Şimdi Ara

Maxi Cosi 0-18 isofixli koltuk 2499

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 0-18 grubu oto koltuğu ihtiyacımız var. Gönül ister ki bee safe, britax alalım ama bütçe de bizim için önemli. E bebek fırsatları arasında gördüm. Kırmızı rengin fiyatı çok uygun geldi.

İsofix ve top tether bağlantısı mevcut. Sorum şu daha önce bu ürünü kullanan arkadaşlar varsa ya da araştıran arkadaşlar varsa ve yorumlarsa sevinirim.

(Edit: Koltukta yatma pozisyonu özelliği bulunmuyormuş. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak190591 -- 17 Haziran 2022; 12:19:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kırmızı renge sık sık kampanya yapıyorlar. Ben gidip mağazada baktım diğer renklerle arasında çok bariz kalite farkı var. Kırmızı olanda iç sünger yok gibi bir şey. Görünce almaktan vazgeçmiştim.

• albaywolf kullanıcısına yanıt

Ben de farklılığın sadece renkten kaynaklı olmadığından şüphelenmiştim. Biraz araştırma yaptım adac puanı gerçekten çok yüksek. 2.2 diye hatırlıyorum. Ancak test 2013 yılında yapılmış. Açıkçası o durum da bana biraz güven vermedi. Daha güncel modeller araştıracağım.

• burak190591 kullanıcısına yanıt
    Bence bu fiyatlara daha iyisi Bulunmaz gibi. Bazen çok pimpirikli olmak fırsatları kaçırmaya neden oluyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Birşeyin fiyatı düşüyorsa kalitede düşebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxi cosi güzel marka. Bir arabamızda maxi cosi axissfix plus diğer araçta britax römer trifix 2 kullanıyoruz. Römer'den aşağı kalır yanı yok bence kalite ve sağlamlık olarak.

Adı bilinmeyen marka koltuklara yönelmektense maxi cosi fiyatı düştüyse alınır bence.

• ya ben 0 18 koltupa olan ihtiyacı çok anlamadım.

ilk 6 ay zaten çocuk oturamıyor. oturması da önerilmiyor.

puset kullanmak gerek ki zaten bebeği taşımak için de puset gerekli.

ilk 6 ay için puset alıp sonrasında 9 36 oto koltuğu almak bana daha mantıklı geliyor .

Maxi Cosi 0-18 isofixli koltuk 2499operaistanbul
    (9-36 kg) Adac'lı Cybex Pallas B Fix bebek oto koltuguVolcano Black (10 temmuz teslim)
    https://www.operaistanbul.com/collections/adacli-en-uygun-koltuklar/products/bebek-koltugu-pallasb?variant=39593063743582

şu ürün adac testinden geçmiş 9 36 kilo 2900 lira

daha uzun süreler de kullanmak adına bundan almak makul değil mi

• Merhaba bizim kullandığımız üründen sanırım .İsofix değil ama kemer ile bağlantı yapıyorsunuz.Piyasa şartlarında tercih edebilirsiniz.

2013 yılında yapılmış da olsa kalitesi ve güvenliği kanıtlanmış en üst düzey koltuklardan biri.

Biz 4 yıldır maxi-cosi tobi kullanıyoruz, almayı düşünen 9-36 alsın, uzun süreli kullanır.

• garfield.es G kullanıcısına yanıt
    Bu ürünün öndeki minderini bebek ve çocuklarin bazen istemediğiyle ilgili yorumlar okumuştum. Adac testi minderli kullanim için alınmış puan. Minderin kullanilmadiği durumdaki güvenliği farklı olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam şöyle ki zaten ilk 5 6 ay puseti kullanacağız. Ancak 9-18 ardından 18-36 düşünüyoruz. Bu tesadüfen denk geldi 0-18 olmasına aldırmayın. Nitekim pusetle bebek arabası entegrasyonu tabi ki daha iyi olacak bizim için de. Bagajda fazla yer kaplamayacak vs vs.

Berbat bir koltuk. Kesinlikle almayın. Mümkünse cybex almayın. Ciddi fahiş fiyata satıyor opera istanbul. Ben bu koltuğu kampanya adında 600 liraya aldım geçen ay. Görür görmez iade ettim. Bebeğin rahata edemediği ucuz malzemeli bir oto koltuğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nhtgrck -- 17 Haziran 2022; 13:4:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

9-36 isofix olanını ihtiyaç fazlası olarak nerdeyse sıfır olarak satıyoruz isteyen PM ile ulaşabilir.

anladım hocam ben de bu konularda yeniyim bilmediğimden soruyorum

neden 9 18 ve 18 36 olarak 2 ayrı koltuk ihtiyacı oluyor

daha mı sağlıklı çocuk büyüme oturma vs açısından

9 36 alıp geçmeyelim mi

Evet 0-36 olanı bile var ancak her defasında içindeki pad kısmı çıkarıp iç hacmini artırıyorsunuz ancak bana sağlıklı gelmiyor. Belki maliyet olarak hesaplı olabilir ancak yaş grubuna uygun koltuk alınması kanaatindeyim.

• Çocuğun güvenliği kadar rahatı da önemli, ben de 9-36 almadım, 09-18 aldım.

Ben "be safe" aldım, şimdi baktım güncel fiyatları uçmuş. 09-18 olanı hem güvenli hem de cocuk için çok konforlu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.