Şimdi Ara

Mayın ve Bomba Aramalarında Robot Kullansak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hani Askerler yol boyunca ellerinde dedoktorlerle gidiyorlar en son gördüğümde Askerler yapıyodubu işi.Benim aklıma geldiyse tsknında aklına gelmiştir yani gelmediysede bir mail atalım.Dediğğm şu uzaktan kumandalı arabalara dedektorleri yerleştirip uzaktan kontrol etmek.Boyleyece birşey olursa arabaya olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hali hazırda var.

• Bireyler güçlenmeden savaşlar kazanılamaz.

Ya bireylerini güçlendireceksin ya güçlü olan bireyleri afrikadan arabistandan toplayıp çatışmalara süreceksin.

Aklın var kullan. Büyük devletsin imkanın var kullan

yoksa yok olacaksın

Tarladan bilgisayar başından aldığın çocukları aslanların önüne atarsan yem olurlar kazanamazsın.

neden bunu yapıyorsun?

uyan.

Büyüklük zayıf yanlarını görüp ona göre düşmanına önlem almaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 14 Mayıs 2016; 17:17:38 >
  • Harbiden ya neden robot kullanmıyorlar acaba robotun altına yerleştircekler dedektörü sadece o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instance -- 14 Mayıs 2016; 17:17:51 >
  • Kullanilmamasinin sebebi hız diye tahmin ediyorum.

• Kardeşim robotla mobotla olmaz bu işler.

Siz ne savaşıyorsunuz savaşı? helikopterleri salalım vursunlar robotları vuralım yok etsinler mi? teknoloji daha o kadar ilerlemedi.

Savaş hala bireyin becerisine bakıyor birey kötüyse kaybedersin.

Elin oğlu eşek yürütüyo bizim bombamız var yürütmüyoz robotta şart değil git tavuk yürüt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 14 Mayıs 2016; 17:25:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun50

Maaliyet her bomba patlayınca robot da patlicak

tavuk yürüt o zaman o da mı zor eşşek yürüt onlar öyle yapıyo kaçaklılık yaparken.

Yok abi akıl olacak akıl osman pamukoğlu gibi komutanlar olacak izin vermiyorlar abi işte adam kaç defa söyledi anlatamadı biz ne yapalım biz halkız.

böyle olmasını istiyorlar bırakalım olsun umrumda değil kendinizi düşünün toplum için üzülmeye değmez.

Ordu kazansa bile şehirlerimiz kaybetti adana mersin hatay izmir bir bir ele geçirilmiş ben ne yapayım alan razı veren razı

Ben bu dünyaya bunlara üzülmek için gelmedim devlet orada sorumluluk orada genel kurmayı var bilmemneyi var onların umru değilse benim hiç değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 14 Mayıs 2016; 17:30:44 >
  • Robot vakit kaybı.Şimdi diyelim araziye arama-taramaya ciktilar.Yürudukleri yolu önden robot gondererek yururlerse is cok yavas olur.Robotun da insan temposunda gitmesi lazim.

• hiç bir teknolojik ürünü kendimiz üretemiyoruz bu yüzden o robotu bile dışardna almamız gerekicek eee bunun içinde para lazım hemde çok para her bombadada robotta mahvolucagını düşünürsek aşırı maliyetli bir şey zaten bizim ülkede insan hayatı ucuz o yüzden insanalra temizlettiriyorlar.tavuk yürüt demiş biride tavuk o bomboyu patlatmaz üstüne bassa bile eşek yürütsen hayvan hakları falan var o işde olmaz o yüzden eğitimli askerlere temizletme kgerek ama bize insan hayatı ucuz olunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

hiç bir teknolojik ürünü kendimiz üretemiyoruz bu yüzden o robotu bile dışardna almamız gerekicek eee bunun içinde para lazım hemde çok para her bombadada robotta mahvolucagını düşünürsek aşırı maliyetli bir şey zaten bizim ülkede insan hayatı ucuz o yüzden insanalra temizlettiriyorlar.tavuk yürüt demiş biride tavuk o bomboyu patlatmaz üstüne bassa bile eşek yürütsen hayvan hakları falan var o işde olmaz o yüzden eğitimli askerlere temizletme kgerek ama bize insan hayatı ucuz olunca

Uzaktan kumandalı arabanda mı yok kardeş onuda mı dışardan alıyorsun robot şart mı birsürü şey bulursun yürütecek

karpuz yuvarla onuda mı yapamıyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 14 Mayıs 2016; 17:43:54 >
  • kardeşim robot yapmak maliyetli değil o kadar biz kendi robotlarımızı da üretiyoruz zaten bizim burda bahsettiğimiz şöle uzaktan kumandalı olacak şekilde basit bi motor yoksa son derece gelişmş bi robottan bahsetmiyoruz yani bunun altına o kullandığın dedöktörlerden yerleştireceksin tamam bu kadar basit. Neden yapılmıyor tahminim buna sadece arazi şartları engel olabilir başka ihtimal yok gibime geliyor.

Ayrıca bi arkadaş sötylemiş vakit kaybı diye düz bir yolda bi insandan çok daha hızlı hareket eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instance -- 14 Mayıs 2016; 17:46:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

quote:

Orijinalden alıntı: harun50

Maaliyet her bomba patlayınca robot da patlicak

tavuk yürüt o zaman o da mı zor eşşek yürüt onlar öyle yapıyo kaçaklılık yaparken.

Yok abi akıl olacak akıl osman pamukoğlu gibi komutanlar olacak izin vermiyorlar abi işte adam kaç defa söyledi anlatamadı biz ne yapalım biz halkız.

böyle olmasını istiyorlar bırakalım olsun umrumda değil kendinizi düşünün toplum için üzülmeye değmez.

Ordu kazansa bile şehirlerimiz kaybetti adana mersin hatay izmir bir bir ele geçirilmiş ben ne yapayım alan razı veren razı

Ben bu dünyaya bunlara üzülmek için gelmedim devlet orada sorumluluk orada genel kurmayı var bilmemneyi var onların umru değilse benim hiç değil

üniversiteler terörist dolu. elleri armut mu topluyor bu yöneticilerin anlamadım

• katır kullanıyolar zaten

• saçma sapan yorumları görünce çırdırıyorum robot patlarsa maliyet yüksek olurmuş,ne yani 1 mehmet 1 robottan daha mı kıymetsiz.

zaten aramalar hep robotlarla olsa yapılsa zaten teröristler belli bir müddet sonra mayın koyma işinden vazgeçerler. robotlar yavaşmış tekerlekli,paletli yaparsın hızlı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.