Şimdi Ara

mavi ekran hatasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Sorunun soyle. Bazen internette bazi sitelere girerken ve fifa14u daha dogrusu origini acarken mavi ekran geliyor. 2 tur hata aliyorum 1.Bad_pool_header (ntoskrnk.exe) bugcheck code: 0x19 (0x20, 0xfffff901050ed000, 0xfffff9010edd70, 0x25d70000) 2. Page_fault_in_nonpaged_area (win32k.sys) bugcheck code: 0x50 (0xfffff9010521b000, 0x1, 0xfffff960001bc9d8, 0x0). Servise vermistim bugun aldim anakarti degismeliyiz dediler. Ama bana sorarsaniz sorun ramlarda ola bilir. Bi de soyle bisey var ki, origini acamadigim halde AC4'u catir catir oynuyorum. Bi de en ilginci bazi sitelerde ve donanimhaberin formuna girdigimde de mavi ekran geliyor. Cogu siteye gire biliyorum ama. Onceden boyle sorun yoktu. Ustelik pc 15 gunluk. Bu arada virus taramasi yaptim, hdd'leri hd tune pro ile taradim sorun cikmadi. Bi memtest kaldi. Onu da yapamadim. Biosta 1ciye usb flashi ayarlayip cikmama ragmen pc normal aciliyo. Sizin fikriniz nedir bu konularda? Lutfen fikirlerini ve onerilerinizi bildirin. Tesekkurler

• arkadaslar sorunum sanirim cozuldu. windows 8'den 8.1'e gectim duzeldi. simdilik hersey normal
  • BabekDesign kullanıcısına yanıt
    sorunun büyük ihtimalle win 8 deki sürücüler ya eksikti ya da bozuktu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.