Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
10
Favori
256.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun en son videosu; (youtube a düşmemiş daha buradan idare edin :))

http://www.gamespot.com/max-payne-3/channel/video/6375918/

Çoğu kişinin çekincesi olan "eski max'lerin havası yok" olayını iyice yok eder bu video umarım. Gayet Noir tadında, anlatım ve müzik şahane.

Bu arada multi yönünden de rahat olun derim, herkes GTA4 ile karşılaştırıyor ama Rockstar'ın Red Dead Redemption gibi bir oyunu var ondan sonra. RDR gerek oynanabilirlik gerekse oyun modları ile hala kendini dolu dolu oynatıyor.

"Maksimum Acı" da ondan geri kalmaz bence :) MP videoları da gayet güzel bence. Tek merak ettiğim "Bullet Time" efektini nasıl kullandıkları.

• Youtube linki var hocam şuradan.

Aynen katılıyorum bu arada. O eski müzik. Çıktığı zamanları hatırlıyorum ilk oyunun. Abimlerle almıştık Matrix'teki bullet time var diyip. Ben küçüktüm tabi o zamanlar. Ah ah. Eski oyunların ikinci üçüncüleri çıkıyor artık. Ne günlere geldik bea.

• quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Youtube linki var hocam şuradan.

Aynen katılıyorum bu arada. O eski müzik. Çıktığı zamanları hatırlıyorum ilk oyunun. Abimlerle almıştık Matrix'teki bullet time var diyip. Ben küçüktüm tabi o zamanlar. Ah ah. Eski oyunların ikinci üçüncüleri çıkıyor artık. Ne günlere geldik bea.

Benden çok yaşayacaksın, sağol link için :)

Biz evde yerlere minder döşeyip, kendi çapımızda "Bullet Time" yapmıştık :) O zamanlar orjinal oyun çok nadir bulunurdu, mecburen yan sanayiye başvururduk. MP1 çıktığı zaman CD ciler yerine "Max Payne"ciler çıkmıştı. Adamlar sadece Max Payne satıyorlardı

• Bu arada Lauch trailer çıkmış arkadaşlar

http://www.youtube.com/watch?v=bdnvc32YGpE Steamden almak isteyen arkadaslar pre oder bonusları ayın 15 inden itibaren kalkacakmis
  • @siberarmi

Akşam üstü bu klasik parça ile demlenelim hocam.

• Çeteye kayıt oldum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Çeteye kayıt oldum :)

nasıl oldun hocam?
  • 360 sürümünü oynadım arkadaşlar. Oyun eskisinden hiçbirşey kaybetmemiş. Hatta RSnin kattıkları ile bence daha da güzel hale gelmiş. Max abimizin devamlı o karamsar hali kendiyle konuşması devam ediyor.. Elinden bardak eksik olmuyor. Devamlı kafa milyon.. Zaten bardak tutmadığı zamanlarda silah var elinde. Cutscene'lerde ekran devamlı sallanıyor bulanıklaşıyor. Buda ruh halini kafa durumunu çok ii anlatıyor bence o anki... Oynanışda RDR'yi oynamışlar biraz olsun tahmin edecektir onun çok daha gelişmişini düşünün birde hah işte öyle bir oynanış var...3 Bölüm geçtim.. Daha da giderdim ama helak etmek istemedim. Anlıyacağınız Pcde bu oyunu kesinlikle orjinal alıp oynayacağım..

Edit: 1-2 anlatım bozukluğu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 11 Mayıs 2012; 0:42:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalkerhan

360 sürümünü oynadım arkadaşlar. Oyun eskisinden hiçbirşey kaybetmemiş. Hatta RSnin kattıkları ile bence daha da güzel hale gelmiş. Max abimizin devamlı o karamsar hali kendiyle konuşması devam ediyor.. Elinden bardak eksik olmuyor. Devamlı kafa milyon.. Zaten bardak tutmadığı zamanlarda silah var elinde. Cutscene'lerde ekran devamlı sallanıyor bulanıklaşıyor. Buda ruh halini kafa durumunu çok ii anlatıyor bence o anki... Oynanışda RDR'yi oynamışlar biraz olsun tahmin edecektir onun çok daha gelişmişini düşünün birde hah işte öyle bir oynanış var...3 Bölüm geçtim.. Daha da giderdim ama helak etmek istemedim. Anlıyacağınız Pcde bu oyunu kesinlikle orjinal alıp oynayacağım..

• Oyun tam bekledigim gibiymis biran once PC icin ciksada oynasak Xbox 360 kullanicilari ne sansli tum bomba oyunlari cikisindan bir hafta once oynuyorlar :D
  • Pc için beklemedeyiz
  • 1 hazirana da daha çok var yahu
  • quote:

360 sürümünü oynadım arkadaşlar. Oyun eskisinden hiçbirşey kaybetmemiş. Hatta RSnin kattıkları ile bence daha da güzel hale gelmiş. Max abimizin devamlı o karamsar hali kendiyle konuşması devam ediyor.. Elinden bardak eksik olmuyor. Devamlı kafa milyon.. Zaten bardak tutmadığı zamanlarda silah var elinde. Cutscene'lerde ekran devamlı sallanıyor bulanıklaşıyor. Buda ruh halini kafa durumunu çok ii anlatıyor bence o anki... Oynanışda RDR'yi oynamışlar biraz olsun tahmin edecektir onun çok daha gelişmişini düşünün birde hah işte öyle bir oynanış var...3 Bölüm geçtim.. Daha da giderdim ama helak etmek istemedim. Anlıyacağınız Pcde bu oyunu kesinlikle orjinal alıp oynayacağım..

Çok basit bir soru:oyun max payne 1 ve 2 den tamamen kopuk mu senaryo olarak?Ne bileyim jim bravura,vinnie gognitti,mona sax vb. hiç bu isimlere değiniliyor mu?Yoksa başlı başına ayrı bi serinin oyunu gibi mi duruyor.Spoiler vermeden sadece bunları cevaplarsan çok sevinirim,özelden de olabilir :)

Bu oyunu 8 yıldır bekliyorum bu arada,2001de de çocukluğum internet kafede geçmişti max payne,half life ayağına :) Umarım bu beklentileri karşılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: yeahh

quote:

Çok basit bir soru:oyun max payne 1 ve 2 den tamamen kopuk mu senaryo olarak?Ne bileyim jim bravura,vinnie gognitti,mona sax vb. hiç bu isimlere değiniliyor mu?Yoksa başlı başına ayrı bi serinin oyunu gibi mi duruyor.Spoiler vermeden sadece bunları cevaplarsan çok sevinirim,özelden de olabilir :)

Bu oyunu 8 yıldır bekliyorum bu arada,2001de de çocukluğum internet kafede geçmişti max payne,half life ayağına :) Umarım bu beklentileri karşılar..

Şöyle söyleyim: Oyun ana konusu neyse ki herkes biliyor bunu o temel alınmış. Çok ilerlemediğim için konusunun daha nerelere bağlanacağını tam bilemiyorum bende. Ama 1 ve 2. oyunun izleri hissediliyor..

• mermi ve Tshirt süpermiş. Keşke ayrı olarak burada satılsa
  • PC sürümünün Avrupa çıkış tarihi 18 Mayıs gösteriyor umarım doğrudur. Amerika için 29 Mayıs

http://www.vgreleases.com/pc/releasedate-178831.aspx
  • Tshirt pek birşey değilde figür çok güzel. O anahtarlık mermi Aral'da satılıyor ön sipariş verenlere gidiyor. Ayrı olarak millet ebayde satar heralde.

Edit: Avrupa çıkış tarihi yanlış olmalı. Konsol ile karıştırmışlar. Japonya için December 2011-Çıktı yazmışlar zaten. PC için Amerika 29 Mayıs, Avrupa 1 Haziran. Steam'da öyle yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 11 Mayıs 2012; 11:59:47 >
  • Çıkmasını heyecanla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Tshirt pek birşey değilde figür çok güzel. O anahtarlık mermi Aral'da satılıyor ön sipariş verenlere gidiyor. Ayrı olarak millet ebayde satar heralde.

Edit: Avrupa çıkış tarihi yanlış olmalı. Konsol ile karıştırmışlar. Japonya için December 2011-Çıktı yazmışlar zaten. PC için Amerika 29 Mayıs, Avrupa 1 Haziran. Steam'da öyle yazıyor.

Tüh, dayanamazsam Xbox'da oynarım herhalde PC çıkışına çok var :(

PC'de DX11 ile nasıl görünecel çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necot23

1 hazirana da daha çok var yahu
    Sayılı gün çabuk geçer. 3 hafta sonra PC'ye geliyor oyun.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.