Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
499
Favori
755.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tuh ya kacirdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Maalesef ben de iki defa migros.sanal market alışveriş yaptım ve İkisinde de sayaç işlemedi .

Daha önceki bir kampanyada "Migros Sanal Market'te sayaç işlemez ancak puanlarınız yüklenir " diye bir ibare vardı .

Ben de ona güvenerek , sayaç işlemediği halde iki alışveriş yaptım . Fakat bugün müşteri hizmetlerini aradım ve acı gerçekle karşılaştım . Migros Sanal Marketteki alışverişlerde puan yüklenmeyecekmiş. Ben de dedim ki : Biz her ay neresi üye iş yeri , neresi değil , bu ay nasıl bir değişiklik oldu , nasıl takip edelim ? O zaman kampanyanın hangi marketlerde geçerli olduğunu, her ay ilan edin .

Bir sürü laf kalabalığı yaptılar ama özetle anladım ki 2 alışverişim boşa gitmiş. Diğer banka kampanyaları daha garanti

YKB, market alışverişlerinde 200 e 15 lira veriyor ama Sanal Market de kapmanyada geçerli sayılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nörofizyolog -- 25 Haziran 2022; 12:52:32 >
  • Nörofizyolog kullanıcısına yanıt
    Evet malesef migros sanal üye işyeri değil bu da migrosun ayıbı. Sadece o aya özel olarak sanırım bayram olduğu için tüm market alışverişleri geçerliydi, şimdi sadece maksimum üye işleri gecerli. Burda suç işbankasından ziyade migrosun. Koskoca zincir marketin sanal mağazası sadece garanti üye işyeri. Bakkalın bile ortak pos kullandığı bir dönemde çok cok büyük eksiklik. Ücretsiz teslimat müşterisi olduğum halde sanaldan alışveriş yapmamaya çalışıyorum. Mağazada ortak pos var onda sorun olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail D. -- 25 Haziran 2022; 12:59:23 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam @İsmail Hocam'ın yazdığı gibi sorun Migros kaynaklı komisyon oranlarında bankayla Migros anlaşamayınca herkes kendi stratejisini uyguluyor ve bu şekilde mağdur olan müşteri oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bay baykuş kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla iki üç aydır sanal market tüm poslari iptal etmiş sadece Garanti Bankasi'nin sanal posunu kullanıyor bu sebepten üye işyeri isteyen market kampanyalarında sayaç çalışmıyor olay tamamen banka komisyonlariyla alakalı olduğu için anlaşma yolu arıyorlar diye biliyorum fakat şuan Garanti posu mevcut mağazalar da ise Maximum posu mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 25 Haziran 2022; 13:44:15 >
  • Bir önceki mesajımda migros sanal ödemesinde ortak pos yok demiştim. Yoktu gerçekten dün ben 200tl üzeri migros sanal ödemesi yapmıştım, bugün bir bakıyım dedim sayaca işlemiş. Üye işyeri konusunda anlaşmışlar demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail D. -- 26 Haziran 2022; 1:36:4 >
  • Aytemiz hepsiburada.com da akaryakıt kodu satmaya başlamış. "E-Ticareti'in Maximum kazandıran kampanyası" benzin alımları için kullanılabilir. Sipariş sonrası kod telefona geliyor. Aynı zamanda Aytemiz mobil uygulaması cüzdan bölümünde de görüntülenebiliyor. Sipariş aşamasında plakayı doğru girmek gerekiyor.

• hknkck kullanıcısına yanıt
    Opetten sonra guzel haber.

• ikinci maximumkart dönemimde sona erdi.

ilkinde yıllık aidat yansıttılar ve iade etmediler. 10 yıl kullanmıştım.

mart ayında yine başvurdum ve sıfır limit ile kart gönderdiler. marttan beri limit tanımlamadılar. puanım yüksektir. diğer banka kartlarım 20den 40a, 50den 55 bine felan çektiler limitleri. hep ertelemiştim limit artışlarını ama maximum limit tanımlamadı...

çok lazımdı maximumkart.

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Diğer bankalardaki limitlerinizi düşürseniz limit alabilidiniz, Artık toplam alabileceğiniz limit kartlar arasında paylaştırılıyor.

• İsmail D. kullanıcısına yanıt

Aralık ayından bu yana, tüm kartlarımın limitini düşürdüm. Garanti bonus 60 binden 20 bine çektim. Diğerlerini bile limitleri en az yarı yarıya indirdim ama limit tanimlamadi is bankası..

• Maxipuanları kullanmak için yeni alternatifler var mı arkadaşlar?

Hala bim, a101 mi bir tek elimizde kalan :)

150 tl civarı maxipuan birikmiş yine, nerede değerlendirebilirim marketler harici? Online bir alışveriş sitesi hepsiburada, n11, trendyol veya yemeksepeti-getir vb geçen herhangi bir yer kaldı mı? İlla bim, a101 yolu mu tutacağız yoksa :)

• Genel sorum varda. Trendyol ve hepsi cüzdan para yükleyip geri iade yapınca kampanyalardan puan kazanıyor mıyız?

• yazıp yazıp sildim, lanet olsun böyle zihniyete her yerde çıkıyor

• voldemort1923 kullanıcısına yanıt

Evet oluyor ama aynı gün içinde geri çekmeniz lazım.

• enTURK_Baho E kullanıcısına yanıt

Dijital Market üzerinden google play,apple, s sport vb. bakiye için kullanıyorum. Yemeksepeti'nin ayrılması kötü oldu.

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Elinizdeki limitlerden olmuşsunuz geçmiş olsun.

İşbankası gelir belgesini görmeden limit artırmaz.

• wwtr W kullanıcısına yanıt

Dijital markette geçerli olduğunu bilmiyordum sağ olun hocam işime yarar öyleyse

• enTURK_Baho E kullanıcısına yanıt

Akaryakıt istasyonları,bütün zincir marketler (migros , Carrefour, sok, a101, Bim v.s.) ve birçok giyim mağazası var

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.