Şimdi Ara

Max Payne, iOS'a 12 Nisan'da Android'e ise 26 Nisan'da geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
6.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Rockstar Games firmasının efsane oyunu Max Payne serisinin üçüncü yapımı heyecanla beklenirken firma mobil platformlar için de müjdeyi verdi.

Firma yaptığı açıklamada iPhone 3GS, iPhone 4/4S, iPod touch 4 ve tüm iPad'ler için Max Payne Mobile yapımının 12 Nisan tarihinde, Android cihazları için de 26 Nisan tarihinde uygulama mağazalarında yerini alacağını açıkladı. Android cihazların listesi verilmezken ilerleyen haftalarda tam listenin yayınlanacağı belirtildi.

Max Payne Mobile mobil platformlar için HD kalitesinde grafikler, kişiselleştirilebilir kontroller, yüksek çözünürlükte desenler ve Social Club hizmeti üzerinden indirilebilir özel içerikler sunacak. 

Mobil oyun segmentinin önlenemez yükselişi ve ilerleyen yıllarda 7-18 milyar dolar arasında değişen cirolara ulaşacağı tahminleri pek çok efsane oyunun yapımcısını da bu alana çekmeye devam ediyor.

• Tamam. bu sefer ios android farkını söylemeyecegim. ama gene eksi alıyorum.
  • allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • kim inanırdı 10 yıl sonra bu oyunu yada gta 3 ü telefonunda oynayabileceğine? bir 10 yıl sonrasını düşünemiyorum
  • rockstar efsane oyunlarını mobil platform için de çıkarıyor üstelik de çok iyi optimize ediyor. 3gs'e bile çıkarıyor adamlar tebrik etmek lazım. büyüksün rockstar.
  • iPhone 3GS'e destek verdiği halde iTouch 3'e niye destek vermiyor ki ? Aynı donanıma sahipler. Hatta iTouch 3 oyunlarda 3GS'i geçtiği bile oluyomuş.
  • Ow ye iOS daha iyi hem daha pratik her sey daha once cikiyor, yasasin iOS

Bomb has been planted
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

kim inanırdı 10 yıl sonra bu oyunu yada gta 3 ü telefonunda oynayabileceğine? bir 10 yıl sonrasını düşünemiyorum

Aynen katılıyorum üstelik firma optimizasyona çok önem veriyor.Bu da oynanabilirliği artırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

kim inanırdı 10 yıl sonra bu oyunu yada gta 3 ü telefonunda oynayabileceğine? bir 10 yıl sonrasını düşünemiyorum

aynen hocam, bir ara bu oyunu pc'm kaldirmazdi simdi ise ufacik aletler icin cikiyor.. 10 sene sonrasini kimse kestiremiyordur
  • ios her seyde oldugu gibi yine ilk planda. android ise ios'den sonra...
  • Optimizasyon berbat Android de ,1.8 ghz qsm8255t 512 mb Ram ve adreno 205 de deli gibi kasıyordu.Yine 1.2 ghz hummingbird 512mb Ram sgx540 tada kasıyordu da kasıyordu.:@
  • harika olayy gerçekk oyun keyifleri buna diyebilirimmmm artık telefon demek yanlış olur sadece 1100 telefon diyebilirizzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Optimizasyon berbat Android de ,1.8 ghz qsm8255t 512 mb Ram ve adreno 205 de deli gibi kasıyordu.Yine 1.2 ghz hummingbird 512mb Ram sgx540 tada kasıyordu da kasıyordu.:@

adreno 205 in iyi bir grafik birimi olduğunu mu düşünüyorsun?
  • 6.99 dolar olmasinda ne olursa olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta III iphone4'te kasma yapıyordu. Umarım bu iphone 4'te kasmadan sorunsuz oynanır. 4S'te böyle bir sorun yok tabi hepsi süper akıcı
  • Siz 3.5" ekranda sadece parmaklarınızı görecekken;Biz android kullanıcıları 4.0",4.3",4.7",5.3" gibi ekranlarda oyunu görüp oynayacağız.Hatta bazılarımız abartıp,telefonu TV'ye bağlayıp bile oynayabilir bu oyunu.
  • Gene IOS'la Android'e geliyor bada'dan haber bile yok ki zaten gelmez :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Siz 3.5" ekranda sadece parmaklarınızı görecekken;Biz android kullanıcıları 4.0",4.3",4.7",5.3" gibi ekranlarda oyunu görüp oynayacağız.Hatta bazılarımız abartıp,telefonu TV'ye bağlayıp bile oynayabilir bu oyunu.

xdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxdxd

• GTA 3ü uzun bir aradan sonra tekrar oynama fırsatı buldum gercekten oyun İOS cihazları için iyi optimize edilmiş. Max Payne gibi bir oyunuda oynayabilme fırsatı bulucaz. Umarım diğer Rockstar Games yapımlarınıda cihazlarımızda görebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Gta III iphone4'te kasma yapıyordu. Umarım bu iphone 4'te kasmadan sorunsuz oynanır. 4S'te böyle bir sorun yok tabi hepsi süper akıcı

4'de oynuyorum. Kasma gibi bir sorun görmedim. Bazen Fifa 12 gibi 1gb+ boyutunda oyun oynarken baska programlara sürekli geçtiğimde kasmalar oluyor sadece. Onlarda az bir süre bekleyince düzeliyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.