Şimdi Ara

max 250tl önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • max 250tl ye kadar.. nokia tercih sebebidir
    -bluetoth
    -radyo
    -mp3 çalar
    -artırılabilir hafıza özellik olarak istediklerim varmı önerileriniz
    benim incelediklerim philips x500, nokia 3500, samsung e250, nokia 3110

önerilerinizi bekliyorum teşekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olecrani -- 27 Nisan 2009; 12:46:23 >

• Philips x500 kronik sorunları olan bir model, tavsiye etmem. Forumdaki Philips x500 ile ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz.

Samsung E250 model olarak çok eski ve herkesin elinde var artık, daha yeni modellere bakabilirsin.

Sıfır alacağınızı düşünerek aşağıdaki modelleri tavsiye ederim.

nokia 3500 (zaten sizin seçenekleriniz arasında da var)

lg kp320
  • tabiki nokia 3500
  • yorumlar icin tesekkurler sanırım 3500 alıcam.
  • sıcak fırsatlarada konusunu actım migroslarda 24nisan 5 mayıs arası geçerli elektronik indirimde benq siemens ef 71 169tl den satılıyo bu telefon hakkında yorumu olan varmı. özellik olarak istediklerimi karsılıyo fiyat da cok iyi. fikri olan yardımcı olabilirmi.

nokia 3500 + ları
    *nokia olusu (mesela; sarj aleti ince uç nokia tipik heryerde bulunur, dayanıklılık)

benq siemens ef71 + ları
    *2mp olmasına ragmen 3500 dan daha iyi kamera
    *fm rafyosu transmitter görevide görüyor
    *mini usb ile hem sarj hem bilgisayar baglantısı yapılması ayrıca sarj girişi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olecrani -- 28 Nisan 2009; 13:36:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: olecrani

sıcak fırsatlarada konusunu actım migroslarda 24nisan 5 mayıs arası geçerli elektronik indirimde benq siemens ef 71 169tl den satılıyo bu telefon hakkında yorumu olan varmı. özellik olarak istediklerimi karsılıyo fiyat da cok iyi. fikri olan yardımcı olabilirmi.

nokia 3500 + ları
    *nokia olusu (mesela; sarj aleti ince uç nokia tipik heryerde bulunur, dayanıklılık)

benq siemens ef71 + ları
    *2mp olmasına ragmen 3500 dan daha iyi kamera
    *fm rafyosu transmitter görevide görüyor
    *mini usb ile hem sarj hem bilgisayar baglantısı yapılması ayrıca sarj girişi yok.

ef71 in şarjı az gidiyor diye bir söylenti var sadece. Onu bir araştırın. Onun dışında mükemmel bir telefon, F/P ürünü ama dediğim gibi, şarj olayını araştırmak lazım.

• 2. El ariyorsaniz hocam nokia xm'lere bakarsiniz iyi olur :)
  • 2. el telefon hiç kullanmadım onun için pek hevesimde, tecrübemde yok acıkcası..
    nokia 3500 ın tek olumsuz yönü ekran küçük olması benim için.
    siemensin ise nokia dısında kullandıgım iki telefondanda sorun yasamam..
  • Nokia'dan vazgeçme.

(:
  • nokia 3500 bence..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.