Şimdi Ara

Max 120.000tl dizel otomatik SUV&CROSSOVER&MPV v.b

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbul anadolu yakasındayım 2 çocuk var yaşlar 8 ve 6
    Eşiminde kullanabileceği 120.00tl civarında dizel otomatik 2.el araç arıyorum. Araştırdıklarım

1. Honda crv
    2. Nissan qashqai
    3. Pegeout 3008
    4. Hyundai tucson
    5. Renault kadjar veya captur
    6. Citroen c4 picasso

Belli bir süredir araştırıyorum. Şuanda kullandığım araç honda civic 2010 efsane kasa. Bu araçtan vazgeçme sebeplerim araçtaki izolasyon sorunu tüm yolun eğimi beraber benimde yola uyum sağlamam :) ve tabiki lpg sebebiyle bagaj hacmi kısırlığı. Yukarıda ki araçları incelediğimde
    1.tucson çok yaktığı için eledim
    2. crv ise istediğim bir eski kasası 140.000yl lerden başlıyor daha önceki kasa baya demode geldi bana.
    3. Pegeout 3008 ise yeni kasası kırmızısına hastayım ama millet 2.elde uçmuş çok pahalı
    4. Nissan qashqai seviyorum ama onda da izolasyon sorunu ve bu araca hayatta bu para verilmez deniyor test sürüşü yapamadım
    5 renault kadjar aslında güzel az yakıyor lakin aracı hem dıştan sevemedim hemde içten 2010 ların aracı gibi duruyor sanki captur için de bagaj küçük içi dandik geldi
    6. Citroen picasso c4 işte bu araç benim kafama yatıyor biraz içi güzel dış kasa ehh işte. Fakat sorunsuzluğu ne derece işte onu bilemiyorum. Birde ekran ortada bi garip değil mi sizcede?

Siz benim yerimde olsanız napardınız kafam çok karışık. Yardımcı olırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dolar olmuş 5 lira , ÖTV , KDV , vergiler almış başını gidiyor , yakıt fiyatları ateş pahası ve sen zaten aracın varken değiştirmeyi düşünüyorsun ha ! Bazenleri gerçekten hak veriyorum bizim insanımıza mustehak. Zaten bu piyasa da 120 bine adam gibi temiz araç alamayacaksin , gidipte 120 bin lirayı çarçur etmek yerine çocuklarına yatırım yapsan yada ev yapsan daha iyi olmaz mı . Yarın bile ne olacağı belli değilken tüm parayı Araca gömmek saçmalık!

• 120 binde zatrn c ve d suvu ele bir bu piyasada zor hem dizel hem de oto atik onlar imkansız ben captur öneririm anca onu alırsın başka da olmaz ha benzinli desen belki şansın olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Dolar olmuş 5 lira , ÖTV , KDV , vergiler almış başını gidiyor , yakıt fiyatları ateş pahası ve sen zaten aracın varken değiştirmeyi düşünüyorsun ha ! Bazenleri gerçekten hak veriyorum bizim insanımıza mustehak. Zaten bu piyasa da 120 bine adam gibi temiz araç alamayacaksin , gidipte 120 bin lirayı çarçur etmek yerine çocuklarına yatırım yapsan yada ev yapsan daha iyi olmaz mı . Yarın bile ne olacağı belli değilken tüm parayı Araca gömmek saçmalık!
    Valla kırk yılın başı ilk kez doğru tespit.Takdir ettim

• Moueson kullanıcısına yanıt
    adam hesabını kitabını yapmış öneri istemiş gerisi kimseyi ilgilendirmez. mustehak, saçmalık gibi kelimeler yakışmıyor.

konu içeriğine gelince ben 3 yıl 2008 cr-v kullandım sattığıma pişmanım. rutin bakımları haricinde sanayiye uğramadım.
    CR-V alırsan "CMBS çarpışma hafifletici fren sistemi" olsun. araçtan performans beklemeyin sadece
  • SUV ve Crossover piyasası şişik, ederinin üstünde fiyat isteniyor... Ben olsam c4 grand picasso bakarım... İç mekan genişliği ve kullanışlılık olarak listedeki tüm araçlardan daha iyi, ama kullanışlılık önemli değil havam olsun yeter diyorsanız listenizdeki diğerlerinden en ucuzuna yönelebilirsiniz... Kronik sorunlar için forumda her araç için açılmış başlık mevcut oraları biraz kurcalamak gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Dolar olmuş 5 lira , ÖTV , KDV , vergiler almış başını gidiyor , yakıt fiyatları ateş pahası ve sen zaten aracın varken değiştirmeyi düşünüyorsun ha ! Bazenleri gerçekten hak veriyorum bizim insanımıza mustehak. Zaten bu piyasa da 120 bine adam gibi temiz araç alamayacaksin , gidipte 120 bin lirayı çarçur etmek yerine çocuklarına yatırım yapsan yada ev yapsan daha iyi olmaz mı . Yarın bile ne olacağı belli değilken tüm parayı Araca gömmek saçmalık!
    Hocam doğru söylüyorsunuz da zaten aracı satıp üstüne 20-30.000kredi çekip alacağım. Allah için o fiyatlar ev varda biz mi almıyoruz? Ev kredileri olmuş 1.30. Çocuklara yatırım için ne yapayım hocam evet devlet okulundalar özel okulların neredeyse hepsi sana müşteri gibi yaklaşıyor devletten hiçbir farkı özel ders alır spor salonuna yazıdırım kendi aracımla alır yüzme dersi verir ata bindirsem daha karlı inanın. Tabi bu söylediklerim ülkenin ekonomik olarak batağa doğru gittiği gerçeğini değiştirmez lakin Benim sorum başında da belirttiğim gibi nispeten daha güvenli daha sessiz bir araç almaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

adam hesabını kitabını yapmış öneri istemiş gerisi kimseyi ilgilendirmez. mustehak, saçmalık gibi kelimeler yakışmıyor.

konu içeriğine gelince ben 3 yıl 2008 cr-v kullandım sattığıma pişmanım. rutin bakımları haricinde sanayiye uğramadım.
    CR-V alırsan "CMBS çarpışma hafifletici fren sistemi" olsun. araçtan performans beklemeyin sadece
    Eyvallah hocam 30.000tl ek kredi ile ev vardı da biz mi almadık

• Araba alma olayı sona erdi vazgeçtim almaktan. Teşekkürler Türkiye.

• quote:

Orijinalden alıntı: maviyildizinoglu

Araba alma olayı sona erdi vazgeçtim almaktan. Teşekkürler Türkiye.
    Hocam otomatik derdiniz yoksa 500L 1.6 MultiJet Cross güzel olur. 2. Elde kredi çekmeden bulabilirsiniz muhtemelen. Cam tavan + çift renk opsiyonluları çok güzel duruyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.