Şimdi Ara

Max 1500 TL Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Elimde note 3 var ve eski. İhtiyaçlarımı karşılayamaz duruma geldi. Internette dolaşırken bile aşırı ısınması beni çipeden çıkarttı. Uygun fiyata satıp yenisini düşünüyorum.
    Aradığım özellikler:
    Ağır oyun oynamam (coc-okey plus)
    Youtube facebook ta çok gezinirim
    Isınma nın olmadığı bir telefon arıyorum
    Ekranı 5 inch den büyük olsun
    Şarzı pek umursamıyorum elimdeki sağolsun 100 den 10 a 2 saatte düştüğü için alıştım

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG G4 diyeceğim ama sorunlu olabiliyor birşey de diyemiyorum
    Note 4 e bak birde.
    veya sorun olması riskini de düşünürsen G4
  • G4 ü çok düşündüm ama ısınma problemi beni var diyorlar.

• bende de note 3 var acayip ısınıyor. 5 dakkadan sonra telefonun arka kamera civarından telefonu tutamıyorum. cpu-z ile test ettim 68 derece diyor. kaç liraya satmayı düşünüyorsun ben de satıcam sorunsuz rootlanmamış kırığı çiziği yok ne kadar eder acaba
  • G4. 3 yakınım kullanmakta ve hepsi çok çok çok memnunlar. Isınma yok. Var diyenler yalan söylüyorlar. Emin ol...
  • g4 olabilir
  • Lg g4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC A9

• Beyler elimdeki note 3 beni tüm telefonlardan soğuttu ısınma problemi yüzünden. Forumda 5dk dolaşınca ön kamera ve çevresi yanıyor. 30 dk clash oynadığımda yumurta kırıp pişiresim geliyo. O yüzden eminsiniz değil mi g4 ün ısınmadığından?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VOLKAN_TC -- 18 Temmuz 2016; 22:46:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

bende de note 3 var acayip ısınıyor. 5 dakkadan sonra telefonun arka kamera civarından telefonu tutamıyorum. cpu-z ile test ettim 68 derece diyor. kaç liraya satmayı düşünüyorsun ben de satıcam sorunsuz rootlanmamış kırığı çiziği yok ne kadar eder acaba

Cihaz gerçekten güzel stabil her şeyi çalıştırıyo akıcı ama ısınma.....
    600-850 arası satılır.
    Garantiye gidip bataryasını değiştircem sıfır bataryalı satıcam orjinal kapak var çinden getirdim hepsiyle 750 düşünüyorum.

• VOLKAN_TC V kullanıcısına yanıt
    hersey stabil olsa inan degistirmem telefonu ama bende oyle degil malesef. 3 gb ram olan telefona hicbirsey yuklemedigim halde ram şişiyor. ustelik gunde 1 kere kullandigim uygulamalari devredisi buraktigim halde.. surekli durduruldu hatasi almaktan da bıktım. samsungun gereksiz uygulamalarini silsen dert silmesen dert. bundan sonra da bedava elime gecmedigi surece samsung almayi dusunmuyorum. sanirim bundan sonraki ilk secenegim htc 10 olacak. bilgisayari actigim zaman telefon tavsiyesi icin yardimci olurum umarim

• VOLKAN_TC V kullanıcısına yanıt
    Hocam huawei g8 öneririm kesinlikle bakın işlemcisi çok ısınmıyor Full metal kasa olduğu için çok ısınmıyor şarjı da iyi kamerası da iyi mutlaka bakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.