Şimdi Ara

MAXTOR 500GB STM3500320AS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ürün nasıldır arkadaşlar daha önceki hddim maxtor 80 gb ide 5 senedir kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

• evet arkadaşlar olay firmware versiyonunda kopuyor, everest yada seagate in kendi sitesinden indirebileceğiniz tool'u sayesinde firmware inizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

maxtor DiamondMax 22 (STM3500320AS - STM3750330AS - STM31000340AS) model diskleri olup firmware sürümleri ''MX15'' olan arkadaşların bir an önce firmware update yapmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

bu model diskleri olup firmware sürümleri ''MX1A'' olan arkadaşlar rahat olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0be -- 5 Mayıs 2009; 23:48:20 >
  • bence rahat olmasalar iyi olur, sd15 i sd1a ya güncelledim hdd tuhaflaştı kendi kendisini kapatıyor masaüstündeyken
  • 2 gün önce maxtor u bende aldım, şuan bir sorun yok hdd. 4 e böldüm, c ye vistayı, d ye xp yi kurdum gayet hızlı ve sessiz ısınmada fazla değil, bugünde e ye linuxu kuracam performansını orada deyeneceğim, bu arada en ucuz exa da 100 tl.ye kargo dahil,
  • firmware update'ini yapmayı unutmayın, önemli datanızı yedekleyin bu hdd'nin sizi üzme potansiyeli normale göre biraz daha fazla malesef

kolay gelsin
  • Bu diskin MX15 versiyonuna sahip olanını kullanıyorum, MX1A versiyonlu firmware'i indridim fakat henüz güncellemedim, daha önce Seagate ST3500320AS vardı ve 1. ayında 2 kere çökünce garanti kapsamında olduğu için Maxtor gönderdiler. Maxtor'da henüz herhangi bir sorun yok, en azından kendi kendine bi sorun çıkardığı yok ve geleli 2 ay oldu. Fakat yine sorun çıkarırsa yabancı kaynaklardaki rating sıralamasına göre 1. WD6400AAKS, 2. WD6401AALS, 3. WD5001AALS modellerinden hangisini temin edebilirsem onu alacağım.
  • Aldım kullanıyorum herhangi bir problemi yok sessiz ve hızlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur[CrZy] -- 10 Mayıs 2009; 17:57:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: onur[CrZy]

Bu ürün nasıldır arkadaşlar daha önceki hddim maxtor 80 gb ide 5 senedir kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

onurcrzy sendemi donanim haberdesin :) yaptıgın Gta modları güzel

Not: Gtaturk
  • hoca rumuz neydi sitede
  • GEÇTİĞİMİZ CUMARTESİ ALDIM WİNDOWS 7 RC KURDUM. GAYET SESSİZ ESKİ WESTERN DIGITAL 250 GB 8MB CACHE HARDDİSKİME GÖRE. YAKLAŞIK 3-4 KAT DAHA PERFORMANSLI. ŞİMDİLİK Bİ SORUN YOK. YENİ FIRMWARE YÜKLÜ OLANLARINDAN ÇIKTI. MAXTORUN HARİCİSİ DE VAR BENDE. BU MARKADAN MEMNUNUM HİÇ SORUN YAŞAMADIM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsakingss -- 12 Mayıs 2009; 3:34:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.