Şimdi Ara

Mayıs 2010 Masa Üstü Resimleri... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
737
Cevap
0
Favori
22.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Hocam donanımlarınını ısısı süper soğutmanı merak ettim

İşlemci Stock soğutucu. Bu arada o Download hızı ne öyle..

ttnet farkı diyelim
    şaka bi yana 8mbps net limitsiz vdsl2 filan sanma

• O kadar internet hızın var bari Torrent'teki Upload hızını biraz arttır da garipler de sevinsin..
  • quote:

O kadar internet hızın var bari Torrent'teki Upload hızını biraz arttır da garipler de sevinsin..

insin sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulcet
    Temayı bulurum, dock simgelerini kastettim 2smoke harika olmuş... Ama acelesi yok takip ederim artık ne zaman paylaşırsan :- )
    Şeyi merak ettim bir de üstteki dock ta oklar var ya sağda ve solda onların işlevi nedir tam olarak bir de o RSS Reader gadget mi? ben çok kullanıyorum RSS reader vazgeçilmezlerim arasında merak ettim...

Oklar palavra :), sanki sağa sola kayıyormuş gibi bir hava versin diye yaptım

RSS gadget değil, RSSreader diye bir program. Google dan bulabilirsin ama pek şık bişi değil, çok daha güzelleri vardır muhakkak, kaldırdım zaten bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

quote:

Temayı bulurum, dock simgelerini kastettim 2smoke harika olmuş... Ama acelesi yok takip ederim artık ne zaman paylaşırsan :- )
    Şeyi merak ettim bir de üstteki dock ta oklar var ya sağda ve solda onların işlevi nedir tam olarak bir de o RSS Reader gadget mi? ben çok kullanıyorum RSS reader vazgeçilmezlerim arasında merak ettim...

RSS gadget değil, RSSreader diye bir program. Google dan bulabilirsin ama pek şık bişi değil, çok daha güzelleri vardır muhakkak, kaldırdım zaten bende.

Eyvallah oklara güldüm baya şimdi ama süper durmuş şekil olarak Kendi kendime diyordum ben de Allah Allah bu dock simgeleri nasıl hareket ediyor sağa sola yaması falan mı var diye :- ))

Ok RSS şekil bişeyse onu merak ettim sadece rainmeterin RSS sine devam o zaman şimdilik... :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

quote:

Vay canına güzel fikirmiş..Bende görünce nasıl olur diye düşünmüştüm ama sormamıştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 2 Mayıs 2010; 14:50:05 >

• Gerçekten güzel düşünmüşsün
  • Hala yeni kurallar geliyor :) bu arada yeni deskler çok göz alıcı, ben yaptığım deski beğenmeden buraya göndermeme kararı aldım, buraya gönderiyorsam değişik bir şeyler yapmalıyım diye düşündüm. @Furkan* - @Owl City. @dulcet muhteşem işler çıkartmışsınız. Ellerinize sağlık.
  • teşekkürler , seninde deskini bekliyoruz
  • darkcavarly

Çok teşekkürler fakat kendi yaptığını çok beğenmesen de at belki başkası beğenir ki söz konusu beğenip beğenmeme olayı değil bence gerçekten bu işten zevk alıyoruz hepimiz. Sonuçta kiminin işi olur gücü olur, sınavı olur vs gerektiği gibi uğraşamayabilir. Senin masaüstünü de görmek isterim her türlü şahsım adına.. :-)
  • Ben yeni Desk çalışmalarına başlamıştım çoğu bitti ama şeytan aklıma giriyo, bu Deski yarım bırak yine Siyah-Beyaz tonlarında bir desk yap diye..
  • şu siyah deskleride bi sevemedim çok karamsar geliyo yaz geldi ben yine çiçekli böcekli bişeyler yapıcam güzel bi wallpaper buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

şu siyah deskleride bi sevemedim çok karamsar geliyo yaz geldi ben yine çiçekli böcekli bişeyler yapıcam güzel bi wallpaper buldum

Şu Çiçekli böcekli şeyleride bi ben sevemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 2 Mayıs 2010; 15:29:28 >
  • ya şu adres ve arama kısmını style builder'da nereden rengini değiştiriyoz bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

ya şu adres ve arama kısmını style builder'da nereden rengini değiştiriyoz bilen var mı?

http://www.vistastylebuilder.com/forum/

Buraya sorabilirsin. Sağolsun Estremo hocam söylemişti bana.
  •  Mayıs 2010 Masa Üstü Resimleri...

şunun tersini yapmaya çalıştımda beni aşıyor tablar kolayda üst tarafı oraya benzetmek zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 2 Mayıs 2010; 16:12:10 >

• quote:

Ben yeni Desk çalışmalarına başlamıştım çoğu bitti ama şeytan aklıma giriyo, bu Deski yarım bırak yine Siyah-Beyaz tonlarında bir desk yap diye..

@aLcat[R]aZ , zor duruyorum sorma arkadaş. Çok güzel grimtrak bi wallpapaer buldum. Hemen aklımı çeldi. Ama bu seferde hep siyah tonlarda desk çalışması yapıyosun diye yorum gelir diye çekindim arkadaş : ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

Mayıs 2010 Masa Üstü Resimleri...

şunun tersini yapmaya çalıştımda beni aşıyor tablar kolayda üst tarafı oraya benzetmek zor

Bu program falanmı çok hoşmuş paylaşırsan sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: darkcavarly

quote:

Ben yeni Desk çalışmalarına başlamıştım çoğu bitti ama şeytan aklıma giriyo, bu Deski yarım bırak yine Siyah-Beyaz tonlarında bir desk yap diye..

@aLcat[R]aZ , zor duruyorum sorma arkadaş. Çok güzel grimtrak bi wallpapaer buldum. Hemen aklımı çeldi. Ama bu seferde hep siyah tonlarda desk çalışması yapıyosun diye yorum gelir diye çekindim arkadaş : ))

İstenilen yorum Gelsin, ben beğendikten sonra gerisi önemli değil..

• hoyt bee gözümsün ;)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.