Şimdi Ara

MAX 1300 TL TELEFON ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1200 tl max 1300 tl bütçeye sahibim. Üstüne çıkmak isterim ama çıkamam o yüzden 50 daha artır para biriktir bir 100 daha biriktir Galaxsy s II al gibi cevaplar da almak istemiyorum Birçok model arasında kararsız kaldım. Benim için önemli olan en az 3.7 amoled ekran eğer kurtarıyorsa sağlam bir Süper LCD'de olabilir(deneyimler ve kullanıcı önerileri ile sabit)malzeme kasa kalitesi ve ve ve şarj süresi. İphone tutkunu değilim istediğim müzikleri dahi pc'mden alamıyorsam direk elemek istiyorum.Aklımda bir kaç model var ama dediğim gibi genel olarak kullanıcı yorumları şarj süresi konusunda korkutucu.

ve eziyet başlıyor

model 1 :http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-i9000-galaxy-s-8-gb-8-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcepsam9000gal&categoryId=371946 ( Arkadaşım kullanıyor herşeyinden memnun ama şarj süresi vasat 1 gün dahi değil )
    model 2 :http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-evo-3d-12-ghz-dual-core-1-gb-8-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcephtcevo3dcd&categoryId=371946 ( Daha önce kullandığım bir marka değil şarj süresi 1 gün dahi değil diye okudum çoğu yerde, telefonu herhangi bir yere koyduğun zaman arkadaki kameralar çiziliyor,kılıfını dahi zor bulacağım bir model 1300 tl verip emin olmak isterim )
    model 3 :http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-desire-hd-15-gb/productDetails.aspx?productId=telcephtcdeshd&categoryId=371946 ( ekran çözünürlüğü hakkında çok nahoş ifadeler duydum ayrıca 4.3 inc'lik bir ekrana 1250 mAH gibi saçma bir pil şarj süresi 1 gün dahi değil )
    model 4 :http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-incredible-s-11-gb/productDetails.aspx?productId=telcephtcincs&categoryId=371946 ( şarj süresi )
    model 5 :http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-ericsson-xperia-arc-8-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telceperickarc&categoryId=371946 ( kasa kalitesi vasat, rutin şartlarda kullanımda dahi ısınma problemi )

Buradan tüm yetkililere sesleniyorum yardım edin çok kararsız kaldım başka model önerilerine de açığım fakat 1300 tl bütçeyi aşmamak kaydı ile..
    Değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim..

• HTC Evo 3D tabii ki de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay Yelken

HTC Evo 3D tabii ki de.

[font="Courier New"]Dostum HTC EVO 3D modelinde IPHONE 4 ' TE dahi çözemediği home tuşu hüsranının aynısı HTC EVO 3D'de bulunan 2D-3D arası geçiş tuşu ve denklanşör tuşu çok sorun çıkartıyormuş. Ayrıca telefon 3D KAMERASINDAN dolayı dışa çıkık biraz ve zemine örneğin masaya koysan dahi çok çabuk çiziliyor zarar görüyormuş. İnanın çıldırmak üzereyim bir telefon da olmaz mı insanın gönlünden geçtiği gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihAydemir

quote:

HTC Evo 3D tabii ki de.

[font="Courier New"]Dostum HTC EVO 3D modelinde IPHONE 4 ' TE dahi çözemediği home tuşu hüsranının aynısı HTC EVO 3D'de bulunan 2D-3D arası geçiş tuşu ve denklanşör tuşu çok sorun çıkartıyormuş. Ayrıca telefon 3D KAMERASINDAN dolayı dışa çıkık biraz ve zemine örneğin masaya koysan dahi çok çabuk çiziliyor zarar görüyormuş. İnanın çıldırmak üzereyim bir telefon da olmaz mı insanın gönlünden geçtiği gibi.

benim arkadaşımda var 2d-3d tuşu ve deklanşörde sorun yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FatihAydemir

quote:

HTC Evo 3D tabii ki de.

benim arkadaşımda var 2d-3d tuşu ve deklanşörde sorun yok.

Dostum şarj süresi nasıl ekran çözünürlüğü bu tip unsurlar da benim için çok önemli arkadaşın telefonu günde ortalama ne kadar kullanıyor yani wifi 3g internet oyun mp3 mesajlaşma vs dahilinde 1 gün devirsin yeter diyebileceğim bir telefon olsun istiyorum ama hepsini de kullanmam örneğin 3g ve net'i kullanmam

• Iphone 4 ve 4S den sonra en iyi ekran çözünürlüğüne sahip.Arkadaşım sürekli 3g internette olup hd oyunlar oynuyor 14 saat falan gidiyor. Eğer sen 3g internet çok kullanmam dersen 1 gün götürür.Ayrıca telefon 2 saniyede açılıp 2 saniyede kapandığı için bir süre kullanmayacağınız zaman telefonu kapalı tutmanızda mantıklı olabilir.Ayrıca sanal klavyeside çok rahat.
  • ikinci el galaxy s2 olabilir mi?
  • Yurtdışı-ikinci el Galaxy S II ya da Galaxy R olmazsa Evo 3D seçenek çok
  • Şuan piyasada en iyi olan telefon: 1)galaxy note 2) galaxy s2 3)iphone 4s
    tavsiyem yurtdışı veya ikinci el galaxy s2 al.
  • arc s alabiilirsin vatan da indirime giriyor 1200 lere kadar iniyo fiyatı
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bugün şöyle bir dolaşayım dedim ve htc hd 2 aldım servise yolladım android yüklenecek :) çok farklı bir karar oldu ama telefona hayran kaldım çözünürlük hız gayet iyi idi. sadece pilinden rahatsız oldum 4.3 ekran a 1230 mah pil koymuşlar. Acaba yükseltme şansım var mı onu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.