Şimdi Ara

MAYFLASH PS4 ADAPTOR FPS SHOOTER (MOUSE VE KLAVYE İLE PS4 OYNAMA ŞANSI) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
11.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: onraktas27

stalker pm den ulas bana yardımcı olurum merak ettiğin seyler varsa.

Kardeş arkadaştan ödünç ps3 almıştım. Red dead redemption oynuyordum bayağı zorlandım ve klavye mause konularını araştırdım. Ancak yavaş yavaş alışmaya başladım. Playstation 4 almayı da düşünmüyor değilim. Elimde güçlü bir PC var ( Playstationcılar PC'cileri sevmez ancak yapacak bir şey yok) Oynayamadığım oyunlar için Playstation almayı düşünüyorum bu yaz. Xbox one'a çıkan bütün oyunlar PC'ye çıkıyor ancak Playstation 4'ün oyunlarını da beğeniyorum. Ancak Joystick ile oynamak resmen hokkabazlıkmış arkadaş yav İp üzerinde yürümek gibi bir şey. Red dead redemption'da adamları çok zor öldürüyorum genelde ben ölüyorum İçimden diyorum şimdi klavye mause olacaktı ÇAT ÇAT ÇAT bütün adamları iki kaşının ortasından vurmuştum
    Neyse iyi akşamlar bu forumlara bakarım sizlerin görüşlerini de alırım. Bu the division'ı çok iyi diyorlar? Ucuza bulabilirsem alacam PC için. Nasıl beğendiniz mi oyunu?

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    onun vergisi vs falan filanda eklenicek 500 lirayi her türlü buluyor.ÜStünede 20 gün 25 gün civari bekliyorsun devlet postasiyla geldiği icin falan filan ben beklememek icin türkiyeden 650 tl ye aldım ertesi gün elime geçti the division harika çok fena sardı zamanın nasıl geçtigini anlamıyorum hayattan koptum resmen pve bölümleri beni benden aldı zorluk dereceleri item toplama olsun falan vs alın oynayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onraktas27

onun vergisi vs falan filanda eklenicek 500 lirayi her türlü buluyor.ÜStünede 20 gün 25 gün civari bekliyorsun devlet postasiyla geldiği icin falan filan ben beklememek icin türkiyeden 650 tl ye aldım ertesi gün elime geçti the division harika çok fena sardı zamanın nasıl geçtigini anlamıyorum hayattan koptum resmen pve bölümleri beni benden aldı zorluk dereceleri item toplama olsun falan vs alın oynayın bence.

Division'ı PC'ye alacağım ancak uygun fiyatlı arıyorum :)
  • Ps4 klavye mouse destegi getirsin ben bf4 te bo3 te farkediyorum abi avrupali ouncularindsn yarısından fazlasi bu ürünleri kullanıyoooooor yani sadece biz degil bizde daha bile azdir ayrica zaten serverlar uzak lag o biçim biraz mantikli dusun artik sony klavye mouse destegi getir en azindan FPS oyunlarina getir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşit ve adil şartlar için max shooter alacagım. Genellikle avrupadan adam geliyor karşıma yakın çatışmada mouse ile oynayan farkını koyuyor. Ben hedef almadan adam hassasiyetle indiriyor. Onun için adil oyun düzeni olmuyor. Fifa haricinde fps oyunları için mouse ve klavye desteği şart !
  • Avrupada ki oyuncuların zaten çoğu kullanıyor adamlar 30-40 ping üstüne birde monitörde oynayıp klavye mouse takıyor bizimkilerde 120 ping 70ms TV dualshock 4 ile konsol ruhunu öldürmeyin diyor

Sony kendi resmi olarak getirdi desteği zatenhttps://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/tac-pro-for-playstation-4/
  • Arkadaslar merhaba maxshooter aldim 3200 dpi maus taktim gormedi bile. Kablosuz maus taktim 800 dpi mausu gordu ama oynarken atlama yapiyor. Ne yapmam gerekiyor. Yeni dpi yuksek maus mu almam gerekiyor yoksa ince ayar mi

• Xim4 haricindeki 3. Parti adaptörler çöptür.

SharkFX ve HoriTac resmi Sony lisanslıdır.

Ama videolarda incelediğim kadarıyla en iyi ürün Xim4..

• Ufak yeğenler (10-12 yaş) için bir soru
    Jtag/Rgh lı xbox 360 var bunlarda illa klavye olsun istiyorlar, birisi var Mayflash max shooter one var mavi olan işte ondan satıyor 150 TL ye alsak çalışır mı? internette bakındım ama bir şey göremedim, sahibi ve internette oynayanlar hep kırılmamış konsollarda oynamışlar da takıldı kafama
    şimdiden teşekkürler
  • Ps4 ile tam uyumlu bir mouse görmedim daha..

• Ben max shooter'ı yeni aldım. 10-15 dk oynadıktan sonra klavye mouse bağlantısı kopuyor. Max shooter'ın üzerindeki tüm ışıklar yanıyor fakat klavye ve mouse çalışmıyor. Tekrar max shooter usb bağlantısını çıkarıp takıyorum ps4'e tekrar çalışıyor. Bu sorunla daha önce karşılayan oldu mu ? Ne yapabiliriz bu durum için
  • quote:

Orijinalden alıntı: muroekc

Ben max shooter'ı yeni aldım. 10-15 dk oynadıktan sonra klavye mouse bağlantısı kopuyor. Max shooter'ın üzerindeki tüm ışıklar yanıyor fakat klavye ve mouse çalışmıyor. Tekrar max shooter usb bağlantısını çıkarıp takıyorum ps4'e tekrar çalışıyor. Bu sorunla daha önce karşılayan oldu mu ? Ne yapabiliriz bu durum için
    PS4 pro ile deneyimi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaba

PS4 pro ile deneyimi olan var mı?

Alıntıları Göster
    Benimde merak ettiğim bir soru bu.
  • Arkadaşlar bağlantı kopuyor nedense çözüm bulamadım

• Şöyle hallettim o sorunu. Ps4 ayarlarından joistickin hareketsiz kaldıktan sonra kapanacak süreyi seçin ayarı var ordan onu kapatmanız gerekiyor. Yani joistick hareketsiz kaldığında belli bir süre sonra kapanıyor ya ayarlardan onu kapattım ve düzeldi.

• Merhaba ben ürünü aldım fakat Alt+F2 yapıp sonra ESC+SPACE yapınca F2 deki kendi yaptığımız ayarlar geliyor diyorlar fakat bende gelmiyor yine F2 deki orjinal ayarlar devam ediyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.