Şimdi Ara

Maxell Tank 1 TB Taşınabilir HDD USB 3.0 139 TL (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
17
Favori
21.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kodu olan var mı? kullanmayacaklar varsa yardımcı olalım lütfen
  • bizzat cep telefonuma gelen kod 75/15 çalışmıyor.telefon açtım kayıt oluşturdular, beklemedeyim.
  • @HeRo11 nickli üyeye buradan çok teşekkür ediyorum kod için şimdi kullandım ve 122 tl ye ürünü almış oldum.
  • keşke bizde teşekkür edebilecek bir üye bulabilsek :)
  • Kodu olan var mı arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
  • 50-60 daha verip wd ultra beyaz aldım,
    Sonuçta 140 lira az değil tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizkimse

50-60 daha verip wd ultra beyaz aldım,
    Sonuçta 140 lira az değil tavsiye etmem.

İndirim koduyla daha ıcıza geliyodu %40 %50 daha fazla verdiniz yani o da az değil hani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim kodu olan varsa gönderebilir mi ? şimdiden teşekkürler...
  • _gavaracı_ kullanıcısına yanıt
    Hocam wd ultranında normal piyasası 240 tl civarı,184 e geldi,

Seagate ex. 130 a çok denk geldi o halde bile almadım,şu n11 in 100 e 30 33 gibi çeklerle,

Tasarım incelik ve markada önemli diye düşünüyorum,o yüzden wd ultra tercih ettim,4-5 kez farklı markalar kullandım performans ve tasarıma öncelik verilmeli diye düşünüyorum.

Ha sıcak fırsat mı evet 150/30 çekiyle sıcak gayet sıcak,yalnız 140 tek başına sıcak değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizkimse -- 10 Ocak 2016; 21:47:43 >
  • arkadaslar bir adet kod lazim banada var mi yardimci olabilecek

• smclk89 kullanıcısına yanıt
    En doğrusunu yapmışsın hocam, bu sayede 3D güvenlikten geçmiş olmuşsun zaten. Bende Bkm kullanacaktım ama avantajıx sorun çıkarmasın diye direkt karttan ödedim ama tam tersi oldu avantajıx yansımadı ve güvenlik için muhtemelen arayacağım. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizkimse

Hocam wd ultranında normal piyasası 240 tl civarı,184 e geldi,

Seagate ex. 130 a çok denk geldi o halde bile almadım,şu n11 in 100 e 30 33 gibi çeklerle,

Tasarım incelik ve markada önemli diye düşünüyorum,o yüzden wd ultra tercih ettim,4-5 kez farklı markalar kullandım performans ve tasarıma öncelik verilmeli diye düşünüyorum.

Ha sıcak fırsat mı evet 150/30 çekiyle sıcak gayet sıcak,yalnız 140 tek başına sıcak değil bence.

Aslında bende öyle düşünüyordum ama saegate de çok iyi sayılmaz yani benim tecrübem bu yönde oldu. 2 tane 2.5 seagate diskim bozuldu ve içinden verilerimi zor kurtardım. 1 adet de 500GB Wd diskim bozuldu yani ölmedi ama sürünüyor. Toshiba'yı da gözardı etmemek lazım sonuçta o da Japon malı bir ürün ve fiyat olarak 140-15 125 e geliyor ayrıca avantajıx le 117 ye geliyor.
    Neyse umarım hiç kimsenin diski bozulmaz. Hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 10 Ocak 2016; 22:07:26 >

• @sarkmaz nickli kardeşime kod için teşekkür ederim.
  • indirim kodu olan arkadaşımız gönderirse çok sevinirim
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Benim şansıma heralde 2 tane wd kullandım 1 tane toshiba kullandım toshiba 2,5 yılda bozuldu ( teknogarantisi vardı çek verdilerdi eşdeğer)

Kimsenin diski bozulmadan uzun yıllar kullanması ümidiyle,
  • Elektronik isi bence tamamen sans isi. Samsung 1tb almistim. 1 senede bozuldu. Butun resimlerim dosyalarim yalan oldu. En kalitesizi bazen en kaliteli cikabiliyor.

• S0NADAM kullanıcısına yanıt
    hocam benim IMOGEA harici diskin içinden Samsung HDD cıktı. Nedendir dersin ki (samsung HDD nin içinden de seagate cıktı :S)
  • 15 lira indirim Çeki olup yardımcı olmak isteyen var mı? Hala arıyorum ben :/

• Hitachi adamdır. 2008 model MacBook 'un içinde Hitachi markalı 250GB disk var. 8 yıldır taş gibi çalışıyor. Eskiden de kraldı hala kraldır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.