Şimdi Ara

Mazda 3 ikinci el (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
62.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu araba tüp de otomatik vites de 200-220 basar mı? sakin kullanımda ailece konforlu gidip canım sıkıldığında otobanda araba canavarlaşıp bi kaç arabaya makas atabilir miyim?
  • valflerin erimesini anlamıyorum. inanasımda gelmiyor ama işşkillendim gaali.
  • dostum mazda 3 2010 touring var 5000 dir lpg li kullanıyorum Allaha şükür bir sıkıntı yok şimdilik yarı yarıya düştü 180 Tl/ km şehir dışı gaz yakıyorum... çok memnunum fiyat performans arabası.. bu fiyatlara böyle donanımlı araç alman gerçekten zor.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-bu-fiyata-yok-2007-mazda-sahibinden-98937305/detay

4-5 PARÇA BOYA VARDIR. KESİNLİKLE DEĞİŞEN YOKTUR
    KESİNLİKLE ARACIMIN ÖNDEN YANDAN ARKADAN KAZASI YOKTUR.

yazılmış ancak aynı zamanda ''Aracın ağır hasar kaydı gözükmektedir'' denilmiş ...

Bu durum nasıl gerçekleşmiş olabilir? Ağır hasar kaydı hangi durumlarda oluşmuş olabilir?
    Güvenilip alınabilir mi? İkinci elde alırken nelere dikkat etmemiz gerekir? Teşekkürler ...

• Çok uygun bir Mazda 3 denk geldi, piyasasına göre ucuz, memleketten yola çıkıyorum, inceleyip karar vericez, hadi hayırlısı :)
     Mazda 3 ikinci el
  • Arkadaşlar konuyu birde ben yazayım dedim. Mazda 3 2006 model ilanları gördüm bugünlerde 26000 civarı 100000km'de yaklaşık. Sizce fiyatı uygun mu?
    Birde kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirler mi? Araç sorunsuz bir araç diye tanınıyor ve de servis ücretlerine baktım rakamlar çokta abartılı değil. Yorumlarınızı beklioyorum. (Baktığım araçlar benzinli ama çok öyle aracı kullanmayacağım aylık bir depo bana yetecek gibi sizce lpg olması aracı çekişten düşürüyor mu? )
  • bende otomatik almayı düşünüyorum.. baktığım birkaç arabada lpg var ve yüzbin civarında, lpg sübap ilişkisi biraz kafamı karıştırdı. sonuçta yaklaşık otuzbin tl para kolay kazanılmıyor. deneyimi olan arkadaşlar fikir verirse sevinirim. otuzbin tl lik arabada boya olmadığı idda ediliyor km yüzbinde ????
  • Temiz mazda bulduktan sonra hiç düşünmeyin arkadaşlar sizi üzmez...
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    +1

ben satmaya hala kıyamıyorum....kullanmadan anlaşılmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabatak26

bende otomatik almayı düşünüyorum.. baktığım birkaç arabada lpg var ve yüzbin civarında, lpg sübap ilişkisi biraz kafamı karıştırdı. sonuçta yaklaşık otuzbin tl para kolay kazanılmıyor. deneyimi olan arkadaşlar fikir verirse sevinirim. otuzbin tl lik arabada boya olmadığı idda ediliyor km yüzbinde ????

benmde 99 model mazda 323 var hatasız orijinal boyası üzerinde ;) oldumu oluyor yaniii
  • Piyasada sorsan Mazda 3 ikinci el arabalar fazla tutulmuyor denilebilir

zamanında Mazda 3 bizde almıştık çok memnunuz .

diğer markaları beyenmedik çok da iyi yapmışız . Honda civic , Toyota Corolla , Ford focus

Almana para yetmez zaten

Mazda 3 bu modellerden daha iyi .
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Mazda ile ilgili birkaç yorumda bulunmak istiyorum.
    5 yıllık Subaru impreza 2007 kasa kullanan birisi olarak aracı 2010 imreza ile değiştirdim.Ancak yeni imreza aynı tadı vermeyince değiştirme kararı aldım.
    Uzun bir arayış sürecinden sonra yeni mazdalar gözüme takıldı. Mazda 3 skyactive 2014 0 km de aldım.
    Aracı almadan önce test sürüşü yaptım aracı detaylı inceledim formları okudum yorumları inceledim.
    Sonuç olarka aracı almaya karar verdim.
    Dış ve iç dizayn olarak ta bana hitap eden bir araç olmuş.
    Performans olarak ta sınıfına göre gayet başarılı.İç mekan kalitesi oldukça iyi.Henüz yeni olduğundan yakıt olarak yorum yapmak yanlış olur.
    İlerleyen zamanlarda tecrübe edindikçe fikrimi sizlerle paylaşırım. Şu an için herşey 10 numara.
    Fiyatını hak eden ender araçlardan birisidir.
    Bu fiyata şu markayı alırım şunu alırsam daha kolay satarım mantığı ile olan arkadaşlar gitsin o markayı alsın şu modeli alsın daha kolay satsın.
    Ben şunu savunuyorum."Herkesin giydiği gömleği giyimektense,bana yakışan gömleği giymeyi tercih ederim"
    Buna göre bu sınıfta bu aracı almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem tereddüt etmeyin.
    Pişman olmazsınız.

Saygılar...

• bende 98 model familia kullanmıştım haricinde fiat reno pejo,opel astra ,dacia logan hyundai getz. falan kullandım. ama daha iyisine rastlamadım.
    o araçla biraz tırsarak yanlışlıkla hızlı girdiğim virajı alacak başka araç tanımıyorum, oklasmanda resmen hayran oldum, ama model yükseltiyim,ekonomik olsun diye 206 aldım,
    ama vasat,resmet at eşek ilişkisi,, şimdi pejoyuda sattım, biraz sıkıştırıp mazda 3 alıcam, otomatik benzinli,
    95 binde. bu hafta bitanesini göstericem alıcam , satmak isteyen varsa ilgilenirim. en uyguna en kalitelisi mazda diyorum başka bişey demiyorum. vızıltılara takılmayın,
    bu ülkede ençok tutulan, araç şahin doğan gerisini siz düşünün.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.