Şimdi Ara

⚡ MatrixPort - $300 Yatır, 8 Gün Tut, $33 Kazan! (Çekim Kanıtlı!) (BİTTİ!) [Wadjet Güvencesi ✅]⚡ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
2.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar hocam, üye oldum ben de bakalım. Teşekkürler.

• Teşekkürler hocam görüşmek üzere.

Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• hocamın refiyle üye oldum. işlemler tamamlandı. ödeme de tarafıma geldi. tşk ederim ilgi ve alakası için.

• Refinizden uye oldum benim ödül yattı ama 300 dolarını tekrar 10 günlük kilitledi nasil kurtaricam parayi?

Düzenleme: ödül 8 gün sonra hesaba yatırıyor ama kilitli bakiye 10 gün sonra kullanılabilir oluyor. Ödül bugün yattı. Ben paramı tekrar kilitledi sandim yanlis anlasilma olmus.

⚡ MatrixPort - $300 Yatır, 8 Gün Tut, $33 Kazan! (Çekim Kanıtlı!) (BİTTİ!) [Wadjet Güvencesi ✅]⚡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kısır Hamide -- 11 Haziran 2022; 11:53:14 >

• Teşekkürler

• Teşekkürler

• Sorunsuz işlem oldu her zamanki gibi, hocam da ek ödemeyi gönderdi. Teşekkür ederim.

• GÜNCEL.

⚡ MatrixPort - $300 Yatır, 8 Gün Tut, $33 Kazan! (Çekim Kanıtlı!) (BİTTİ!) [Wadjet Güvencesi ✅]⚡ 

• Tüm referanslara ödemeler yapıldı. Kampanya devam etmektedir.

Güncel. ✅

• hocam usdt 110 dolara falan mı düştü stake için öyle birşeyler gördüm de sorayım dedim öyleyse direk gircem sizin refle

• zıp-zıp Z kullanıcısına yanıt

Ethereum ile o civarlara denk geliyor hocam. 0.1 ETH ile stake yapabiliyorsunuz. USDT ve USDC minimum 300$.

• hocam dün gece senin refinle üyelik açtım bütün işlemleri yaptım bugün mail geldi ekstra 10 dolar daha veriyor ama onu anlayamadım ne yapınca verceğini sen anladın mı ? ben yararlanabiliyormuyum acaba merak ettim de ?

• zıp-zıp Z kullanıcısına yanıt

Selam hocam, Özelden bana kayıt olduğunuz mail veya telefon iletin lütfen.

Ekstra 10$ için;

30% Apy stake(20+2$ ödül için olan) haricinde, minimum 100$ daha stake edilmesi gerekiyor. 100$+100$ yatırım ile o ödül alınabilir ancak. Ayrıca diğer 100$ için en kısa stake tarihi 14 gün.

• Güncel ✅

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.