Şimdi Ara

mavi ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadalar ASUS K556UQ bilgisayarım lol csgo gibi oyunlarda sürekli mavi ekranb veriyor win 10 kullanıyorum hdd mi taradım bir sorun çıkmadı ama diğer işlerde böyle bir sorun olmuyor . minecraft indirdim sırf denemek için onda olmuyor http://www.vatanbilgisayar.com/asus-k555uq-core-i5-7200u-2-5ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-15-6-w10-notebook-25475.html
    bu pc ye sahibim pc zorlanmıyor sizce ndn yardım edin

• Ram testide yap eğer sağlamsa anakartdırki büyük ihtimal öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam yeterli soğutma olmuyor olabilir yada yazılımsalda olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce ram'ini test et bazı programlar var. Ramda sıkıntı yoksa HDD yada psunu başka bir HDD ve PSU ile kontrol et . Olmassa anakarta bağlı olan kabloları kontrol et tam oturmamış olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi ekranda bildi olarak yazan nedir? Bu önemli her mavi ekran donanımsal kaynaklı diye bir şey yok driver aorunundan da yapabilir. Mavi ekranda yazan bilgi veya resmini atabilirsen yardımcı olmaya çalışırız.

• Ayhanlife A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımız anakarta bağlı kabloları nasıl kontrol edecek. Arkadaş dizüstü bilgisayarında sorun olduğunu yazmış. Masaüstü bilgisayar sandınız galiba ama başlık o bölümde açılmış bir başlıkta değil.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    PSUda sıkıntı yokdur.Diger saydıklarımı kontrol edebılır :D
  • Arkadaslar bende de mavi erkran sorunu baş gosterdi. Win10 home kurdum guncellemeleri yaptim duzelmedi. Temiz bi formatla win10 home 1709 kurdum suruculeri guncelleyip guncellemeleri kapattım gene aynı sorun.

Silkroad online oynarken aliyorum mavi ekranı. Uzun sure oynadiktan sonra ana menuye donup tekrar oyuna dondugumde oyun ekranı gelmiyor fan hizlaniyor pc yi kapat diyorum kapamiyor bi sure sonra mavi ekran veriyor ben de artik gelmesin diye kapatma tusuna basili tutuyorum.

Ayni format ve ayni oyun kardesimin dell 7567 pc sinde kurulu beraber oynuyoruz cok sukur hicbir sorunsuz oynaniyor onda taş gibi maşallah.

Geri iade suresi gecmemis olsa hic dusunmeden geri iade etmistim ne yazik ki 1 ay sonra basladı sorun.

Bahsettiginiz testleri nasil yaptiricam ?

• Mavi ekran verirken foto cekin telefondan bakalim hangi hata kodunu veriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.