Şimdi Ara

Mavi ekran hataları artmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim başıma gelmez diyordum ki başıma geldi evet. Bu sorunlarla ilk defa just cause 3 de karşılaştım. Oyun çok güzel 60 fps (arada 30) alıyordum. Hiçbir sıkıntı yok gibiydi. Sonra böyle animasyonlar glitch'lenmeye başladı. Sesler kesiliyor görev güncellenmiyor ama daha sonra düzeliyordu. Gün geçtikçe etkisini arttırdı ve görüntü dondu kaldı ardından malum son mavi ekran. ilk başlarda "unexpected store exception" mavi hatası aldım. Daha sonra "critical procces died" hatasını aldım. En son hatadan oluşan minidump dosyasını ekleyeceğim.
    Ben açıkçası sorunun donanımsal ve harddiskten kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü:
    1)Tüm sürücüler güncel
    2)Kayıt defterinde bir sıkıntı olmamalı(ccleaner kullanıyorum)
    3)aygıt yöneticisinde bir sıkıntı gözükmüyor
    4)memtest yaptım ram de bir sıkıntı çıkmadı
    5)harddisk 5 yılını dolduracak (genelde ömürlerini 4-5 yıl gibi duydum)
    Sistem özellikleri

işlemci: i3 3250 3.5 GHz
    anakart:h61m-pro
    ekran kartı: gtx 750 Ti
    ram: Gskill 8 gb 1333 mhz ddr3
    harddisk: WD 500 gb cavier green 64mb
    güç kaynağı: XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 400W

Bu hatadan kurtulmayı çok istiyorum. Eğer sorun harddiskteyse ssd almayı düşünüyorum
    Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar...
    minidump dosyası:https://drive.google.com/file/d/1DkVTmroRZE6IUoJgCYMMF_7c2vICAv16/view?usp=sharing

• up
  • Orda söylenenlere yarin bakicam ama şu linkini verdigim minidump dosyadini inceleyebilecek biri yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eh güncel sayılır, yeni ssd ye kurulu sistem bu hatayu almaya başladı hiç bişe yapamıyorum çünkü başlangıçtan itibaren pc ilk işlemde donuyor sonra hata veriyor, help mee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.