Şimdi Ara

mavi ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oncedende konu acmıstım ama mavı ekran hatasıyla ılıgılı memtest programını onermısler onu denedım makınemde 512+1 gb 2 adet ram var tektek denedım ıkısnıde problem cıkmadı hdd ıse samsung 80gb sata en son hdd den suphelendım ve hd tuneyle tarattım ve baslangıcta yuksek sonradan dusmeye basladı okuma modunda benchmark okumanın minimum 21,4 mb maximum 59,4 mb average da 46,8 caba roblemım nedır tam olarak resımde yuklıcem sımdı...uardımcı olursanız cok sevıncem kafayı yedırtcek bana

• Hdd normal gibi benimde öyle hızı memtest86 programında birşey çıkmadıysa yani hata... hdd bad sector taraması yapmadıysan yap .. Birde format atmayı dene belki driverler'da sorun olabilir. Bende 1hafta uğraştım bugun sorun ramde çıktı benimde 18saatir sorun yok bu saaten sonrada sorun çıkmaz sanırım. memtest86 Programıyla tarattırdığımda bir ramde binlerce hata error yazısı vardı onu koydum kenara diğer ramle kullanıyorum sorun yok. Format atmayı dene driverleri güncelle bios güncelle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lack -- 24 Ocak 2012; 18:43:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lack

Hdd normal gibi benimde öyle hızı memtest86 programında birşey çıkmadıysa yani hata... hdd bad sector taraması yapmadıysan yap .. Birde format atmayı dene belki driverler'da sorun olabilir. Bende 1hafta uğraştım bugun sorun ramde çıktı benimde 18saatir sorun yok bu saaten sonrada sorun çıkmaz sanırım. memtest86 Programıyla tarattırdığımda bir ramde binlerce hata error yazısı vardı onu koydum kenara diğer ramle kullanıyorum sorun yok. Format atmayı dene driverleri güncelle bios güncelle

hocam resim bu herseyı denedım olmuyor

mavi ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: samed61

quote:

Hdd normal gibi benimde öyle hızı memtest86 programında birşey çıkmadıysa yani hata... hdd bad sector taraması yapmadıysan yap .. Birde format atmayı dene belki driverler'da sorun olabilir. Bende 1hafta uğraştım bugun sorun ramde çıktı benimde 18saatir sorun yok bu saaten sonrada sorun çıkmaz sanırım. memtest86 Programıyla tarattırdığımda bir ramde binlerce hata error yazısı vardı onu koydum kenara diğer ramle kullanıyorum sorun yok. Format atmayı dene driverleri güncelle bios güncelle

mavi ekran

Error Scan Yaptır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: samed61

quote:

mavi ekran

Error Scan Yaptır

hocam error scanda yaptım yavaş modda hiç bişey çıkmadı ama birtek hata olarak bu çıkıyor hatamı buda bilmiyorum
    resimde kırmızı olan yer bi bilgin varmı bu olay için ve son olarakda sata kablosunu değiştim zaten başkada değişcek bişey bulamadım

mavi ekran

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.