Şimdi Ara

Mazda 3 ikinci el (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
62.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: levyeli

100bin km dekilere o fiyatlar biçiliyor. Bana fazla geldi doğrusu sanırım astra ya yönelicem mazda3 2. elde bence çok pahalı.

Astra Cosmo bile Mazda Dynamic donanımına yaklaşmıyor. Bende 2005 Astra enjoy var epey kötü. Servis ve parçaları pahalı bide Opel'in.Senede 2-3 problem hep oluyor.
  • 2008 - 2009 mazda 3 arıyorum :)
  • fiyat aralığı nedir , öğrenebilirmiyim.
  • Arkadaşlar konu hortlamış bende bişeyler yazayım.Bu sibop başları ve yatakları magnezyum meselesi hikayeymiş.Ben bizzati mazda müşteri hizmetlerini aradım yok öle bişi tamamen çelik alaşımdan imal ediliyor denildi yani balon çıktı magnezyum falan.Mazda salakmı yahu eriyen bir malzemeden sibop başı yapsın hayret bişey...Bence bu toyotacıların işi kesin hani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa44romeo -- 3 Şubat 2011; 1:07:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa44romeo

Arkadaşlar konu hortlamış bende bişeyler yazayım.Bu sibop başları ve yatakları magnezyum meselesi hikayeymiş.Ben bizzati mazda müşteri hizmetlerini aradım yok öle bişi tamamen çelik alaşımdan imal ediliyor denildi yani balon çıktı magnezyum falan.Mazda salakmı yahu eriyen bir malzemeden sibop başı yapsın hayret bişey...Bence bu toyotacıların işi kesin hani...

Ford Focus içinde böyle atıp tutuyorlar ama bir tane somut örnek yok ortada. Millet binlerce km'dir Lpg'li biniyor, aksi durumda hepsinin hikayelerini dinler dururduk .
  • merhaba,
    2004-2006 arası otomatik mazda 3 almayı dusunuyoruz ancak lpg.li kullanmak istiyoruz, otomatikte lpg sorun cıkarır mı, manuel daha mı mantıklıdır?
    bu arada elinde olan varsa talip olabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magnificat

merhaba,
    2004-2006 arası otomatik mazda 3 almayı dusunuyoruz ancak lpg.li kullanmak istiyoruz, otomatikte lpg sorun cıkarır mı, manuel daha mı mantıklıdır?
    bu arada elinde olan varsa talip olabiliriz.

Hiçbir sorun çıkarmaz, zaten Mazda 3 araçlarında en çok tutulanlarda Otomatik olanlar. Benim fikrim Lpg'siz alıp montajını kendiniz yaptırın bu tavsiye sadece Mazda 3 için geçerli değil.
  • Mazda 3 Dynamic Manuel vites al ve keyfini sür. Nefiss
  • edarguner, tesekkurler ben de öyle dusunuyorum. peki istanbul ya da izmit için önerebileceğin bir marka ve usta var mıdır? belki de konunun yeri burası değil ama sordum gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnificat -- 4 Şubat 2011; 18:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magnificat

edarguner, tesekkurler ben de öyle dusunuyorum. peki istanbul ya da izmit için önerebileceğin bir marka ve usta var mıdır? belki de konunun yeri burası değil ama sordum gitti.

İzmit bilemem ama Bostancı Sanayi sitesinde TEBER USTA var, 2 yıl önceye kadar yetkili servisti... kadro halen aynı devam ediyor... İnternette ''ikiler mazda'' olarak aratırsan da çıkar... Otomatik şanzıman konusunda İstanbulda(yetkili servisler dahil) birkaç ustadan biridir...
  • mariolaw, cook tesekkurler.. bostancı da gayet uygundur, kısmetse oraya gideriz artık.
  • araba çok başarılı ancak servis ve distribütör güven vermiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: plateau

araba çok başarılı ancak servis ve distribütör güven vermiyor...

Ben sizin güven vermiyor dediğiniz şeylere çok rahat güvenerek aracımı aldım. Distribütör yok artık, yaşadığı sorunlardan sonra Mazda kendi şirketini kurdu. Yani Mazda Türkiye doğrudan Avrupa merkez tarafından yönetiliyor. Servis sorunu yaşayan ise buralarda hiç rastlamadım (Ha olmayacak diye birşey yok illa vardır ama halledilir şeylerdir).
  • Arkadaşlar ,

Mazda3 Dizel liste fiyatı yaklaşık 48.000 olarak internette görünüyor , haftaiçi incelemeye gideceğim , acaba pazarlıkla fiyatı en fazla nereye kadar çekebilirim?En son fiyat alanlar aldıkları fiyatları ve bayileri paylaşabilirlerse inanın çok mutlu ederler beni..

Teşekkürler..
  • Merhabalar,

"2010 Model Mazda3 1.6 Impressive Otomatik" arıyorum satmak isteyenlere duyurulur. Bu arada, Kırmızı, beyaz ya da Siyah renk tercihimdir.

Saygılar.
  • konu hortlamıs madem bende yazıyım yaklasık 2.5 sene sonra
    aracım halen bende ve 103 bın de. o zamanda bu zamana bakım harıcınde hatırladıgım kadarı ıle
    Z rotu orj 75 tl
    otomatık sanzıman takozu 200 tl, kronık sorun degıl bence benden oncekı sahıbınden kaynaklanan sebebten veya baska bırseyden dolayı ses yaptıgı ıcın degıstırdım,
    sol arka cam krıkosu 75 tl,ses yapıyordu
    klıma fan hız ayar dugmesı bosa donuyordu, sadece sokuldu yerınden cıkmıs, ucretsız
    onun harıcınde bakım harıcı yaptıgım masraf yok
    lpg olayına gelınce valflerın erımesı gercek , 2008 yazında lpg ıcın baya arastırdım ve bu sebebten dolayı vazgectım,gecen aylarda daha once takıp ettıgım mazdaclubtr ye tekrar goz attım orada valflerını degıstıren ler var. su anda 800 tl gıbı masraf cıkıyor (ızmıt servıs soyledı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackgoldboy

Arkadaşlar ,

Mazda3 Dizel liste fiyatı yaklaşık 48.000 olarak internette görünüyor , haftaiçi incelemeye gideceğim , acaba pazarlıkla fiyatı en fazla nereye kadar çekebilirim?En son fiyat alanlar aldıkları fiyatları ve bayileri paylaşabilirlerse inanın çok mutlu ederler beni..

Teşekkürler..

http://www.mazdaclubtr.com/index.php/topic,21168.0.html

Linktede okuyacağınız üzere çok bir indirim olmamış. Sizin pazarlık gücünüze kalmış herşey. Ayrıca daha fazla bilgiyi bu adrestede bulabilirsiniz. Malesef buradaki Mazda sayfası çok yavaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: erbasyusuf

Merhabalar,

"2010 Model Mazda3 1.6 Impressive Otomatik" arıyorum satmak isteyenlere duyurulur. Bu arada, Kırmızı, beyaz ya da Siyah renk tercihimdir.

Saygılar.

Dostum, araç bulmadı isen bende sedefli beyaz bir 2010 impresive otomatik var kaza boya hiçbir şey yok 10.200 km de Ankaradayım yalnız, iyi forumlar ilgileniyorsan pm at fiyat konuşuruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hutaha -- 16 Şubat 2011; 0:15:35 >
  • 1.6 sport dynamic manuel almayı düşünüyorum.düşünceleriniz nelerdir ?
  • bende yeni kasa manuel impressive almayı düşünüyorum eğer ciddi satıcı varsa pm den uluaşabilir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.