Şimdi Ara

max. 55 bin tl'ye kadar araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • en az 2013 model otomatik vites, sedan, lpg uyumlu ya da dizel araç arıyorum. max. 55 bin tl bütçem var. Hangi araçları tavsiye edersiniz?

• Sıfır olacaksa, Ford focus trend x + powershift.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahaman B kullanıcısına yanıt
    benim de aklıma gelen ilk seçeneklerdendi ancak powershift'ten uzak durun diye birçok kişiden tavsiye aldım. Bu şanzımanı daha önceden kullandınız mı ya da sizin bu konuda bir bilginiz var mı acaba?
  • i30
  • Jon Snow kullanıcısına yanıt
    Sedan olması benim için önemli.
  • okay88 O kullanıcısına yanıt
    Kuzenim kullanıyor yaklaşık 3 aydır. Memnun. Haķkinda kötü bir şey duymadık etrafta. Yok kafanız rahat etsin isterseniz, Cvt şanzıman Corolla öneririm. Multidtive s(cvt) Corolla 1 senedir ailede. Ondan da memnunuz.

• Corolla advance donanimli araclar maalesef butcemi asiyor.Ilk mesajimda belirtmeyi unutmusum ama baz donanimli model istemiyorum.

• 2012 model avensis tuplu bulabilirsiniz. Cokra guzel olur. Uzun yolda 110-140 km hizlarda 8 litre gaz tuketiyorum. Sehir icinde zorlamazsam 8-9 litre arasinda geziyor. lpg ye tam uyumlu 132 beygir motor da fena degil bence. Gitmez kacmaz diyenlere hic bakma 10.3 sn 0-100 suresi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bmw e46 kasa gerisi yalan olur
  • opel astra 1.4 T sedan.
  • Focus astra corolla aklıma gelenler

• Lpg uyumlu degil diye biliyorum astra 1.4 t.

• Lpg uyumlu,sedan ve otomatik olarak Focus 1.6 Trendx var.Baz donanim olmasina ragmen celik jant,deri direksiyon,usb,hiz sabitleyici,mykey gibi donanimlara sahip.Yani bos arac hissiyati yok.Ama alacaksiniz mutlaka bayiden arka park sensorunu hediye olarak alin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 focus lpg ile ne kadar yakıyor ve gerçekten sorunsuz mu acaba ?

bu arada fiyat aralığı için benim önerim civic. 1.6 elegance veya premium. temiz bitane bulursanız uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız. motor ve şansıman konusunda herkesin hemfikir olduğu araçtır bence.
  • _XaNDeR_ kullanıcısına yanıt
    10 - 11 lt civari yaktığını biliyorum. ancak otomatik viteslerin çok sorunlu olduğunu çevremden çok duydum.
  • Vw jetta

• focusun otomatik vitesi ile ilgili bir fikri olan var mı acaba? dsg gibi arıza çıkarma ihtimali yüksek mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.