Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
499
Favori
755.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil Ödeme kampanyası bu ay için henüz başlamamış. Gören-duyan olursa burada paylaşabilir mi? Olur ya dikkatimizden kaçar, aşağılarda kalır falan.

Ben görürsem geldiğini yazarım buraya. Harcamaları bekletiyorum bi kaç güne gelir diye.

• bay baykuş kullanıcısına yanıt
    https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=mobil-temassiz-odemelerinize-100-tl-maxipuan&IdCampaign=NzAwNw==-ISB

150 tl ve üzeri olmuş ve %3 e düşmüş. 5 tl kazanmak için 166.6... tl mobil temassız ödeme yapmak gerekiyor 100/5 bankamatik temassız kampanyasıyla kıyaslarsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 4 Temmuz 2022; 17:38:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim haber verdiğiniz için.

Her şeyin fiyatı uçmuşken bankaların bu puanlar konusunda aşırı şekilde cimri olması beni çok sinirlendirmeye başladı.

Biri gider 200 TL yakıt alımına 10 TL verir ki bu yarım litre motorin ya da benzin yapmıyor !!! Biri gider hem tutarı yükseltir hem kazancı düşürür. Komik oluyor yani artık...

• Babalar günü kampanyası puanları bugün yatacaktı. Bana yatmadı. Yatan var mı ?

• Maximum kartta yıllık sanal kart oluşturma limiti var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _KARDAN_ADAM_ kullanıcısına yanıt
    Her kart için 1000 tane

• Bankamatik kartımdan maximum puan var. Kredi kartım yok. Bunu harcayabilecegim güncel bir internet sitesi ya da fizik bir market mağaza vs var mı. Maçı puan geçer denilen bazı sitelerde denedim olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros, akaryakıt istasyonları, pazarama online alışveriş , altungold, ucuzabilet, turna vs...

• Mtv yi e devlet üzerinden ödedim fakat taksit yapmadı. Kendi uygulamasından mı ödemem gerekiyordu acaba, bilgisi olan

• Market kampanyası migros sanal'da geçerli mi?

• EngineerBaris E kullanıcısına yanıt
    Geçer

• EngineerBaris E kullanıcısına yanıt
    2-3 ay öncesine kadar geçmiyordu ancak şu an geçiyor. İslemese bile MH yi aradığınızda telafi ediyorlar, çekinceniz olmasın.

• Yaptım işlemedi sayaç, arayacaz artık. Çok teşekkürler arkadaşlar.

• 150 lira civarı kart yıllık ücreti gelmiş. Her yıl bir kısmını geri alıyorum bu yıl ne kadar iade yapılıyor deneyen oldu mu?

• Migros mağazaları.

• Arkadaşlar maximum mantıklı bir kart mı? Bonus Genç kullanıyorum artık yaştan dolayı seneye iptal edecekler geçeyim mi maximuma

• Ösymnin Tıp sınavlarına kayıt olacaklar için %50 indirim kampanyası yapmışlar, ayrıntılar siteden ve uygulamadan kontrol edilebilir.

• alitaran kullanıcısına yanıt
    Aidatsız olanın dahil olduğu herhangi bir kampanya yok diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.