Şimdi Ara

Maximum Kartlılara Cinemaximum ilk seans 7 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
13
Favori
37.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İng kampanya şartlarını değiştirdiği için Pegasus kartı artık kullanmam galiba. Sadece aidat alınmadığından bir köşede tutarım gibi. kartı alırsam sinema kampanyasını kendim için kullanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

İng kampanya şartlarını değiştirdiği için Pegasus kartı artık kullanmam galiba. Sadece aidat alınmadığından bir köşede tutarım gibi. kartı alırsam sinema kampanyasını kendim için kullanırım

Ben yeni sartlara gore hesapladim. 15000 tl ye yuzde 0.5 den 75 tl gelir. Not: Sinema bileti satilamaz zaten cunku karta yuklu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 15 Mayıs 2016; 23:00:51 >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    "Not: Sinema bileti satilamaz zaten cunku karta yuklu"

Belki oluyordur, arkadaşım dediydi.
  • Hocam internetten alirken de 7 lira mi

• quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

"Not: Sinema bileti satilamaz zaten cunku karta yuklu"

Belki oluyordur, arkadaşım dediydi.

Sinema gisesinin onunde satilabilir sadece. Size nakit oder siz karttan bileti alirsiniz

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Bu sizin dediğinizde bi alternatif ama oluyormuş başka bi şekildede emin konuşmayın derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Bu sizin dediğinizde bi alternatif ama oluyormuş başka bi şekildede emin konuşmayın derim.

Hocam soyleyin o zaman yontemi, forum da ogrensin. Devlet sirri degil ya

• Parakoddan IMAX alınmıyor arkadaşlar, yanlızca 3D seçeneği mevcut. Dolayısıyla internetten yararlanamıyorum IMAX bileti satın almak için.
    Imax'ler de dolu oluyor topu topu 3 tane cinemaximumda IMAX var zaten, yer kalmıyor sabah erkenden bile gidilse.
    ( Örn: Film yarın öğlen 12'de şu an akşam 8 itibariyle koltuklar resimdekiler gibi. Beylikdüzü anladığım kadarıyla biraz daha bilet alma şansı yüksek. Akasya'da sabah avm açılırken uzunca bir sıra oluyor, şahidim)

Maximum Kartlılara Cinemaximum ilk seans 7 TL  Maximum Kartlılara Cinemaximum ilk seans 7 TL  Maximum Kartlılara Cinemaximum ilk seans 7 TL

Var mı internetten ilk seans IMAX bileti 7 tl'ye alabilen. Parakodla olmuyor, cinemaximumun sitesinden 34 lira civarı oluyor tek bilet ödeme kısmında, onay kısmına gelmedim parayı çeker diye korktuğumdan. Var mı bir bilgisi olan ?

• isterse bedava yapsın, sabah sabah sinemanı olur
  • Cengiz Bond kullanıcısına yanıt
    Çarşı iznine çıkan askerler için şahane.
  • maksimum seans bayramlarda geçerlimi acaba

• Arkadaşlar iş bankası hesap kartı var, bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum, bana gelen kartın içinde bilgilendirme broşürü var onun üzerinde cinemaximum dan yararlanabiliyorsun yazıyor, ama bankaya sordum güvenlikçi birisine sorup bana kullanamazsın sadece kredi kartlarına oluyor bu kampanya dedi, kesin bilgisi olan var mı deneyen filan? yardımcı olursanız sevinirim.

• Istanbulda sapphire gidiyorum. Hem cok kalabalik olmuyor hemde ask koltuklari var. Arada engel yok. Rahatca et ete degebiliyo yani. Maksadi sinemadan fazlasi olan bence degerlendirsin. 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 31 Ekim 2016; 15:32:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Arkadaşlar iş bankası hesap kartı var, bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum, bana gelen kartın içinde bilgilendirme broşürü var onun üzerinde cinemaximum dan yararlanabiliyorsun yazıyor, ama bankaya sordum güvenlikçi birisine sorup bana kullanamazsın sadece kredi kartlarına oluyor bu kampanya dedi, kesin bilgisi olan var mı deneyen filan? yardımcı olursanız sevinirim.

sadece cinemaximum kredi kartına geçerli. banka kartı için geçerli değil. broşürü yanlış anlamış olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Arkadaşlar iş bankası hesap kartı var, bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum, bana gelen kartın içinde bilgilendirme broşürü var onun üzerinde cinemaximum dan yararlanabiliyorsun yazıyor, ama bankaya sordum güvenlikçi birisine sorup bana kullanamazsın sadece kredi kartlarına oluyor bu kampanya dedi, kesin bilgisi olan var mı deneyen filan? yardımcı olursanız sevinirim.

hesapta bilet başına 7 lira paran varsa kullanabilirsin. 31.12.2016 tarihine kadar
  • unfortunately kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı olmazsa da oluyor..bankamatik kartlarda dahil kampanyaya

http://www.maximum.com.tr/TR/maximumu-taniyin/maximum-ozellikler/sinemanin-karti-maximum/Sayfalar/sinemanin-karti-maximum.aspx

• unfortunately kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yanlış anlamak gibi nasıl olsun, kağıtta cinemaximum kampanyasından yararlanabilirsiniz yazıyor, şuan broşür elimde degil olsa resim atardım

• Mesela bir gün önceden yarın ki sabah ilk seansa bilet alınabiliyor mu, yoksa illa o gün mü gitmek gerekiyor? Bazı yeni gösterime giren filmlerde yer bulunamayabiliyor ya o yüzden soruyorum.
  • Kampanyaya hangi kartlar dahil anlayamadım. İşte universiteli ve iş bankamatik kartım var. Yararlabilir miyim

• Yarın gideyim diyorum seanslar 10:30 da başlıyor benim gitmek istediğim filmin seansı ise 12:00 . İndirim filmin seansına göre değişiyor sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.