Şimdi Ara

Max 30.000 TL' ye kadar araba tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Sizlerden LPG' li yada dizel olarak 200.000 KM geçmemiş, manuel, model yılı çokta eski olmayan iş görecek araç tavsiyesi alabilir miyim? Sedan, hatchback olması, bagajının ufak olması farketmez. 4 kapı olsun yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RenaultMeganeSportTourer -- 30 Ocak 2019; 21:46:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 30 bin'e iş görecek, piyasası olan, yerli olduğu için parçasını da ucuza ve bol bol bulabileceğiniz iki araç sunayım; symbol ve albea. albea en iyisi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

30 bin'e iş görecek, piyasası olan, yerli olduğu için parçasını da ucuza ve bol bol bulabileceğiniz iki araç sunayım; symbol ve albea. albea en iyisi bence.
    Albea taksi çıkmasına denk gelirim diye korkuyorum açıkçası. Yoksa o da aklımda ama Symbol bakayım biraz. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RenaultMeganeSportTourer R kullanıcısına yanıt
    evet öyle bir sıkıntı var, alırken dikkat etmek gerekiyor. ama temizini bulursan hayatta üzmez. dizeli hakikaten az yakıyor ve çekişi de albea'da gayet iyi. linea'daki kalkamayışı sizi aldatmasın. bende şirket aracı olarak full modeli mevcuttu bir dönem, abs, çift airbag gibi sistemleri vardı. hiç yoktan iyidir...
  • Focus 1 de güzel o fiyatlara bakabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • symbol
  • Nissan almera 2006-2007

Örnek ilan :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-2007-model-149-bin-kusur-km-de-1.5-tekna-98-bg-651203551/detay

Üzmez sizi, tecrübe ile sabittir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RenaultMeganeSportTourer

Albea taksi çıkmasına denk gelirim diye korkuyorum açıkçası. Yoksa o da aklımda ama Symbol bakayım biraz. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    247 binde 1.5 dCi sembol kullanıcısı olarak sana tavsiyem sahibini tanıyabildiğin yada arabasına cidden düzgün bakım yapan bunu da kanıtlayan birinden bulursan gözün kapalı 1.5 dci sembol al veyahut 1.4 bi sembol al lpg ile keyifle bin albea sembole göre daha kötü :) kapı kolunu kırdım sinirle içerden çekip 7 liraya aldım parçacıdan trw orjinal disk aldım 200 liraya.. Masrafın az kafan rahat binersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.