giriş haricinde Hyundai'nin hiç bir artısı yok. Ayrıca; Mazda'yı atıyorum 55 bin liraya alırsın üç yıl sonra üzerine koymuş piyasasına satarsın, Hyundai'yi 55 bine alırsın üç yılın sonunda 50 bin lira etmez, değerini koruyamıyor maalesef.

Mazda'da lpg uyumu var, yedek parça ve servis konusunda Mazda hakkındaki ön yargılı olduğunu düşünüyorum. Geçen ay i20'nin rutin bakımı ile buji değişimine servis 800 lira fiyat verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Anahtarsız giriş haricinde Hyundai'nin hiç bir artısı yok. Ayrıca; Mazda'yı atıyorum 55 bin liraya alırsın üç yıl sonra üzerine koymuş piyasasına satarsın, Hyundai'yi 55 bine alırsın üç yılın sonunda 50 bin lira etmez, değerini koruyamıyor maalesef.

Mazda'da lpg uyumu var, yedek parça ve servis konusunda Mazda hakkındaki ön yargılı olduğunu düşünüyorum. Geçen ay i20'nin rutin bakımı ile buji değişimine servis 800 lira fiyat verdi.

Hyundai 'İn motor gücü mazda ya göre öne çıkıyor;bir de şanzıman 6 vites..mazda orda da biraz geride kalıyor...

onun haricinde gerçekten çok kaliteli ve donanımlı araç hakkını vermek lazım......benim nezdimde de elentra dan bi gömlek üsttedir

ama motor sanki kağıt üzerinde hantal gibi duruyor.. bende 2000 model 1.6 corolla var o bile 110 beygir..ayrıca araba hafif ;basınca gayet iyi ivmeleniyor...yani 2011 model araçta eski corolla mı ararım diye tırsıyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.