Şimdi Ara

mayıs celbi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi geceler arkadaşlar bir konu hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum arkadaşlar uzun bir tecil dönemim oldu aöf sayesinde geçen sene şubat ayı için askere gitmeye karar verdim kasım ayında askerlik şubesine gittim şubat dolu anca mayıs ayında olabilir dediler bende 2014 şubat olur dedim işim gereği yaz sezonu çalışmak istedim herneyse ekim ayında gittiğimde tecilim halen devam ediyordu tecilimi bozdurdum muayene oldum bu sefer şubat 2014 olmaz mayıs 2014 kesin dediler şimdi ise e devlet üzerinden er ve erbaşlar için askerliğiniz nereye çıkacağı belli oluyo ama 20 mayıstan sonrakı tarıhde ogrenebiliyorsun tabıkı devlet şahısları bağlamaz ama senelik izin kullanmak istiyorum farklı planlarım var hadi onu geçtim dün şubeye gittim kesin die bişey yok dediler ağustostada askere gidebilirmişim sizinde başınıza böyle bir olay geldimi?Ne yapabilirim saygılar...

• tek amacım askere gitmeden kesin 15 gün önce izin kullanmak ve gitmek
  • Bende Kasım ayında tecili bozdurdum Subat da kesin askersin dediler elimede sevk tarihi 5 subat 2014 tarihli kagıdı verdiler. Özel bir sirkette calısıyordum biraz dinleneyim diyerek yılbasından sonra cıkısımı aldım.
    Sonuc Subat da askerlik cıkmadı işde yalan oldu cıkısımı aldım Mayıs da cıkmazsa agır kufur edicem basabılırım askerlik subesini
    Gecen celp donemınde ocak 20 sınde acıklanmıstı aynı sekilde en gec bu ayın 20 sınde belli olur sabret benım gıbı acele davranma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahKırmızı26 -- 4 Nisan 2014; 22:58:37 >
  • aynı sorunları yaşıyoruz :) eskiden insanlar askerden kaçarmış yani kaçmak derken gitmek istemez ertelemek ister gibi.İnanın 7 sene oldu calısıyorum tek hayalim tazminatımı almak ve gitmek azda olsa dinlenmek hakkımız değilmi ? :) her neyse inş iyi yerlere çıkarız tşkkur ederım
  • Hayırlısı olsun arkadasım
    Askerlik cidden büyük sorun tecil donemınde banada eve kagıt geldi bakaya kalmıstım zor ertelettim o donemde belkide askere hemen alıcaklardı.
    Tam planlarımı yaptım subata gore işimi ayarladım hoop yalan oldu 3 ayım bos geciyor sımdı
    Bu sefer ins. Mayıs donemı gıdıcem en azından kutugum 2 gonderıyor umudum var yanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentilmas

iyi geceler arkadaşlar bir konu hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum arkadaşlar uzun bir tecil dönemim oldu aöf sayesinde geçen sene şubat ayı için askere gitmeye karar verdim kasım ayında askerlik şubesine gittim şubat dolu anca mayıs ayında olabilir dediler bende 2014 şubat olur dedim işim gereği yaz sezonu çalışmak istedim herneyse ekim ayında gittiğimde tecilim halen devam ediyordu tecilimi bozdurdum muayene oldum bu sefer şubat 2014 olmaz mayıs 2014 kesin dediler şimdi ise e devlet üzerinden er ve erbaşlar için askerliğiniz nereye çıkacağı belli oluyo ama 20 mayıstan sonrakı tarıhde ogrenebiliyorsun tabıkı devlet şahısları bağlamaz ama senelik izin kullanmak istiyorum farklı planlarım var hadi onu geçtim dün şubeye gittim kesin die bişey yok dediler ağustostada askere gidebilirmişim sizinde başınıza böyle bir olay geldimi?Ne yapabilirim saygılar...

Bende kasim 8 inden beri bekliyorum hala gonderecekler boyle sacma sistem olmaz ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şimdi sizce kesin mayıs celbinde gidermiyim sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentilmas

şimdi sizce kesin mayıs celbinde gidermiyim sizce ?

Kütük mayısta gonderiyorsa kesin gidersin yoksa

• evet mayısta kesin gidiyorum dün şubeye gittim mayısın ortasında gidicem büyük ihtimal size tavsiyem arkadasar ben çok erteledim siz sakın ertelemeyin
  • İnşallah daha fazla ertelenmez.

Bi sorum olacak ?

Haziran başında mezun oluyorum.En erken ne zaman askere gidebilirim ?
  • dostum senın işin zor diyelimki mayısa gitmek istiyorsun askere en erken kasımda başvurman lazım inan çok salladım hadi okul tecilli şöle böle diye 1 yılım gitti en yakın zamanda okulunu bitir derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: T4RK4N

İnşallah daha fazla ertelenmez.

Bi sorum olacak ?

Haziran başında mezun oluyorum.En erken ne zaman askere gidebilirim ?

Kasım celbinde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.