Şimdi Ara

⚡ MatrixPort - $300 Yatır, 8 Gün Tut, $33 Kazan! (Çekim Kanıtlı!) (BİTTİ!) [Wadjet Güvencesi ✅]⚡

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
2.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

⚡ MatrixPort - $300 Yatır, 8 Gün Tut, $33 Kazan! (Çekim Kanıtlı!) (BİTTİ!) [Wadjet Güvencesi ✅]⚡

2019 yılında Singapur merkezli olarak kurulan MatrixPort, Celsius/Nexo/BlockFi gibi bir ticaret platformu. Borsada ticaret, borç alma-verme gibi işlemler yapılabiliyor.

MatrixPort'un kurucusu olan Jihan Wu, Bitmain'in de kurucu ortağı. Bitmain, madencilik alanında sektörün en önemli firmalarından bir tanesi.

MatrixPort'un Yatırımcıları;

İşlemler yapılırken veya borsa kaynaklı oluşabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmem. Gereken araştırmaları kendiniz de yapınız. Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir.

İzlenmesi Gereken Adımlar;

1- Referanslı Linkim ile siteye üye olun. Referans kodu alanında LRYURL yazdığına emin olun.

2- Doğrulama kodunu girdikten sonra sizi mobil uygulamaya yönlendiriyor. Mobil uygulamayı Android/iOS cihazınıza indirin.

3- Sol üst köşeden Pro modunu aktif edin.

4- Alt menüden ME butonuna tıklayın ve profilinize ulaşın.

5- Identity Verification sekmesine girin ve Lv.2 kimlik doğrulamanızı gerçekleştirin. Kimlik Ön+Arka fotoğrafı ve Yüz taraması isteyecek.

6- Kimlik doğrulamanız gerçekleştikten sonra alt menüden Wallet'a erişin ve Deposit butonuna tıklayın. Burada bir kaç seçeneğiniz olacak.

301$ değerinde USDT, USDC, 0.1 ETH, 0.01 BTC, 4.5 LTC gibi seçenekler var. Hali hazırda elinizde tuttuğunuz coinler burada mevcutsa onları da belirtilen miktarlar ile tercih edebilirsiniz. Yaygın olarak USDC ve USDT tercih edildiği için USDC ve USDT'yi anlatmaya devam ediyorum. Diğerleri için benden destek alabilirsiniz.

- USDC/USDT yatırım yapmak isteyenler için -

(Miktar biraz fazladır ancak volatiliteden etkilenmezsiniz)

Kendi borsamıza giriyoruz ve minimum 302$ değerinde USDT/USDC alıyoruz. USDT/USDC'yi aldıktan sonra, MatrixPort'ta alt menüde Wallet'ı açıyoruz ve Deposit diyoruz. Üstten USDT veya USDC ne yatıracaksak onu seçiyoruz. Ağ olarak TRC-20/TRX (İkisi aynı ağdır) seçiyoruz. Cüzdan adresimizi alıyoruz ve borsamızdan bu cüzdana 302 USDT/USDC'yi aktarıyoruz. 1$ aktarım ücreti ödüyoruz, FTX kullanıyorsak USDT transferi için ücret ödemiyoruz.

7- Yatırdığımız tutar siteye ulaştıktan sonra "Welcome Rewards" sayfasına giriyoruz.

• 30% APY for New Users'ı açıyoruz. Bu sayfada stake etmek istediğimiz varlığı seçiyoruz, miktarı girip onaylıyoruz. Varlıklar kilitleniyor ve 8 gün sonra açılıyor. ($20 Ödül + $2 Stake Ödülü için)
    • 1288 USDC bölümüne de tıklıyoruz burada da işlemi yapıp onaylıyoruz. 2 gün sonra bu ödül geliyor ancak hepsini birlikte çekiyoruz. (Ekstra $1 Ödül için)
    • İşlemler bittiğinde $10 USDT/BUSD'da benden alıyorsunuz. Toplam ödül $33 oluyor.

8- Süre dolduktan sonra, Wallet > Withdraw > USDC yolunu izleyerek tüm tutarları kendi borsamıza çekiyoruz.

NOT: İlk çekim yapılırken sizden istenen ID yerine kimlik seri numaramızın son 6 hanesini giriyoruz.

İşlemler bittikten sonra mail adresinizin ilk 3 hanesini bana iletin. Borsadan çekiminizi yaptıktan sonra $10 USDT/BUSD tarafınıza gönderilecektir.

Referanslı Linkim: https://invest.matrixport.com/newRegister/en?invite_code=LRYURL

Referans Kodum: LRYURL

Referanssız Link: https://www.matrixport.com//

Kampanya Sayfası: https://support.matrixport.com/hc/en-us/articles/4647549215129-Bonus-Upgrade-Enjoy-30-APY-Fixed-Income-and-20-Bonus-for-New-Users-And-Earn-20-Bonus-per-Valid-Invitation

Yatırım İşlemim ve Çekim Kanıtım;

Yatırım;

Çekim;

Binance'den TRC-20 ağı ile USDC olarak yatırım yapmıştım. Stake süresi sonra erdiğinde hepsini USDT'ye çevirerek FTX hesabıma çekimi sağladım. Üstte sırası ile kanıtları görebilirsiniz.

TxID gizlenmemiştir. Dilerseniz TxID aracılığı ile Tronscan üzerinden işlemleri doğrulayabilirsiniz ve borsa cüzdanlarını takip edebilirsiniz.

Forum üyesi olmayan arkadaşlar Telegram üzerinden bana ulaşabilirler. Telegram profilime gitmek için tıkla.

DH İkinci El Bölümü Profilime ve referanslarıma gitmek için: https://forum.donanimhaber.com/dukkan/824683

DH Profilime gitmek için: https://forum.donanimhaber.com/profil/824683

Tarafımdan vaat edilen tüm ödemeler belirtildiği şekilde, belirtildiği tarihte gönderilecektir. 13 yıllık forum geçmişimde, yaptığım sayısız ticaret ve ödemeleri kontrol edebilirsiniz. ✅

✅ Nexo konumda, benden ödeme alan arkadaşların yorumlarını görebilirsiniz. Tıkla.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yatırım yaptım bekliyorum. 8 gün sonra otomatik tekrar kilitleme yapmaması için bir yol var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peaky kullanıcısına yanıt

Oto kilitleme gibi bir seçenek yoktu hocam. 8 günün sonunda direkt çekilebilir olacaktır.

• Reften üye oldum,teşekkürler

• Teşekkürler hocam.

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Dün itibari ile süreci tamamladım kyc ve yatırma işlemleri oldukça kolay. Süreçte Wadjet hocam her konuda destek veriyor. Teşekkürler:)

• Güle güle harcayın hocam. ⚡ MatrixPort - $300 Yatır, 8 Gün Tut, $33 Kazan! (Çekim Kanıtlı!) (BİTTİ!) [Wadjet Güvencesi ✅]⚡ 

Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• Güncel. ✅

• merhaba hocam ltc stakelemek istersem yine aynı işlemleri mi yapacağım yoksa farklı şeyler mi var ? birde borsada swap var mı varsa ücretler ne kadar bir bilginiz var mı direk usdc atmak yerine atıp çevirip yapsak ödül alabiliyor muyuz yani ?

• zıp-zıp Z kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam,

Welcome Rewards sayfasına girdiğimizde 30% APY for New Users'a tıklatıyoruz. Stake için burada yatırmak istediğimiz varlığı seçip, miktar girip onaylıyoruz. Tüm varlıklarda stake işlemi aynı şekilde yapılıyor. Yatırımı yapmadan önce bahsettiğim sayfadan stabil coin dışı varlıklarda minimum miktarlara mutlaka bakın. Değişmiş olabilir. Ben işlemleri daha önce yaptığım için sayfaya erişemiyorum.

Swap sistemi mevcut. Çok çok küçük bir kesinti oluyor. 324,98 USDC > 325,024 USDT olarak, 20 USDT'yi de ~19,92$ TRON olarak swap yaptım.

Yatırımı yapacağınız varlık borsada olsun yeterli. Sonrasında istediğiniz varlık ile swap yapıp, stake edebilirsiniz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.