Şimdi Ara

Maximum 1500 Tl Telefon Önerisi (kamera önemli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Önümüzdeki hafta pazartesi salı günü gibi anneme telefon almayı planlıyoruz.Bütçemiz maximum 1500 TL.Çok grafikli, üst düzey oyunlar felan oynamayacak.İnternet deneyimi ve kamera deneyimi önceliklerimiz arasında ( ön kamera dahil )

LG G3 ( 32 GB ) düşündüm.Fakat ön kamera deneyimi nasıl ? 2.1 mp nasıl çekiyor ?
    Asus Zenfone 2, biraz büyük gibi geldi ve kamera performansı çok iyi olmadığı söyleniyor.( Toshiba imzalı kamera haliyle..)
    Discovery Elite , çok sıkıntılar sorunlar yaşandı.Güncelleme falan filan.Kitkat ile daha kötü olduğu söyleniyordu.Kamerası heleki ön kamerası hala bir çok telefonda bulunmuyor.Şu an durumu nasıl ?

Aklıma gelen ürünler şu anlık bunlar.Dediğim kriterlere uygun önerilerinizi bekliyorum.Başka telefonları da bekliyorum öneri olarak sunabileceğiniz.Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.Arayüz akıcı,kamera deneyimi güzel ve internet deneyimi de sıkıntı çıkarmayacak şekilde bir ürün umuyorum.Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• htc desire eye kesinlikle. kamera da on numara. 13 mp ön çift flaşlı ve 13 mp arka çift flaşlı.

http://www.hepsiburada.com/htc-desire-eye-p-TELCEPHTCDESEYE-K burdan bakabilirsin.
  • Samsung S5 kamerası çok iyi
  • HTC desire eye iyi olur

• Cevaplarınız için teşekkür ederim.Desire eye göz önüne alacağım.Fakat HTC alt üst panelden dolayı çok büyük gibi geldi ama bilemiyorum.

Ayrıca S5'in kamerasının iyi olduğunu duydum.Peki ön kamerası nasıldır ? G3,Z3'e göre ön kamera kıyaslaması ne derecedir ? S5'te arayüz kasılmaları felan var mı yoksa güncellemeler ile çözdüler mi ?
  • Ben GM Elite kullanıyorum 8 aydır şuana kadar bir sorun çıkarmadı. Aynı zamanda KitKat güncellemesi de yaptım sorunsuz kullanıyorum. On ve arka kamera bence çok iyi hele ki HDR modunda mükemmel sonuçlar alabiliyordu buz. Ters acı sorunu kalmıyor istediğim açıda her yerde kaliteli fotoğraflar çekebiliyorsun. Ön kamerasida bence birçok ust düzey telefonla yarışabilecek düzeyde.

• miyagi41 M kullanıcısına yanıt
    gm alma pişman olursun
  • Desire eye diyorum ben de. Kullanmakta olduğum telefon ve bir sıkıntısını görmedim şu ana kadar. Ön kamerası zaten tartışılmaz. Arka kamerası da gayet güzel çekim yapıyor. Ayrıca su geçirmiyor.
  • Unutmadan boomsound olayı gerçekten harika. Telefonun üst paneli ise kameradan dolayı büyük. Malum 2.2 diyafram açıklığı var.
  • Kamera mühimse Desire Eye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S5

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkem19o7

Cevaplarınız için teşekkür ederim.Desire eye göz önüne alacağım.Fakat HTC alt üst panelden dolayı çok büyük gibi geldi ama bilemiyorum.

Ayrıca S5'in kamerasının iyi olduğunu duydum.Peki ön kamerası nasıldır ? G3,Z3'e göre ön kamera kıyaslaması ne derecedir ? S5'te arayüz kasılmaları felan var mı yoksa güncellemeler ile çözdüler mi ?

S5 kamerası çok iyi memnun eder kesinlikle.Arka planda çalışan uygulamaları kapatırsanız kasma falan yaşamazsınız.
  • Desire ege iyi olur bence hem su geçirmiyor hem de on kamerada bile çift renkli flaş var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.