Şimdi Ara

📢 MatrixPort - 300$ Yatır 8 Gün Tut 33$ Kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MatrixPort borsası referans programı kapsamında 23$ stake ödülü veriyor. Buna ek olarak bana gelen ödülün yarısını yani 10$'ı size geri veriyorum, toplamda 33$ kazanmış oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken borsaya referansımla üye olup Lv2 KYC doğrulaması yapmak ve yatırdığınız 300$'ı borsada 8 gün bekletmek. Borsanın Kurucusu Jihan Wu aynı zamanda Bitmain kurucu ortağıdır.

Yapılması Gerekenler:

• Referans linkine ( https://invest.matrixport.com/newRegister/en?invite_code=E2Y5H7 ) tıklayarak üye ol. (E2Y5H7 kodunun referans kodu kısmında yazdığından emin ol)
    • Daha sonra sizi uygulamaya yönlendirecek. Uygulamaya giriş yapıp, sol üstten Pro modunu aktif edin.
    • Alt kısımda Me yazan yere tıklayıp profile gelin. Lv2 KYC doğrulama yapın. Doğrulama kısa sürede onaylanıyor.
    • Borsaya en az 301$ dolar değerinde kripto yatırın. USDC,USDT, TRX, XRP gibi veya elinizde halihazırda olan coinler varsa (borsada da o coinin olması lazım) gönderebilirsiniz. 0.1 ETH 2.5 LTC vb. birkaç seçenek daha var. Direkt bu tutarları da yatırıp 20$ ödülden faydalanabilirsiniz. Ben fee ücreti düşük olduğu için TRX gönderip borsada USDT'ye çevirip stake'e koydum. Çoğu coinde ERC20 ağı ile yatırım sağlanıyor ve fee ücretleri yüksek buna dikkat edin.
    • Yatırım işlemi gerçekleştikten sonra uygulamadan "Welcome Rewards" bölümüne giriyoruz. Buradan "30% APY for New Users" yazan yere tıklayıp stake edeceğimiz varlığı seçiyoruz. Varlıklar kilitleniyor ve 8 gün sonra 20$+$2 ödül hesabımıza geliyor.
    • "1288 USDC" yazan kısma tıklayıp burayı da aktif ediyoruz. 2 gün sonra 1$ ödül geliyor, bunu da bekletip 8 gün sonra tüm ödül ve yatırımı ücretsiz şekilde (her ay 1 kere çekim ücretsiz) Withdraw kısmından topluca çekiyoruz.
    • Tüm bu işlemler tamamlanınca tarafınıza taahhüt ettiğim 10$'ı size göndereceğim.

Referanslı Link: https://invest.matrixport.com/newRegister/en?invite_code=E2Y5H7

Referans Kodum: E2Y5H7

Referanssız Link: https://matrixport.com/

Referanslarıma bu linkten ulaşabilirsiniz: https://forum.donanimhaber.com/dukkan/1381816

*Borsa veya ağ gönderimi kaynaklı sorunlarda mesuliyet kabul etmem. Dikkatlice araştırmanızı yapınız, paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 29 Mayıs 2022; 19:38:55 >

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel

• Günceldir

• Güncel

• Güncel

• 📢 MatrixPort - 300$ Yatır 8 Gün Tut 33$ Kazan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 29 Mayıs 2022; 19:37:50 >

• Linkinizle kayıt oldum hocam 8 güne görüşürüz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güncel

• Güncel

• Güncel

• Güncel

• Güncel

• Güncel

• Güncel

• Güncel

• Sağolasın ödül yattıktan 10 dk sonra yolladı yapacak arkadaşlara tavsiyemdir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @ Tensa Zangetsu @ kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Güncel

• Güncel

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.