Şimdi Ara

Max 1800 TL 'ye LCD/Led/Plasma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tv için 1800 lira ayırabilirim.

TV 'yi genelde bluray rip film izlerken kullanacağım.
    bu yüzden mkv dosyalarını altyazılarıyla sorunsuz şekilde oynatmalı.
    En az 46" istiyorum film izleme amaçlı aldığımdan dolayı. olabildiği kadar büyük olmalı.
    LCD/LED veya Plasma olabilir benim için farketmez.

aslında 3D beklentim yok ama olsada fena olmaz.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

• Evet hazır arkadaş açmışken bende yazayım izlinle dostum :) bende aşağı yukarı böyle bişey arıyorum 128 ekran olması şart ama teşekkürler
  • plazmalara güven olmuyor ne kadar dikkatli de kullansan burn-in sorunu çıkabiliyor. dosyaları en sorunsuz oynatan samsung bildiğim kadarıyla. o halde 1900 civarı olan samsung d6000 alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivert

plazmalara güven olmuyor ne kadar dikkatli de kullansan burn-in sorunu çıkabiliyor. dosyaları en sorunsuz oynatan samsung bildiğim kadarıyla. o halde 1900 civarı olan samsung d6000 alacaksınız.

özelliklerini inceledim. hakikaten modern bir televizyonç. ama bana boyutu biraz küçük geldi. sanki bu bütçeye daha büyüğüne sahip olabilirmişim gibi geliyor.
  • samsungun gerçek 100hz olan en düşük led tvsi d6000 philips yada lg bakabilirsiniz
  • medyaoynatma olayını ikinci plana attım. çünkü harici bir oynatıcı almayı düşünüyorum.

47LV3550 LG Led Tv tam aradığım ürüne benziyor. ne dersiniz?

Ayrıca Toshiba 46xv733 'de düşünüyorum. aralarında yaklaşık 200 tl fark var. Toshiba alırsam iyi bi medya oynatıcı da bedavaya gelmiş olur.
  • lv3550 güzel bir tv ama trumotion yok samsungda automotion plus sony de motionflow diye gidiyor bluray film izlenecekse bence bunlarsız model alınmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethian

medyaoynatma olayını ikinci plana attım. çünkü harici bir oynatıcı almayı düşünüyorum.

47LV3550 LG Led Tv tam aradığım ürüne benziyor. ne dersiniz?

Ayrıca Toshiba 46xv733 'de düşünüyorum. aralarında yaklaşık 200 tl fark var. Toshiba alırsam iyi bi medya oynatıcı da bedavaya gelmiş olur.

Dostum Toshiba Tv'lerin medya oynatma özelliği zayiftir + mkv hiç oynatmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: thevincent

lv3550 güzel bir tv ama trumotion yok samsungda automotion plus sony de motionflow diye gidiyor bluray film izlenecekse bence bunlarsız model alınmamalı

46" tru motion olayı bütçemi aşacakmış gibi görünüyor bahsettiğim TOSHIBA 'da bu özellik mevcutsa direkt onu alacağım.
  • ekran büyüdükçe hareketli görüntüdeki titreşimler bulanıklıklar da artıyor göz açısından pek iyi olmuyor o yüzden gerçek 100hz bir tv öneriyorum toshiba gerçek 100hz sanırım kendi sitesinde bu model yok
  • tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. fakat tercih önceliğimi boyuttan yana kullandım Darty kampanya yapmış 1518 TL 'lik fiyatıyla Panasonic tx-p50u30e satın aldım.
    50" olması ,görüntüsü ve fiyatıyla beni cezbetti.
    Mağazada ürünü inceledim ve beğendim ihtiyaçlarımı karşılayacağını düşünüyorum. Şimdi ise popcorn hour tarzı iyi bir medya oynatıcı almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.