Şimdi Ara

##MAX..100USD EKRAN KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkeze merhabalar arkadaşlar şu sıralar toplayacağım sisteme max.. 100usd +kdv lik bir ekran kartı almayı düşünüyorum (ATI) bu paranın alabileceği en iyi ekran kartını önerirseniz sevinirim burda verilen öneriler dogrultusunda alacagımı belirtmek isterim alacagım sistem... abit aw9d-max anakart E6600 işlemci 2*1 (marka belli deil) ram gerisi standart bunlara uygun olarak yukarda belirtmiş olduğum fiyat çerçevesinde tavsiyede bulunursanız sevinirim simdiden yorumlarınıza teşekkür ederim

• 100$ seviyesinde Palit 8500gt sonic dışında alınabilecek kart yok.
  • 8500 gt nin sonic modeli cıkacaktı bugün, güzele benziyor ama ben olsam bu fiyata bi 7600gt veya 1650xt almaya calısırdım :)
  • Yeni ati'leri beklesen, şurda 4-5 gün sonra çıkacaklar. 100$ seviyesinde olan modelleride olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucidbit -- 10 Mayıs 2007; 0:52:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Waves

Yeni ati'leri beklesen, şurda 4-5 gün sonra çıkacaklar. 100$ seviyesinde olan modelleride olacaktır.

O modeller haziran-temmuz gibi çıkacak yanılmıyorsam.3-4 gün sonra hd2900xt çıkacak görücüye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.