Şimdi Ara

Max 200 TL film ve müzik için (pc için) headset kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, max 200tl ye headset kulaklık arıyorum. PC de kullanılacak. Sadece film ve müzik için kullanılacak. Genelde rock müzik dinlerim ve benim için tizler önemlidir. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler şimdiden...

• Yukarı
  • Son kez yukarı!
  • Merhaba,

Elimde solo hd kulaklık var. Almak isterseniz uygun fiyat yapabilirim.

Konu link ;http://forum.donanimhaber.com/m_99147391/f_//tm.htm#99147391

** Ciddi alıcılara indirim yapılabilir.

Teşekkür ediyorum.
  • creative sound blaster alpha yi arastir bende alicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende pc için kulaklık almayı düşünüyorum aşağı yukarı aynı bütçeyi ayırıcam. Şuan almayı düşündüğüm Logitech G930. Kablosuz olması bir yandan büyük bir avantaj sağlıyor ama Şarj olayından sıkılırmıyım diye düşünmüyor değilim. 10 saate yakın batarya süresi vaat ediyor ve aşağı yukarı tutuyor bu süreler. Ama bir süre sonra keşke demekte istemiyorum aslında. Bu yönden G35 de düşünmüyor değilim. Şuan bir arkadaş yurtdışından sipariş verdi gelmesini bekliyor. Geldiği zaman ondan yorumlarını alıp ona göre karar vericem bende. Pc için o bütçeye G930 yada G35 almanı öneririm.
  • Hocam g930 550-600tl, g35 350 tl. Bütçeyi baya bi aşıyor, ilgilendiğin için sağol yinede.
  • Yurtdışından 230TL ye sıfırı geliyor kutusuz bir şekilde. Alanlar var ve memnunlar hocam. Ayrıca sıfır ayarında satılan 2. ellerde var. Kaliteli bir kulaklığın 2. elini almak sorun olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.